Wyszukiwałeś:

salon X

samochodowy X

. Znaleziono 1180 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: salon samochodowy

Spróbuj też wyszukać: salon salony daci w krakowie Salon samochodowy Kia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1180 wszystkich):

Seat poszerza sieć salonów

W zeszłym tygodniu odbyła się uroczysta impreza z okazji otwarcia nowegoSalonu Sprzedaży połączonego z Autoryzowanym Serwisem Obsługi samochodów,Seat HSK Auto Sp. z.o.o. w Krakowie. Będzie to już 52 salon samochodowy tejmarki w Polsce.

 

Dwa nowe salony Mitsubishi

Sieć autoryzowanych dealerów Mitsubishi w Polsce dynamicznie sięrozwija. W tym miesiącu otwarto dwa nowe salony zlokalizowane w Szczecinie iPłońsku.

 

Ruszył największy salon BMW i MINI

Do dyspozycji klientów oddany został największy w Polsce salondealerski marek BMW i MINI. Zlokalizowany w Warszawie salon firmy Inchcape Motorspełnia w 100% restrykcyjne wymogi koncernu BMW AG.

 

Oto trzy najlepsze salony samochodowe

Znane są już trzy najlepsze salony samochodowe, które pozostały wrywalizacji o miano "Auto Salonu" przyznawane przez Polską IzbęMotoryzacji.

 

Najlepszy salon w Polsce

23 listopada, podczas uroczystej Gali Konwencji Polski DealerówSamochodów, przyznany został tytuł Auto Salon 2008 dla najlepszegoobiektu dealersko serwisowego w Polsce.

 

Nowe salony Nissana i Suzuki

Motoryzacyjna Grupa BEMO uruchomiła 1 lutego br. w Poznaniu nowy salonsamochodowy - AUTO CLUB. Pod jednym dachem znalazły się dwie wiodące markijapońskich producentów - Nissan oraz Suzuki. 

 

Salon salonowi nie równy

Cena, prestiż, jakość wykończenia, wyposażenie, kwestie ekologiczne orazbezpieczeństwa to tylko niektóre elementy, które decydują owyborze konkretnej marki. Okazuje się, że również spory wpływ możemieć obsługa w salonach samochodowych, która może się dość znacznieróżnić.

 

Pomimo kryzysu powstają nowe salony samochodowe

Właściciele salonów samochodowych oraz punktów serwisowychwykorzystują spowolnienie gospodarcze do rozwoju. Dzięki niższym cenomnieruchomości powstają nowe salony i kolejne miejsca pracy. Polacy co prawdawymieniają samochody na nowe rzadziej niż kilka lat temu, ale właścicielesalonów są przekonani, że już wkrótce koniunkturapowróci na rynek.

 

Największy salon Porsche w Polsce otwarty

Jeśli zamierzacie kupić lub chcecie obejrzeć nowe Porsche to nie ma w Polscelepszego miejsca niż nowy wrocławski salon marki. Porsche Centrum Wrocław tonajwiększy salon tego producenta w naszym kraju.

 

Najlepsze salony samochodowe w Polsce - ranking

INTERNATIONAL SERVICE CHECK przeprowadził niezależne badania w salonach 21marek w całej Polsce. Najlepsze okazały się Kia, Toyota, Mazda, BMWoraz Opel. Zobacz, najlepsze salony samochodowe w Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "salon samochodowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017