Wyszukiwałeś:

scania X

omnilink X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: scania omnilink

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Autobusy Scania w Olsztynie

W styczniu w Olsztynie została podpisana umowa pomiędzy Scania Polska S.A. aMPK w Olsztynie na dostawę 10 autobusów miejskich Scania OmniLink. Pojazdyzostaną dostarczone jeszcze w pierwszym kwartale 2005 r.

 

Większa produkcja w słupskiej Scanii

W styczniu Scania rozpoczęła w Słupsku produkcję podwozi do autobusówniskopodłogowych. "Przenosząc produkcję do Polski, szefowie Scaniidocenili słupską fabrykę" - Gert Flodqvist, dyrektor słupskiej fabryki.

 

Pierwszy w Polsce autobus na etanol

Słupsk jest pierwszym i w najbliższym czasie jedynym miastem w Polsce,którego władze podjęły decyzję o wprowadzeniu do obsługipasażerów komunikacji miejskiej autobusów zasilanych ekologicznympaliwem odnawialnym etanol E95. Do końca roku na ulicach Słupska kursowaćbędzie 5 takich autobusów.

 

Scania testuje autobusy hybrydowe w Sztokholmie

Scania rozpoczyna regularne testy eksploatacyjne sześciu autobusówz napędem hybrydowym, wyposażonych w silniki zasilane etanolem w Sztokholmie.Nowe autobusy serii OmniLink w wersji 15-metrowej to kolejny krok na drodze dopoprawy jakości powietrza w stolicy Szwecji.

 

3000 autobus Scania z polskiej fabryki w Słupsku

W Koninie miało miejsce przekazanie MZK Konin dwóchautobusów Scania. Jeden z nich to jubileuszowy 3-tysięczny egzemplarzOmniCity wyprodukowany w Scania Production Słupsk. W uroczystości wzięliudział przedstawiciele władz miasta Konina z prezydentem Kazimierzem Pałaszemoraz dyrekcja MZK i Scania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "scania omnilink".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017