Wyszukiwałeś:

samochody X

autonomiczne X

. Znaleziono 130 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody autonomiczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 130 wszystkich):

Kolejna zgoda dla autonomicznych aut w USA

W stanie Michigan podpisano dokument, który zezwala na testowaniesamochodów autonomicznych na tamtejszych drogach. To kolejny krok, kuwykluczeniu roli kierowcy w prowadzeniu samochodów.

 

Samochody Volvo pojadą same już w 2017

Volvo deklaruje, że już za 3 lata będziemy mogli korzystać zsamochodów, które na wybranych odcinkach będą poruszały siębez udziału kierowcy. 100 takich samochodów trafi najpierw na uliceGoeteborga.

 

Autonomiczne Mercedesy dopuszczone do ruchu w USA

Władze stanu Kalifornia wydały stosowne zezwolenia na poruszanie się potamtejszych drogach testowych autonomicznych Mercedesów.

 

Samodzielnie jeżdżące samochody już za kilka lat

Autonomiczne samochody, czyli zdolne do samodzielnej jazdy, teoretycznie będągotowe do użytku już nawet za kilka lat. Problemem, który może jednakskutecznie zahamować rozwój tego typu pojazdów, będą kwestieprawne oraz związane z infrastrukturą.

 

Następny przystanek - jazda autonomiczna

Za nami targi CES w Las Vegas. To taka impreza dla fanów elektroniki, gadżetów i nowych technologii. Z roku na rok coraz więcej jest tam motoryzacji, a to wszystko dlatego, że samochody są  naszpikowane układami scalonym. Mało tego, producenci pojazdów wchodzą w nowąnisze i chcą nam powiedzieć – potrzebujecie samochodówautonomicznych! Czy, aby na pewno?

 

Testy samochodów "autonomicznych" niebawem w Anglii

Wielka Brytania chce zostać pionierem w dziedzinie wdrażania tzw. samochodów autonomicznych do ruchu na drogach publicznych. Liberalne prawo i duże inwestycje mają w tym pomóc.

 

Duży sukces pojazdu autonomicznego koncernu PSA

Samochody autonomiczne zaczynają na stałe wchodzić w programy rozwojowe wszystkich marek. Koncern PSA również posiada i testuje takipojazd.Podczas kolejnych prób samochód pokonał trasę z Paryżado Madrytu. W PSA się cieszą i chwalą, ale wciąż muszą gonićkonkurencję.

 

Kolejny producent szykuje autonomiczne rozwiązania

Brytyjski koncern Jaguar Land Rover jest kolejnym producentem, którydostrzega szybki rozwój rozwiązań autonomicznych i sam zamierzaopracować do swoich modeli takie systemy. JLR zapowiada bardzo ciekawerozwiązanie w pracach nad autonomicznymi samochodami.

 

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów autonomicznych

Autonomiczne samochody, jazda autonomiczna to najnowsze trendy w motoryzacji. Praktycznie każdy z producentów pracuje już nad pojazdem, którybędzie przemieszczał się bez ingerencji kierowcy. Niektóre systemy quasi-autonomiczne są już w seryjnych samochodach. Teraz pojawia się koncepcyjna opona firmy Goodyear z czujnikami przygotowana z myślą o samochodach autonomicznych.

 

Angela Merkel "za" pojazdami autonomicznymi

Kanclerz Niemiec Angela Merkel jest przychylna samochodom autonomicznym. Zanimjednak pojawią się one na drogach, potrzebne są żmudne testy. Niemieckirząd wkrótce zezwoli na przeprowadzanie badań nad pojazdami autonomicznymi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody autonomiczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017