Wyszukiwałeś:

samochod X

zagranicy X

. Znaleziono 24 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochod z zagranicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Samochód zabytkowy

Czy kilkudziesięcioletni samochód jest pojazdem zabytkowym? Czyposiadając wiekowe auto opłaca się rejestrować je jako zabytkowe? Jakuzyskać rejestrację pojazdu zabytkowego?

 

Internetowe Samochody Używane Roku 2005 w komisie

Mimo iż od wyborów Internetowego Samochodu Używanego Roku 2005 minęłotroszkę czasu postanowiliśmy zweryfikować zaprezentowane wyniki w kategoriiaut używanych z jednym ze sprzedawców detalicznych sieci GEpard.

 

200 aut z "lewymi" papierami

Pięć osób podejrzanych o sprowadzanie z zagranicy luksusowychsamochodów i legalizowanie ich w kraju przy użyciu sfałszowanychdokumentów zatrzymali policjanci z Katowic przy współpracy zIzbą Celną i pracownikami UKS. Dotychczas śledczy przedstawili zarzuty 41osobom.

 

Targi Autotec 2008 - raport

AUTOTEC to największe targi samochodów użytkowych w Europie Środkowej,zapisane w prestiżowym kalendarzu wystaw O.I.C.A. Wystawcy tegorocznej edycji,która odbywała się od 4 do 8 czerwca, zapełnili 10 pawilonówCentrum Wystawienniczego w Brnie i większość zewnętrznej powierzchniwystawienniczej.

 

Nie zarejestrowałeś, płać!

Europejski Trybunał Sprawiedliwości kolejny już raz wziął pod lupę polskieprzepisy dotyczące akcyzy na sprowadzane samochody z zagranicy. Zgodnie zwyrokiem, nakładanie tego podatku na każdą sprzedaż samochodu przed jegopierwszą rejestracją na terytorium kraju jest zgodne z prawem unijnym.

 

Sprowadzał kradzione

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali kolejną osobę,która jest odpowiedzialna za oszustwa związane z importemsamochodów z zagranicy. Auta, zanim trafiły do odbiorców, miałypodrabiane dokumenty. Niektóre z nich były kradzione za granicą.

 

Trzeba oddać tablice!

Od środy obowiązują zmienione przepisy rozporządzenia regulującegorejestrację samochodów. Zgodnie z nowymi zapisami przy rejestracjikażdego samochodu, także sprowadzonego z zagranicy, niezbędne będzie oddanietablic rejestracyjnych.

 

Quad jak samochód

Quad, czterokołowiec, ATV (All-Terrain Vehicle). Bez względu na to, jak gonazwiemy, tego typu pojazd do tej pory często bardzo różnie byłtraktowany przez prawo. Już wkrótce ma się to zmienić. Kilka zmian wprzepisach prawnych, spowoduje, że posiadanie oraz użytkowanie tego wehikułubędzie się wiązało z większymi obostrzeniami.

 

Mniej używanych

Bieżący rok już z całą pewnością nie będzie rekordowym pod względemprzywiezionych do kraju samochodów używanych. Po ośmiu miesiącach rokudo Polski trafiło bowiem o 41,5% mniej aut niż w ubiegłym roku.

 

Importowy szwindel

Śląscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy działaliw zorganizowanej grupie przestępczej. Oszukiwali osoby, które chciałykupić samochody sprowadzane z zagranicy. Publikowali na portalachmotoryzacyjnych ogłoszenia o samochodach do sprowadzenia z krajóweuropejskich, po czym wyłudzali od potencjalnych nabywcówkilkutysięczne zaliczki. Oszukali w ten sposób co najmniej 27osób.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochod z zagranicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017