Wyszukiwałeś:

samochod X

firmie X

. Znaleziono 103 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochod w firmie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 103 wszystkich):

Citroen C3 VAN

Samochody z kratką wracają. Tyle, że kratka zamiast za tylną kanapą jestteraz za przednimi siedzeniami. A wszystko z powodu obowiązującychprzepisów określających możliwość odliczenia podatku VAT odsamochodów. Nic dziwnego, że producenci reagują i wprowadzają dosprzedaży dwuosobowe auta z kratką.

 

Rekordowa produkcja w 2007 roku

Ubiegły rok był w porównaniu do ostatnich lat rekordowy pod względemwysokości krajowej produkcji samochodów osobowych i dostawczych.Łącznie wyprodukowano prawie 790 tysięcy aut, co stanowi 10% wzrost wstosunku do 2006 roku.

 

Nowy gracz na rynku części zamiennych

Niemiecka firma Europart zajmująca się dystrybucją części zamiennych dosamochodów ciężarowych rozpocznie działalność także w Polsce.Spółka przejęła właśnie 50% udziałów w polskiej firmieProtyl.

 

Leasing pojazdów ciężarowych po III kwartałach

Przygotowane przez Związek Polskiego Leasingu podsumowanie wyników firmleasingowych za trzeci kwartał 2008 roku pokazuje, że EFL pozostaje liderem wzakresie leasingu samochodów ciężarowych w Polsce.

 

Full Service Leasing coraz popularniejszy

Leasing samochodów firmowych z szerokim pakietem usług dodatkowychcieszy się coraz większą popularnością. Zwłaszcza w gronie klientówflotowych, którzy zyskują nie tylko optymalne finansowanie, ale ikomfort użytkowania. Przedsiębiorcy nie muszą troszczyć się o przeglądy,wymianę opon czy skomplikowane kwestie administracyjne.

 

Dziewięćdziesiąt lat minęło...

Chciałoby się powiedzieć, że jak jeden dzień. Brytyjski producentsamochodów marki Bentley w swojej niekrótkiej karierze miał kilkaniezwykłych zwrotów. Jednak pomimo tego pod względem prestiżu,elegancji i siły samochody te niezmiennie zachwycają miłośnikówczterech kółek.

 

Daimler zadowolony ze sprzedaży w 2008 r.

Sytuacja na światowym rynku samochodów użytkowych była w ubiegłymroku zróżnicowana. Rynek samochodów ciężarowych wróżnych częściach globu zmieniał się dynamicznie - rósł ikurczył sie w zależności od lokalnej koniunktury i efektów kryzysufinansowo-ekonomicznego. Tylko rynek autobusów o DMC powyżej ośmiu tonzwiększył się na całym świecie. Pomimo wahań koniunktury, koncern DaimlerAG ma powody do zadowolenia. Ubiegły rok przyniósł wzrost sprzedaży wkażdym z segmentów.

 

Jubileuszowe Volvo FH dostarczone

W połowie czerwca br., Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty na rynkupolskim specjalną, limitowaną serię pojazdów Volvo FH w określonejspecyfikacji, co wiąże się z obchodzonym w tym roku jubileuszem 15-leciadziałalności firmy Volvo Polska, Oddział Samochody Ciężarowe. Pod koniecwrześnia, pojazd z jubileuszowymi elementami oznakowania na boku kabiny oraznumerem „1” na specjalnej tabliczce seryjnej został przekazanyKlientowi – działającej w ramach Grupy Gzella firmie Gzella Logistic.

 

Land Rover Discovery: Historia cz.1

W połowie lat 80-tych ubiegłego wieku w firmie Land Rover pojawił siępomysł stworzenia “młodszego brata” Range Rovera. Auto takiemiało z powodzeniem przejąć segment rynku zwolniony przez ten flagowy modelbrytyjskiej firmy, stopniowo „kierujący się” w stronępojazdów wyższej klasy. Tak powstał Land Rover Discovery.

 

Daimler i Kamaz intensyfikują współpracę w Rosji

Pod koniec listopada 2009 r. zostały podpisane umowy pomiędzy Daimler AGa rosyjskim producentem samochodów Kamaz, na mocy którychutworzone zostały dwie spółki joint ventures. Podstawą powyższychumów jest strategiczne partnerstwo, zawarte w grudniu 2008 r. pomiędzyDaimler Trucks a firmą Kamaz, Russian Technologies oraz Investmentbank TroikaDialog. Od tego czasu Daimler Trucks posiada 10 procent udziałów wKamazie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochod w firmie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017