Wyszukiwałeś:

salon X

samochodowy X

. Znaleziono 83 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: salon samochodowy

Spróbuj też wyszukać: salon salony daci w krakowie Salon samochodowy Kia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 83 wszystkich):

Seat poszerza sieć salonów

W zeszłym tygodniu odbyła się uroczysta impreza z okazji otwarcia nowegoSalonu Sprzedaży połączonego z Autoryzowanym Serwisem Obsługi samochodów,Seat HSK Auto Sp. z.o.o. w Krakowie. Będzie to już 52 salon samochodowy tejmarki w Polsce.

 

Najlepszy salon Nissana w Polsce

W corocznym konkursie „Auto Salon” Polskiej Izby Motoryzacji nanajlepsze obiekty dealersko-serwisowe w Polsce, zdobył nagrodę salon NissanaBudmat Auto2. Do konkursu wytypowane zostały salony wybudowane w 2007.

 

Nowy salon Nissana w Szczecinie

23 stycznia 2009 r. został otwarty kolejny autoryzowany salon Nissana. Nowyobiekt należący do firmy Polmotor znajduje się w Szczecinie przy ulicy Struga71.

 

Nowy salon Nissana we Wrocławiu

Sieć dilerska Nissana właśnie wzbogaciła się o nowy obiekt w BielanachWrocławskich przy ul. Wrocławskiej 1F. Salon jest położony nieopodal centrumhandlowego „Bielany”, przy Autostradzie A4.

 

Nowy salon Mitsubishi w stolicy

Wzrostowi sprzedaży aut Mitsubishi w Polsce towarzyszy intensywny procesrozwoju sieci dilerskiej. Nową autoryzowaną placówkę tej marki otwartowłaśnie w Warszawie. Stacja o nazwie Japan Motors powstała przy trasietoruńskiej w kompleksie Centrum Motoryzacyjnego Toruńska.

 

Który salon okaże się najlepszy?

Już tylko pięć salonów samochodowych pozostało w organizowanym przezPolską Izbę Motoryzacji konkursie Auto Salon 2008. Zwycięzcę poznamy już 23listopada br.

 

Ruszył największy salon BMW i MINI

Do dyspozycji klientów oddany został największy w Polsce salondealerski marek BMW i MINI. Zlokalizowany w Warszawie salon firmy Inchcape Motorspełnia w 100% restrykcyjne wymogi koncernu BMW AG.

 

Nowy salon Mitsubishi w Gdańsku

Firma Motor Centrum, która jest oficjalnym przedstawicielem firmyMitsubishi Motors w Gdańsku działa na polskim rynku motoryzacyjnym od 1996roku i reprezentuje 5 marek samochodów.

 

Najlepszy salon w Polsce

23 listopada, podczas uroczystej Gali Konwencji Polski DealerówSamochodów, przyznany został tytuł Auto Salon 2008 dla najlepszegoobiektu dealersko serwisowego w Polsce.

 

Nowy salon Mitsubishi w Poznaniu

Rozwój sieci dilerskiej Mitsubishi Motors w Polsce nabiera corazwiększego tempa – po otwartych w tym roku punktach w ZielonejGórze, Warszawie, Krakowie i Gdańsku na mapie stacji spod znaku TrzechDiamentów pojawiła się kolejna nowa placówka w Poznaniu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "salon samochodowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017