Wyszukiwałeś:

samochody X

elektryczne X

. Znaleziono 2774 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody elektryczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2774 wszystkich):

Elektryczny "kangur"

Renault zaprezentowało prototyp samochodu elektrycznego, Kangoo be bop Z.E.Samochód dysponuje technologią bardzo zbliżoną do tej, w którąwyposażone będą w przyszłości seryjnie produkowane auta. Technologia taznajduje się obecnie w fazie prac rozwojowych.

 

Tak będziemy ładować auta elektryczne

Brak odpowiedniej infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznychto obecnie najpoważniejsza przeszkoda, która wstrzymuje ekspansję tegotypu aut na rynku. Być może rozwiązaniem będzie technologia bezprzewodowegoładowania pojazdów elektrycznych.

 

Znaczący postęp w dziedzinie samochodów elektrycznych

Niedawno opublikowany został drugi raport dotyczący przeprowadzonego przezkonsorcjum CABLED w Wielkiej Brytanii testu pojazdów elektrycznych iniskoemisyjnych.

 

Europa największym rynkiem samochodów elektrycznych

- Europa może stać się największym rynkiem na świecie dla samochodównapędzanych elektrycznie. - przewiduje biuro analityczne J.D. Power andAssociates z Kalifornii.

 

Rusza sprzedaż elektrycznego Chevroleta

Długo wyczekiwany Chevrolet Volt, samochód elektryczny o rozszerzonymzasięgu, w ciągu kilku najbliższych dni trafi do sprzedaży. Na razie narynku amerykańskim.

 

Czy auta elektryczne są w Polsce faktycznie zeroemisyjne?

Auta elektryczne, nie emitujące do atmosfery dwutlenku węgla, to przyszłośćmotoryzacji. Czy jednak faktycznie są one zupełnie zeroemisyjne? Takie pytaniezadaliśmy Robertowi Grudzińskiemu - ekspertowi do spraw energetyki.

 

Nie tylko elektryczne są "eco"?

Pojawiające się w sprzedaży kolejne elektryczne samochody niewątpliwie sąekologiczne, nie emitują niemal w ogóle zanieczyszczeń, a kosztypodróży są minimalne. Jednak wcale nie są one skazane na sukces, a toze względu na to, że napędzane benzyną bądź olejem napędowym tradycyjnemodele stają się również coraz bardziej ekonomiczne i ekologiczne.

 

Samochód elektryczny za 149 złotych

Samochody elektryczne powoli stają się widokiem powszednim na naszych drogach.Korzystając z tego trendu i obserwując zapytania klientówwypożyczalnia Auto Express za 149 złotych za dobę zamierza wynajmowaćsamochody elektryczne z pełnym ładowaniem.

 

Dacia patrzy w kierunku samochodów elektrycznych

Czy chcemy, czy też nie to segment aut elektrycznych rozwija się coraz lepieji szybciej. Dlatego kolejny producenci aut mówią o wejściu w segmentEV. Teraz koncerny mówią już o budżetowych markach.

 

W miastach elektryczne. Na dalsze trasy ogniwa paliwowe

Już w przyszłym roku na europejskim rynku zadebiutuje pierwsza seryjna Toyotanapędzana ogniwami paliwowymi. Według władz japońskiego koncernu tego typunapęd będzie się sprawdzał w przyszłości na długich dystansach. Ruchmiejski zostanie zaś zdominowany przez auta elektryczne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody elektryczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017