Wyszukiwałeś:

segment X

premium X

. Znaleziono 628 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: segment premium

Spróbuj też wyszukać: segment kompakt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 628 wszystkich):

Wątek na forum: Ford Mondeo: Czy już klasa premium?

super auto, super sie prowadzi, ladnie wygląda, kosztuje rozsądne pieniądze, pali niedużo - cóż więcej trzeba od samochodu? Niestety wiekszych sukcesów nie będzie - do segmentu premium nie wejdzie bo to jednak ford, tytulu CotY nie zdobedzie bo w zeszlym roku wygral juz ford, liderem segmentu nei...

 

Coraz więcej opon z segmentu premium

Na przestrzeni ostatnich lat (2003-2006) ogólna liczba sprzedanych opon (do autosobowych, 4x4 i dostawczych) rosła średnio o 9,2 %, każdego roku. Corazpopularniejsze staje się ogumienie z segmentów premium i medium.

 

Ford Mondeo: Czy już klasa premium?

Ford od pewnego czasu konsekwentnie odświeża, tudzież rozszerza, w tym samymstylu swoją gamę modelową. Ten styl, czy też koncepcja stylistyczna,określana mianem "kinetic design", trafił i do nowej generacji FordaMondeo. Zmiany są ogromne, ale czy pozwolą wejść reprezentacyjnemu Fordowido grona prestiżowego segmentu premium?

 

Segment premium należy do Volvo

Pierwsze dwa miesiące bieżącego roku potwierdziły mocną pozycję Volvo napolskim rynku motoryzacyjnym. W tym czasie sprzedaż modeli szwedzkiej markiwzrosła o 13,76% w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym.Również pozycja w segmencie Premium wzmocniła się. Z udziałem 24,4%Volvo pozostaje jego liderem.

 

Mercedes liderem w premium

Rekordową ilość 3.563 osobowych Mercedesów odebrali klienci do końcawrześnia 2009 r. Najchętniej kupowana jest Klasa C, którą wybrałojuż prawie 1000 chętnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także Klasy B(619 szt.), GLK (258 szt.), a także nowa Klasa E (283 szt.) i wszystkie modelecoupe. Ten wynik sprawia, że Mercedes jest liderem w segmencie premium wPolsce.

 

Volvo rządzi w segmencie premium

Nie samochody luksusowych marek zza naszej zachodniej granicy, czy też tepochodzące z Japonii, a Volvo okazuje się najchętniej kupowaną marką zsegmentu premium nad Wisłą.

 

Hyundai w droższym segmencie

Hyundai zastanawia się nad obraniem strategii podobnej do tej, którą maCitroen ze swoją serią DS oraz Fiat, choć troszkę z innej bajki, z Abarthem.

 

Volvo V40 Cross Country: Zamach na premium

Do tej pory z samochodami marki Volvo był mały problem. Nigdzie indziej naświecie poza Polską i USA nie zalicza się wozów tej marki do segmentupremium. Jednak od spotkania z Volvo V40 Cross Country zaczyna się pojawiaćwięcej argumentów "za" niż "przeciw".

 

Mercedes na czele segmentu premium

Wrzesień był niezwykle udanym miesiącem dla marki Mercedes, zarówno wujęciu globalnym, jak i na polskim rynku, na którym niemiecka marka zgwiazdą na masce okazała się liderem segmentu premium.

 

Marka Borgward wraca - pierwszy SUV gotowy!

Niemiecka firma Borgward puka do drzwi intratnego rynku aut luksusowych. Pierwsze auto jest już gotowe, ale czy ambitny plan podboju segmentu premiumma szanse na powodzenie?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "segment premium".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017