Wyszukiwałeś:

samochody X

używane X

clio X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody używane clio

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Dacia Logan: Czy jeszcze interesuje?

Pomysł na Dacię Logan - prosty, łatwy i przyjazny samochód, co możewskazywać na kopiowanie pomysłu od produkujących kiedyś proste i taniesamochody Japończyków.

 

Wątek na forum: Znamy ceny nowego Picanto

Za droga. Wydaje mi się, że sytuacji znowu się powtórzy. Właśnie ze względu na ceny będzie to śladowa sprzedaż tak jak poprzedniczki. Może i auto nie jest najgorsze, ale są lepsi w tej cenie. ~gość

 

Internetowy Samochód Roku 2011 ? raport - auta używane

Volkswagen Golf najczęściej poszukiwanym autem używanym w polskim Internecie.Polski rynek wtórny zdominowany zresztą jest przez samochody zza naszejzachodniej granicy. To najważniejsze wnioski z raportu otomoto.pl, adotyczącego minionego roku i segmentu aut używanych.

 

Popularne maluchy za 10 000 PLN

Niebawem skończą 10 lat. Potencjalnie młody wiek dla człowieka, nie oznaczatego samego w przypadku samochodów. Zwłaszcza tych używanych z segmentuB. Oto pięć popularnych modeli tej klasy z silnikami benzynowymi, któremożna nabyć na rynku wtórnym w atrakcyjnej cenie.

 

5 hot hatchy w przyzwoitej cenie - jakie kupić

Lata 90. dały motoryzacji piękne dzieła - hot hatche. Lekkie, zwinne,niedrogie i przede wszystkim szybkie auta powodują u maniakówsamochodów szybsze bicie serca. Może wówczas nie mogłeś sobiena nie pozwolić, ale teraz możesz je kupić w przyzwoitej cenie. Co więcej, wprzyszłości zarobisz, bo ich wartość będzie wzrastać. Zobacz, 5 gorącychhatchbacków, które musisz kupić.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody używane clio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017