Wyszukiwałeś:

samochod X

firmie X

. Znaleziono 6094 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochod w firmie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6094 wszystkich):

Carsharing - podziel się samochodem

Bez wykupywania ubezpieczenia OC/AC, bez kosztownych przeglądów inapraw, bez utraty wartości. Czy to możliwe, aby mimo wszystko nadalmóc nieskrępowanie jeździć samochodem? Okazuję się, że tak.Wystarczy skorzystać z usług tzw. carsharingu.

 

Rekordowe przychody firmy PACCAR

Osiągnięte przez firmę PACCAR w trzecim kwartale przychody w wysokości 4,26mld dolarów były najwyższe w całej historii firmy – mówiMark Pigott, Prezes i Dyrektor Generalny. – Wyższe zyski zawdzięczamyzwiększonym dostawom samochodów ciężarowych, większej sprzedaży narynku wtórnym i rozwojowi działalności w zakresie usług finansowych nacałym świecie.

 

Tysięczna ciężarówka firmy DAF z Tajwanu

W połowie grudnia, w zakładach FASC—Formosa Automobile SalesCorporation—w Tajwanie z linii produkcyjnej zjechała tysięcznazmontowana lokalnie ciężarówka DAF CF85. Firma DAF prowadzi aktywnądziałalność w Tajwanie od 2006 roku, a w zeszłym roku objęła pozycjęlidera rynkowego wśród marek europejskich w segmencie ciężkichciągników.

 

20 lat z CharterWay

Wszystko zaczęło się 20 lat temu: Firma CharterWay – wspólneprzedsięwzięcie Mercedes-Benz Bank i Mercedes-Benz Vertrieb Deutschland (MBVD)– wystartowała w 1992 roku, oferując klientom nabywającym pojazdyużytkowe Mercedes-Benz dodatkowe usługi. Główne filary dzisiejszejdziałalności CharterWay to rozmaite pakiety napraw i usług serwisowych,wsparcie przy zarządzaniu flotą, a także różnorodna oferta w zakresiekrótko- i długoterminowego wynajmu pojazdów użytkowych.

 

Hity MAN na IAA Nutzfahrzeuge 2012

W dniach od 20 do 27 września w Hanowerze na targach pojazdówużytkowych IAA Nutzfahrzeuge 2012 firma MAN zaprezentuje wiele innowacji inowości w zakresie pojazdów ciężarowych, autobusów,silników i usług.

 

IVECO EcoStralis w barwach Korner

VECO po raz kolejny odnosi triumf na polskim rynku. Solidną markę doceniacoraz większa rzesza klientów, których przekonują niskie kosztyeksploatacji samochodów włoskiego koncernu. Do przebojówrynkowych ostatnich miesięcy z pewnością można zaliczyć EcoStralisazyskującego sobie coraz więcej zwolenników. Każdy, kto pozna jegozalety z pewnością rozważy wyjątkowo korzystną ofertę Iveco Poland.

 

Eko DAF-y dla firmy EKO-OKNA

We wrześniu firma EKO-OKNA, europejski potentat w produkcji okien z PCV ialuminium,  odebrała ostatnią partię podwozi DAF FAR XF105. Firmadoceniła zalety podwozi DAF zamawiając 21 pojazdów przeznaczonych dotransportu dalekobieżnego. Kontrakt samochodów dla śląskiego klientaobsługiwała firma Warsaw Truck Center - dealer DAF Trucks Polska działającam.in. na terenach Górnego i Dolnego Śląska.

 

Czym jeżdżą polskie firmy?

Przedstawiciele polskich mikro, małych i średnich firm najczęściej jeżdżąsamochodami osobowymi o wartości do 50 tys. zł netto – wynika z badaniaprzeprowadzonego przez BZ WBK Leasing. Ponadto większość firm do prowadzeniaswojej działalności potrzebuje nie więcej niż 5 pojazdów.

 

Wątek na forum: import samochodu z hiszpani

Witam niemogłem nigdzie na google znalezc zadnego forum odnosnie sprowadzania samochodow wiec pisze tutaj ze wzgledu na to ze jest to forum samochodowe. Znalazlem korzystna oferte auto za 17tys gdzie w polsce wartosc takiego wynosi 37tys. Cały problem w tym ze niechce pasc ofiara oszusta. Koles ...

 

Firmy stawiają na wynajem samochodów

Przedsiębiorcy coraz częściej wolą wynajmować samochody służbowe niż jekupować. Już co piąte auto, które w II kwartale trafiło do firm,było użytkowane w ramach wynajmu długoterminowego. Po polskich drogachjeździ ponad 135 tys. takich aut, a rynek wzrósł o 12,4 proc. w ujęciurocznym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochod w firmie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017