Wyszukiwałeś:

samochody X

uzywane X

. Znaleziono 172 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody uzywane

Spróbuj też wyszukać: samochody uzywane do 6000 samochody uzywane Mercedes Sprinter samochody uzywane marki mercedes zasada

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 172 wszystkich):

Scania: Centrum Części Używanych

Pod koniec lutego br. ruszyło Centrum Części Używanych Scania. Używaneczęści cieszą się dużym zainteresowaniem klientów w wielu krajach Europy.System1 sprzedaży używanych, ale całkowicie sprawnych i przetestowanychczęści i podzespołów po atrakcyjnych cenach sprawdził się na wielurynkach.

 

Impas na rynku ciężarówek

Wprawdzie po okresie gwałtownego rozwoju rynku samochodów ciężarowychw Polsce, jakim niewątpliwie był rok 2007, należało spodziewać sięodreagowania, to jednak załamanie, jakie przyszło, zaskoczyło swą mocą.

 

Ford Protect Samochody Używane

Firma Auto-Boss wielooddziałowy dealer Forda z województwa śląskiegowprowadził pilotażowy program gwarancyjny na używane samochody marki Ford.

 

W tym roku kupimy 20 tys. małych aut

Ciągle rosnące ceny paliw sprawiły, że znów wzrosło zainteresowaniemałymi samochodami. Małe samochody używane (3-letnie) to wydatek rzędu 34– 50% wartości nowego. Jest to zatem interesująca propozycja dlakierowców nie posiadających większej gotówki.

 

Nie zarejestrowałeś, płać!

Europejski Trybunał Sprawiedliwości kolejny już raz wziął pod lupę polskieprzepisy dotyczące akcyzy na sprowadzane samochody z zagranicy. Zgodnie zwyrokiem, nakładanie tego podatku na każdą sprzedaż samochodu przed jegopierwszą rejestracją na terytorium kraju jest zgodne z prawem unijnym.

 

Używane samochody wciąż nie tanieją

Słabsze euro i import aut nie wpłynęły na ceny samochodów używanych.Wyraźne wzrosty wartości aut to efekt wprowadzenia nowych modeli. Kupujemycoraz więcej młodszych samochodów, w dobrym stanie technicznym -informuje Gazeta Prawna (GP).

 

Auto z Niemiec – czy wciąż warto?

Niestety ze względu na wiele czynników, nie wszystkich w Polsce stać nazakup nowego auta z salonu. Wiele osób chce mieć jednak własne czterykoła. Pewnym rozwiązaniem jest sprowadzenie używanego samochodu z EuropyZachodniej. Warto jednak zastanowić się wcześniej nad tym, jakie procedurynas czekają i ile pieniędzy będziemy musieli doliczyć do ceny zakupu.

 

Dlaczego używane z Niemiec są ładniejsze?

Tę ogólnie przyjętą opinię może potwierdzić każdy, kto choć razbył w salonie aut używanych za naszą zachodnią granicą. Czy faktycznieNiemcy bardziej dbają o samochody? Czy lepsze drogi mają wpływ na to, żesamochody nie mają spotykanych u nas rys i wgnieceń? Jak wytłumaczyćniemalże fabryczny stan wnętrz?

 

Używane na wagę złota

Chociaż ubiegły rok przeminął dla branży motoryzacyjnej pod znakiemrecesji, to można odnaleźć gałąź, która zbytnio nie przejęła siętym, że zamykano fabryki, zwalniano tysiące pracowników, a liniemontażowe nie raz mocno zmniejszały tempo. To rynek samochodówklasycznych.

 

Używane Ferrari na gwarancji

Ferrari przedstawiło nowy program gwarancyjny dla klientów, któryma zachęcić do kupowania używanych samochodów w oficjalnychprzedstawicielstwach koncernu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody uzywane".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017