Wyszukiwałeś:

samar

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samar

Spróbuj też wyszukać: instytut badań rynku samar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Produkcja samochodów rośnie

Produkcja samochodów osobowych w Polsce w październiku wzrosła o blisko 7% wstosunku do ubiegłego miesiąca. Wyniosła ona w październiku 52 599 sztuk, o19,34% więcej w porównaniu do października ubiegłego roku - podała firmaSamar.

 

Sprzedaż spada - produkcja rośnie

Pomimo drastycznego spadku sprzedaży nowych samochodów osobowych na polskimrynku, ich produkcja utrzymuje się na wysokim poziomie. W listopadzie br.,linie produkcyjne opuściło 52 754 samochodów, o 19,2% więcej w porównaniudo listopada ubiegłego roku i o niecałe 2% więcej niż w miesiącu ubiegłym- podaje Samar.

 

Produkcja aut w Polsce rośnie

Całkowita produkcja samochodów osobowych i dostawczych zamknęła się wstyczniu 2006 roku liczbą 57 163 sztuk, o ponad 13% większą niż uzyskana wstyczniu roku 2005. Liderem w produkcji jest firma Fiat. Na drugiej pozycjiznajduje się Opel, a na trzeciej Volkswagen - informuje instytut Samar,zajmujący się monitoringiem rynku samochodowego.

 

Rekordowa produkcja w marcu

Całkowita produkcja samochodów osobowych i dostawczych w marcu zamknęła sięrekordową liczbą 64 430 sztuk, o ponad 23% większą w porównaniu do marcaubiegłego roku. W porównaniu do poprzedniego miesiąca - lutego, produkcjazwiększyła się o ponad 15% - poinformował Instytut Samar.

 

Rekordowa produkcja aut

We wrześniu z polskich linii produkcyjnych zjechało ponad 68,5 tys. nowychsamochodów To rekordowy wynik w ciągu ostatnich czterech lat.

 

Skoda goni Toyotę

Samar przedstawił najnowsze wyniki sprzedaży nowych samochodów na polskimrynku. W listopadzie z polskich salonów wyjechało łącznie 21 331 nowych aut.Były to najczęściej modele Skody i Toyoty, którzy to producenci zacięciewalczą o pierwsze miejsce pod względem liczby sprzedanych pojazdów w ciągubieżącego roku.

 

Polska: Japończycy liderem 4x4

W ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy br. Polacy kupili o 70% więcej aut znapędem 4x4 niż w 2006 roku, wynika z raportu IBRM Samar. Liderami wsprzedaży czteronapędówek są marki japońskie, Toyota, Suzuki i Honda.

 

Polska: Słaby sierpień dla dealerów

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w okresie od stycznia do końcasierpnia 2009 roku wyniosła 214 626 aut, co oznacza wzrost o 0,99% w stosunkudo analogicznego okresu ubiegłego roku - informuje Instytut Badań RynkuMotoryzacyjnego Samar.

 

Zmiany w VAT ale nie dla wszystkich

Zmiany w zakresie VATu od aut służbowych (w tym tzw. aut z kratką) nieobejmą pojazdów typu kombi czy van - służących głównie doprzewozu ładunków nawet tych umożliwiających przewóz pięciuosób. W ich przypadku nadal będzie możliwe odliczenie pełnej kwotyVATu, zawartej w cenie samochodu - podaje IBRM Samar.

 

Sprzedaż aut nowych w październiku

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w październiku wyniosła 25 286sztuk i była o 1,2% większa niż we wrześniu, ale o 8,5% mniejsza niż rokwcześniej - informuje IBRM Samar.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017