Wyszukiwałeś:

seat X

ibiza X

fr X

cupra X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: seat ibiza fr cupra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Wątek na forum: Seat Ibiza LPG: Sport i autogaz

moje autko na lpg (escort) kompletnie nie daje rady, różnica że aż żal jechać... no ale za to przejazd kosztuje mnie o ponad połowe mniej.... coś za coś ~escorciarz

 

Prawie nowy Seat Ibiza

Odnoszący niemałe sukcesy Seat Ibiza został poddany głębokiejtransformacji, obejmującej zarówno zmiany nadwozia, jak i wnętrza.Wprawdzie nie jest to nowa generacja modelu, ale ze względu na zmianystylistyczne nadwozia, można mówić o "nowej Ibizie".

 

240 KM Leona Cupra

Już dziś, podczas pierwszego dnia targów w Londynie przeznaczonego dlaprzedstawicieli mediów, zaprezentowany został Seat Leon Cupra, najmocniejszymodel w dotychczasowej historii marki.

 

Seat Ibiza IV

Wygląda na to, że oczekiwany od dłuższego czasu model spod znaku Seata,pojawi się niebawem na drogach. Jeden z zagranicznych reporterów przyłapałzakamuflowaną wersję Ibizy na południu Hiszpanii.

 

Seat Ibiza SC już w salonach

Do sprzedaży na polskim rynku wchodzi właśnie nowy Seat Ibiza w wersjiSportCoupe. Auto o dynamicznym nadwoziu i szerokiej gamie silnikówdostępne jest od 41.890 zł.

 

Seat Ibiza FR już gotowy

Jeszcze nie tak dawno temu tegoroczna edycja wystawy w Barcelonie stała poddużym znakiem zapytania. Okazuje się, iż nie tylko odbędzie się, ale ibędzie miejscem światowych premier kilku interesujących nowości, w tym SeataIbizy FR.

 

Ekskluzywna wersja Ibizy

Podczas targów motoryzacyjnych w Barcelonie Seat czuje się niczym ryba wwodzie, prezentując aż pięć światowych nowości. Jedną z nich jest SeatIbiza Bocanegra - specjalna wersja nowej generacji małego Seata.

 

Seat Ibiza (FR, Cupra, Bocanegra)

 

Materiał filmowy z udziałem całej nowej gamy modelowej aut z temperamentem - mojeauto.tv

 

Seat Ibiza facelifting

Seat przedstawił nową Ibizę, która przeszła facelifting. Auto od razu pojawia się w trzech rodzajach nadwozia - pięciodrzwiowej, trzydrzwiowej oraz wersji kombi.

 

Seat Ibiza ma już 30 lat!

27 kwietnia 1984 z taśmy w fabryce Zona Franca ulokowanej w Barceloniezjechał pierwszy egzemplarz Seata Ibizy. Od tamtego czasu minęło 30 lat, aSeat sprzedał prawie 5 mln sztuk Ibizy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "seat ibiza fr cupra".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018