Wyszukiwałeś:

salon X

samochodowy X

Genewie X

. Znaleziono 21 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: salon samochodowy w Genewie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

Trwa 75. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Po dwudniowych dniachotwartych dla dziennikarzy z całego świata, od wczoraj hale centrum PalExposą otwarte dla wszystkich automaniaków.

 

Brilliance oficjalnie w Genewie

Na 77. międzynarodowym salonie samochodowym w Genewie, który odbędziesię w pierwszej połowie marca 2007 roku chiński producent samochodówBrilliance oficjalnie przedstawi swoją flotę pojazdów, którezamierza eksportować do Europy.

 

Nowa Skoda Superb oficjalnie

Druga generacja modelu Skoda Superb nawiązała z publicznością pierwszykontakt wzrokowy. Czeski producent zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcieswojej nowej limuzyny, której miejscem światowej premiery będzieprzyszłoroczny salon samochodowy w Genewie.

 

Targi w Genewie rozpoczęte!

Dziś, tj. 4 marca, dniami prasowymi rozpoczęła się 78. edycjamiędzynarodowych targów motoryzacyjnych w Genewie. To jedna znajwiększych i najważniejszych tego typu imprez nie tylko na StarymKontynencie. Blisko tysiąc różnych marek, 260 wystawców z 30krajów, ok. 100 światowych bądź europejskich premier, a pomiędzy nimii nasz wysłannik. Genewa 2008 rozpoczęta!

 

Co, za ile?

Salon samochodowy w Genewie jak każda tego typu impreza motoryzacyjna jestmiejscem wielu światowych premier nowych modeli koncepcyjnych ale przedewszystkim także aut, które jedną połową stoją na salonowychwybiegach, a drugą już w salonach sprzedaży. Przy okazji tegorocznej edycjiszwajcarskich targów podpytaliśmy kilku producentów jakwyceniają swoje najnowsze produkty.

 

Mitsubishi rezygnuje z targów AMI i IAA

Kolejne ograniczenia kosztów w Mitsubishi. Japońska marka po tym jakogłosiła, że wycofuje się z kolejnych startów w Rajdzie Dakar,zadecydowała, że nie wystawi swoich modeli podczas dwóch tegorocznychsalonów samochodowych w Niemczech - AMI w Lipsku i IAA we Frankfurcie nadMenem.

 

Kryzys ominie targi w Genewie

Dokładnie za dwa tygodnie rusza 79. już edycja międzynarodowej wystawysamochodowej w Genewie - największa tego typu impreza w Europie w pierwszejpołowie roku. I choć kryzys w różny sposób nęka branżęmotoryzacyjną, to jednak wydaje się, iż jakieś większe kłopoty ominągenewskie targi.

 

Odmłodzona Mazda6 w Genewie

Nowa, zmieniona wersja popularnego modelu Mazda6 zostanie premierowozaprezentowana w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie.

 

Takie będą Hyundaie przyszłości

Tegoroczny salon samochodowy w Genewie będzie miejscem prezentacji nowego styluw projektowaniu modeli, jaki wkrótce będzie wprowadzać Hyundai.Przykładem nowego stylu "fluidic sculpture" będzie koncepcyjnyHyundai i-flow.

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "salon samochodowy w Genewie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017