Wyszukiwałeś:

sciaganie X

kierownicy X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sciaganie kierownicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Pieśń przyszłości

Daimler AG i Chrysler. Choć współpraca obu marek zakończyła siędefinitywnie w maju 2007 roku, to rozwój tych dwóch firm,przynajmniej w jednym aspekcie, podąża nadal w tym samym kierunku.Zarówno Niemcy jak i Amerykanie pracują nad zaawansowaną technologiąinformacyjną, komunikacyjną i nawigacyjną dla samochodówprzyszłości.

 

Zamknij okno telefonem

Wyjechałeś na egzotyczne wakacje, wylegujesz się w promieniach słonecznych inagle… pojawia się myśl: "Czy zamknąłem szybę wsamochodzie?" Jeżeli nie, pozostaje nam liczyć na to, że żadenzłodziej ani wandal nie zauważy otwartego okna i  auto będziebezpiecznie czekało w stanie nienaruszonym tam, gdzie je zostawiliśmy.

 

Kłopotliwe ściąganie

Gdy podczas jazdy poczujemy, że kierownica zaczyna nam lekko wibrować, a popuszczeniu jej samochód zaczyna samoczynnie zbaczać z toru jazdy tonajprawdopodobniej dopadło nas tzw. "ściąganie". Może nas czekaćkosztowna naprawa.

 

Jak się ubierać zimą do auta?

Zima, duży mróz za oknem, każdy z nas ubiera się tak, by było mu jaknajcieplej. A więc kilka warstw ubrań pod grubą kurtką, czapka, szalik,rękawiczki. Wielu z nas następnie, tak jak stoi, wsiada do auta i rusza wdrogę. Niestety, wówczas swoboda ruchów jest mocno ograniczona,co w ekstremalnych sytuacjach może być nawet niebezpieczne.

 

Peugeot 406: Warto kupić

4.25 Nigdy nie było mnie stać na zakup nowegosamochodu, zawsze kupowałem używane. Aktualny Peugeot 406 jet moim 12samochodem w tym 2 peugeotem. Poprzedni peugeot 505 2,5 D był o wielewygodniejszy i oszczędniejszy od tego. Jednak brak części zamienny...

 

Wątek na forum: elektronika

mam avensis 2007 czytalem ze mozna zamontowac tempomat wiec kupilem kierownice i zamontowalem kostki pasowaly a nadal nie dziala.prosze pomocy ~manko

 

Wątek na forum: nowy Auris2010 ?

Kupiłam "NOWĄ" Toyotę Auris w 2010.09. ; od samego początku ściąga samochód w lewo ; przy dłuższych trasach boli mnie ręka od trzymania kierownicy i korygowania toru jazdy ; w serwisie wpierają mi że mam zwidy; ale to niestety prawda; nie pomogła przekładka przednich kół ; podobno ustawienie geom...

 

Wątek na forum: Mazda CX-7 2,2 diesel- hałas silnika wibracje przy zmianie biegów

Witam.. 1.Może to nie problem...ale przy aucie za 150tys. zł dodatkowe hałasy są flustrujące... Problem jest taki, że przy przyśpieszaniu i zmianie biegów przy wrzucaniu wyższego biegu po naciśnięciu sprzęgła słychać i czuć wibracje silnika, tak jakby żył swoim życiem... Objaw przeczy "harmo...

 

Regeneracja kierownicy

Kierownica samochodowa jest elementem, który z racji ciągłegoużytkowania najszybciej się zużywa. Jednak niezależnie od tego czy tenelement został obszyty skórą czy nie, możliwa jest jego regeneracja.

 

Nie uciekniesz przed mandatem

Politycy znów szukają sposobu żeby zwiększyć skutecznośćegzekwowania kar z fotoradarów. Przewidywane są zmiany w kodeksiedrogowym, które sprawią, że sprawy zostaną przekazane policji lub ITDoraz będą nakładane w drodze administracyjnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sciaganie kierownicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017