Wyszukiwałeś:

samochod X

zagranicy X

. Znaleziono 146 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochod z zagranicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 146 wszystkich):

Internetowe Samochody Używane Roku 2005 w komisie

Mimo iż od wyborów Internetowego Samochodu Używanego Roku 2005 minęłotroszkę czasu postanowiliśmy zweryfikować zaprezentowane wyniki w kategoriiaut używanych z jednym ze sprzedawców detalicznych sieci GEpard.

 

Rejestracja samochodu - krok po kroku

Choć ten temat wydaje się być już bardzo dobrze znany każdemu, kto miałprzyjemność dokonać zakupu samochodu, a następnie jego rejestracji, tojednak postanowiliśmy przybliżyć jeszcze raz dokładnie wszystkienajważniejsze aspekty związane z tym procesem. Aby nie tracić niepotrzebnieswojego czasu, warto bowiem przygotować się do takiej wizyty w wydzialekomunikacji, by nie stać się tam zbyt częstym gościem.

 

Wynajem krótkoterminowy samochodów. Na wakacje i nie tylko.

Każdego lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie wypożyczeniemsamochodu na wakacje. Spore ożywienie występuje już w na przełomie maja iczerwca. W lipcu i sierpniu obłożenie aut sięga poziomu  90-92% i jestto poziom optymalny. Zdecydowanie coraz częściej Polacy wybierają się nawakacje lub na weekendy wypożyczonym samochodem. Oznacza to, że usługa jestcoraz bardziej popularna w naszym kraju – podkreśla Rafał Olszewski,kierownik wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni Express.

 

Przy sprzedaży samochodów potrzebna kasa fiskalna

Organizacja Pracodawcy RP przypomina o obowiązku wydawania paragonówprzy sprzedaży używanych samochodów. Oznacza to, że potrzebna jestkasa fiskalna – nie wystarcza samo opłacenie podatku VAT.

 

Actros dla każdego

To nie blef – Nowy Actros będzie dostępny dla wszystkichzainteresowanych Kierowców samochodów ciężarowych! Od 11 czerwcaprzez miesiąc na parkingach w całej Polsce Trakerzy będą mieli okazjęzapoznać się z tym wyjątkowym pojazdem.

 

Spadki przyhamowały

W lipcu 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 3 311 nowych iużywanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusów. Za sprawą nowych samochodów ciężarowych spadkizagregowanej grupy nowych i używanych pojazdów nieco przyhamowały.

 

Sprzedaż luksusowych rośnie najszybciej

Segment aut luksusowych w naszym kraju należy do najszybciej rozwijającychsię. Producenci takich samochodów zacierają ręce, licząc na 20-proc.wzrost sprzedaży w stosunku do zeszłego roku.

 

Kradli auta zagranicą, wpadli w Polsce

Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji, wspólnie z policjąniemiecką i słowacką rozbili międzynarodową zorganizowaną grupęprzestępczą, dokonującą kradzieży samochodów na terenie państw UniiEuropejskiej. Zatrzymano i przedstawiono zarzuty wszystkim 19 członkom grupy.

 

Najczęstsze problemy z używanymi samochodami

Kupno auta na rynku wtórnym wiąże się z wieloma ryzykami. A tonieprawdziwe informacje o stanie technicznym, a to ukryta historia wypadkowa, aw skrajnych przypadkach nawet ryzyko nabycia samochodu będącego przedmiotemkradzieży. Jak się jednak okazuje, powyższe przypadki nie zdarzają siętylko Polakom, ale występują w całej Europie. Choć z różnymnatężeniem.

 

Wciąż importujemy coraz więcej używanych samochodów

Import używanych aut z zagranicy przewyższa sprzedaż nowych samochodóww salonach mniej więcej dwukrotnie. Maj był kolejnym miesiącem, wktórym ta tendencja się powiększała.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochod z zagranicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017