Wyszukiwałeś:

segment X

premium X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: segment premium

Spróbuj też wyszukać: segment kompakt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Amerykańskie krążowniki nad Wisłą!

Proste i masywne linie nadwozia, solidnie wykończone wnętrza oraz potężnesilniki. Czy takie cechy mogą być gwarantem sukcesu? Amerykańska markaCadillac zaczyna coraz szerzej rozkładać skrzydła na naszym rynku,wprowadzając do sprzedaży trzy nowe modele: Escalade, STS oraz SRX.

 

Ford Mondeo: Czy już klasa premium?

Ford od pewnego czasu konsekwentnie odświeża, tudzież rozszerza, w tym samymstylu swoją gamę modelową. Ten styl, czy też koncepcja stylistyczna,określana mianem "kinetic design", trafił i do nowej generacji FordaMondeo. Zmiany są ogromne, ale czy pozwolą wejść reprezentacyjnemu Fordowido grona prestiżowego segmentu premium?

 

Koreański konkurent Lexusa

Wielka nadzieja koreańskiego producenta samochodów, model zasilanysilnikiem V8 z napędem przekazywanym na tylną oś, bazowany na studiumkoncepcyjnym Genesis został przyłapany bez kamuflażu w macierzystym kraju.

 

Lexus IS 250: Drugie podejście

Marka-córka Toyoty, Lexus, po raz drugi obiera kurs na lądowiskooznaczone jako segment klasy średniej z przyrostkiem „premium”, byzmierzyć się z rządzącą w nim od lat niemiecką triadą: BMW Serii 3,Mercedesem Klasy C i Audi A4. Pozostaje zatem tylko jedno pytanie: Czy model IS250 zaliczył miękkie lądowanie?

 

Segment premium należy do Volvo

Pierwsze dwa miesiące bieżącego roku potwierdziły mocną pozycję Volvo napolskim rynku motoryzacyjnym. W tym czasie sprzedaż modeli szwedzkiej markiwzrosła o 13,76% w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym.Również pozycja w segmencie Premium wzmocniła się. Z udziałem 24,4%Volvo pozostaje jego liderem.

 

Nowa Toyota Avensis w Polsce + [VIDEO]

Trzecie wcielenie samochodu, który tym razem został zaprojektowany,stylizowany i wyprodukowany w Europie wjechał właśnie do Polski i zaczynaszturm na segment D. Nowa Toyota Avensis jest już dostępna w salonach od71.500 złotych.

 

Coupe czy jeszcze limuzyna?

W ostatnich latach coraz większe zainteresowanie zdobywają samochody,które funkcjonują na pograniczu różnych segmentów, sąich mieszanką, bądź też tworzą całkowicie niszową półkę. Dlaprzykładu każdy chce mieć teraz sportowego SUV`a, rodzinne autko miejskie czyteż czterodrzwiowe coupe.

 

Audi ma 100 lat!

Audi, marka, która dziś utożsamiana jest z samochodami marki premium,ale o lekkim zacięciu sportowym, w tym roku świętuje swoje 100-lecie. Małojednak kto wie, iż dzisiejsza marka Audi wywodzi się aż z pięciupomniejszych marek motoryzacyjnych, a jej nazwa jest łacińskim odpowiednikiemnazwiska jej założyciela.

 

Mały Lexus

Lexus przygotowuje się do debiutu pięciodrzwiowego kompaktu podczastegorocznych targów we Frankfurcie. Luksusowy wydział Toyoty zamierzawypuścić na rynek samochód, który będzie bezpośrednimkonkurentem dla BMW Serii 1 oraz Audi A3.

 

Mały "kociak" nadchodzi

Plotki o kompaktowym przedstawicielu marki Jaguar powracają z coraz większymnatężeniem. W wywiadzie dla magazynu Autocar przedstawiciel firmypotwierdził, że firma bardzo poważnie rozważa wejście w segmentkompaktów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "segment premium".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017