Wyszukiwałeś:

samochody X

wojskowe X

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody wojskowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

33 Solbusy dla Sił Powietrznych RP

28 listopada przedstawiciele Agencji Mienia Wojskowego odebrali pierwszeautobusy Solbus C 10,5 wyprodukowane w ramach kontraktu na 33 pojazdy.Odbiorcą finalnym i użytkownikiem Solbusów będą Siły PowietrzneRzeczpospolitej Polskiej.

 

Z bezdroża na bulwar

Pradziadkowie dzisiejszych SUV`ów powstawali często w pośpiechu i zprzypadku, aby potem odnieść spektakularny sukces lub po kilkudziesięciulatach pozostać wspomnieniem. Jedyne co różni ówczesne samochodyod dzisiejszych to fakt, że radziły sobie nawet w głębokiej dżungli.

 

Wojskowe sprzęty na sprzedaż

Agencja Mienia Wojskowego po raz kolejny ogłasza przetarg na sprzęt.

 

Technika wojskowa z Siemianowic Śl. doceniona na świecie

Wojskowe Zakłady Mechaniczne w Siemianowicach Śląskich otrzymałynagrodę  „Golden Europe Award". Nagroda jest przyznawana przezkapitułę Trade Leader's Club za wysoką jakość wyrobówprzedsiębiorstwa.

 

Off-road Vehicle of the Year 2012

Już po raz ósmy z rzędu Mercedes-Benz Unimog nie dał szanskonkurencji. Czytelnicy magazynu "Off-Road" okrzyknęli go najlepszymsamochodem terenowym w kategorii pojazdów specjalnych.

 

Scania - 100 lat w mundurze

Od przeszło 100 lat Scania dostarcza technicznie zaawansowane pojazdy dla misjistrzegących pokoju w różnych krajach. Pojazdy te czerpią pełnymigarściami z modułowego systemu produkcji, który na dużą skalęfunkcjonuje przy cywilnych ciężarówkach i autobusach Scania.

 

Nowe MANy dla armii

MAN Truck & Bus Polska wspólnie z Reihnmetal MAN Military Vehicleswygrał 2 duże przetargi i dostarczyło 38 pojazdów ciężarowych doMinisterstwa Obrony Narodowej RP.

 

Polska z licencją na pojazdy wojskowe Rosomak

- Dzięki zaangażowaniu przedstawicieli MG oraz MON udało się wynegocjowaćm.in. 10-letnią licencję na produkcję i sprzedaż pojazdów Rosomakoraz prawo do ich modyfikacji i modernizacji w Polsce na kolejne 40 lat –powiedział wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński podczas wizytyw Wojskowych Zakładach Mechanicznych S.A. (WZM S.A.) w SiemianowicachŚląskich.

 

Scania na targach militarnych

Podczas XXI edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w KielcachScania zaprezentowała swoją pełną gamę silników do różnychzastosowań, przede wszystkim tych dedykowanych potrzebom przemysłu obronnego.

 

Wojsko może zabrać Twój samochód!

Sytuacja za naszymi wschodnimi granicami sprawia, że dowiadujemy się oprzepisach, które od wielu lat nie były wcielane w życie. Jedną zkontrowersyjnych kwestii jest możliwość zarekwirowania samochodu przezwojsko. Warto dowiedzieć się na jakich zasadach się to odbywa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody wojskowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017