Wyszukiwałeś:

samochody X

ciezarowe X

. Znaleziono 1877 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody ciezarowe

Spróbuj też wyszukać: samochody ciezarowe volvo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1877 wszystkich):

Volvo Truck Rental poszerza gamę pojazdów

W lutym br., oferta Volvo Truck Center Polska została rozszerzona o nowąusługę o nazwie Volvo Truck Rental, czyli krótkoterminowy najemsamochodu ciężarowego na okres od jednego dnia do dwunastu miesięcy. Teraz,oferta ta została rozszerzona o nowe pojazdy, których struktura zostałajeszcze bardziej dostosowana do potrzeb i oczekiwań rynku w tym względzie.

 

Volvo Trucks rozwija ESP dla najcięższych

W roku 2008, Volvo Trucks, jako pierwsza firma na świecie zaprezentowałaudoskonalony układ stabilizacji toru jazdy ESP (Electronic Stability Program),przeznaczony do podwozi samochodu ciężarowego łącznie z przyczepą. Na rynektrafia obecnie nowa wersja tego układu, dostosowana do podwozi samochoduciężarowego 6x2 lub 4x2, holujących jedną lub więcej przyczep.

 

60-lecie produkcji samochodów ciężarowych DAF

„Pierwsze seryjnie produkowane podwozia ciężarowe z fabrykisamochodów N.V. Van Doorne’a w Eindhoven odsłonięto wczoraj przyaplauzie publiczności”, donosił Holenderski Kurier Transportowy 29 lipca1949 r. Nowo budowana fabryka miała w 1950 r. wyprodukować dwa tysiąceciężarówek. To zupełnie odmienna skala produkcji w porównaniu zponad 65 000 samochodów ciężarowych, które zjechały z taśmprodukcyjnych DAF-a w Eindhoven i Leyland (Wielka Brytania) w 2008 r.

 

Nowy Fuso Canter Eco Hybrid

Historia sukcesu nowego modelu Canter Eco Hybrid trwa dalej: w trzecim kwartale2012 r. w miejscowości Tramagal w Portugalii rozpocznie się jego produkcjaoraz zostanie on wprowadzony na rynek europejski. Tym samym Canter Eco Hybridstanie się pierwszym seryjnym samochodem ciężarowym w swojej klasie,produkowanym w?Europie.

 

Bezprzewodowy serwis Volvo

Volvo Trucks opracowało nowy, bazujący na komunikacji GSM system, któryumożliwia stacji obsługi zdalną kontrolę stanu technicznego samochoduciężarowego – rozwiązanie dające nadzieję na większądyspozycyjność i niższe koszty obsługi technicznej pojazdu. W Europie systemzostanie wprowadzony na rynek w 2013 r.

 

MAN Metropolis

Podczas tegorocznej wystawy IAA 2012 zaprezentowany zostanie nowy pojazdMetropolis - niezwykłego samochodu ciężarowego, który w sposóbnadzwyczaj cichy i ekologiczny poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniamitransportowymi w miastach. Wyprodukowany w sposób ekologiczny prąd zsieci elektrycznej umożliwia pojazdowi MAN Metropolis poruszanie się i pracęw sposób całkowicie wolny od emisji CO2.

 

Sama na linie, między cięzarówkami

Młoda kobieta idzie po linie rozpiętej pomiędzy dwoma rozpędzonymisamochodami ciężarowymi: czegoś takiego jeszcze nie próbowano, nawet wHollywood. Obecnie film dokumentujący ten wyczyn cieszy się ogromnąpopularnością na portalu YouTube. W ciągu ostatnich kilku dni obejrzało goponad trzy miliony osób.

 

Volvo FH ? wyzwanie dla projektantów

Projekt samochodu ciężarowego to coś znacznie więcej, niż kolor, kształt iatrakcyjne linie. Za nowym, bezpieczniejszym, większym i bardziej ergonomicznymVolvo FH kryje się poważne wyzwanie projektowe, jakiemu należało sprostać.– Jednym z naszych najważniejszych zadań było znalezienie rozwiązań,w których forma i funkcja idą ze sobą w parze – mówiRikard Orell, dyrektor ds. wzornictwa w Volvo Trucks.

 

Iveco ?Samochodem Ciężarowym Roku? w Chinach i Brazylii

Firma Iveco otrzymała ostatnio dwa prestiżowe międzynarodowewyróżnienia: w Chinach nową ciężarówkę Naveco Chaoyue uznanoza „Samochód Ciężarowy Roku 2013 - Chiny”, z kolei wBrazylii model Iveco Tector Attack uzyskał nagrodę AutoData w kategoriipojazdów ciężarowych.

 

Znamy Ciężarówkę Roku 2014

W dniu wczorajszym ogłoszone zostały wyniki konkursu o tytułMiędzynarodowego Samochodu Ciężarowego Roku 2014 (International Truck of theYear). Zwyciężyła, debiutująca na rynku niemal dokładnie rok temu, trzeciageneracja Volvo FH.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody ciezarowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017