Wyszukiwałeś:

samochody X

elektryczne X

. Znaleziono 122 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody elektryczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 122 wszystkich):

Elektryczne pojazdy do Chin

Alians Renault-Nissan rozpoczął współpracy z chińskim MinisterstwemInformacji Naukowo-Technologicznej w zakresie systemu transportu indywidualnegoo zerowej emisji spalin. Jest to pierwszy krok w stronę wprowadzenia w Chinachpojazdów elektrycznych.

 

Chcą wypożyczać auta na prąd

Firma Europcar, jedna z wiodących sieci wypożyczalni aut na rynku europejskimzamierza od 2010 roku wprowadzić do swojej oferty samochody z napędemelektrycznym.

 

Chińsko-niemiecka hybryda

Niemiecki Volkswagen podpisał właśnie umowę o współpracy z chińskimproducentem samochodów BYD. Oba koncerny będą wspólnie pracowaćnad rozwojem technologii hybrydowych oraz pojazdów elektrycznych.

 

Trzy elektryczne Renault

Francuski producent samochodów marki Renault przygotowuje na tegorocznetargi we Frankfurcie kilka znaczących nowości. Szykują się trzy elektrycznepremiery, z czego jedna z nich pojawi się na drogach w przeciągu trzech lat.

 

VW: Elektryczne auta od 2013 r.

Kolejne "elektryzujące" zapowiedzi odnośnie przyszłościsamochodów elektrycznych. Jak wiadomo, nad takim autami zastanawia sięjuż teraz każdy, liczący się na rynku producent. Ostatnio głos w tejkwestii zabrał i Volkswagen.

 

VW: Znana moc elektrycznego modelu

Zaplanowany na 2013 rok pierwszy, w pełni elektryczny model Volkswagena będziedysponował mocą w granicach od 81 do 95 koni mechanicznych. Szef działurozwojowego niemieckiego koncernu, Ulrich Hackenberg na łamach magazynu Stern,zdradził kilka tajemnic o nowym projekcie spod znaku VW.

 

Technologiczne ciekawostki na IAA

Ekologiczne źródła napędu to jeden z najważniejszych tematówtegorocznej wystawy IAA we Frankfurcie. Na dzień przed rozpoczęciem dniprasowych tego salonu przedstawiamy krótki przegląd nowych technologii,istotnych dla aut przyszłości. Tych z silnikami elektrycznymi ikonwencjonalnymi.

 

Cała gama elektrycznych Renault

Już za dwa lata w sprzedaży pojawią się pierwsze elektryczne samochodyRenault. Bardzo prawdopodobne, iż będzie to od razu kilka modeli, gdyż weFrankfurcie mieliśmy możliwość obejrzenia aż cztery prototypowe pojazdy tejmarki z napędem elektrycznym.

 

Najlepsze elektryczne auto

Mitsubishi i-MiEV — pionierski miejski samochód elektrycznyMitsubishi — został wybrany "Elektrycznym pojazdem roku 2009".Nagrodę wręczono podczas ceremonii GreenFleet w Guildhall, w Londynie.

 

Zatankujesz prąd w Warszawie

Elektryczność to z pewnością przyszłość motoryzacji. Nasz kraj idzie zeświatowym duchem postępu, starając się dotrzymać kroku. Warszawadołączyła do elitarnego grona między Paryż, Londyn i Berlin, gdzie możnazatankować pojazd o napędzie elektrycznym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody elektryczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017