Wyszukiwałeś:

samochody X

pulapki X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody pulapki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wątek na forum: Samochody-pułapki na parkingach

Nie powinno ujawniać się takich akcji - mysle, ze wtedy byłyby skuteczniejsze. ~Andi

 

A8 dla Benedykta XVI

Firma ze Strzelec Opolskich specjalizująca się w przygotowywaniu specjalnychsamochodów wypożyczyła i dostosowała na przyjazd papieża do Polski dwamodele Audi A8 Security.

 

FSO: lawina zamówień i coraz większa produkcja

Wybór kierunku wschodniego, czyli rynku ukraińskiego na eksport samochodówokazał się "strzałem w dziesiątkę" dla FSO. Żerańska fabrykaprodukuje miesięcznie ok. 5000 w pełni wyposażonych samochodów oraz ok. 4300zestawów KD. Okazuje się, że to wciąż za mało by sprostać zamówieniompłynącym zza wschodniej granicy.

 

KIA Lotos Cup: Emocjonujący Hungaroring

Na torze Hungaroring pod Budapesztem rozpoczęła się tegoroczna rywalizacja otytuły mistrzów Polski w cyklu wyścigów markowych KIA Lotos Cup.Po raz wtóry na tym obiekcie pojawili się zawodnicy w samochodachPicanto walczący w Picanto Lotos Cup, po raz pierwszy można było obserwowaćw wyścigach samochody Kia procee`d, których kierowcy walczą ozwycięstwo w cee`d Lotos Cup.

 

Samochody-pułapki na parkingach

W związku ze wzrostem aktywności grup przestępczych zajmujących siękradzieżami samochodów i włamaniami do pojazdów, policjanci ześródmiejskiej komendy zorganizowali działania wymierzone w złodziei. Wwytypowanych miejscach ustawiano samochody pułapki, które specjalnieprzygotowane i wyposażone czekają na przestępców.

 

Koniec podwójnego OC

Jest duża szansa, iż już niedługo zniknie problem podwójnegoubezpieczenia OC, z którym spotkało się w swojej motoryzacyjnejkarierze już wielu polskich kierowców. Ministerstwo Finansówprzygotowało bowiem projekt nowelizacji ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowychregulujący tę kwestię.

 

Ubezpieczeniowe pułapki

Ubezpieczenie auta ma zapewniać ten komfort, że w razie jakiegokolwiekzdarzenia drogowego nie zostaniemy na lodzie. Są jednak takie przypadki, wktórych ubezpieczyciel może uchylać się od wypłaty odszkodowaniabądź pomniejszy należne nam świadczenie. I to w zgodzie z prawem. Dlatego zakażdym razem, należy dokładnie przestudiować umowę ubezpieczenia iwiedzieć, w jakich sytuacjach możemy dostać mniejsze odszkodowanie, a kiedynie otrzymamy go wcale.

 

Problemy z odszkodowaniem

Posiadanie opłaconej polisy ubezpieczeniowej naszego samochodu tylko pozorniegwarantuje nam otrzymanie odszkodowania w przypadku wystąpienia szkody. Jestwiele kwestii, o których powinniśmy, a właściwie musimy pamiętać,żebyśmy nie zostali niemiło zaskoczeni oczekując na pieniądze odtowarzystwa ubezpieczeniowego.

 

Zmiana zasad wypowiadania OC

Już w lutym zaczną obowiązywać nowe zasady wypowiadania umówubezpieczenia OC komunikacyjnego w odniesieniu do wszystkich zawartych polis.Niby kierowcy mają mieć łatwiej, ale jednocześnie zwiększa się ryzykozakupu samochodu z nieaktualną polisą. A coraz bardziej gęsta sieć wyłapujewłaścicieli pojazdów, którzy nie dotrzymują obowiązku zawarciaumowy OC.

 

Czy na pewno po Polsce jeździ samochodowy złom?

Po polskich drogach jeździ 38 tysięcy Syren, ponad 23 tysiącesamochodów starszych niż Ford T - tak przynajmniej wynika z danychzebranych w bazach Centralnej Ewidencji Pojazdów. A to m.in. na podstawietych danych kształtowana jest polityka samochodowa w naszym kraju.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody pulapki".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017