Wyszukiwałeś:

serwis X

blacharski X

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: serwis blacharski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Nowy serwis Mercedesa

W Pyskowicach rozpoczął działalność kolejny autoryzowany punkt serwisowysamochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz, uruchomiony przezspółkę transportową Viva-Trans Sp. z o.o. Serwis zostałzaprojektowany i działa ze szczególnym uwzględnieniem specyfikiklientów ciężarowych. Jego otwarcie jest kolejnym elementemjakościowej i ilościowej rozbudowy sieci dealersko-serwisowejsamochodów cieżarowych Mercedes-Benz. W zeszłym roku otwartych zostało6 punktów.

 

Naprawiaj, zamiast wymieniać

Doświadczony blacharz jest w stanie niewielkie wgniecenia karoserii naprawićprzy użyciu specjalistycznego sprzętu i zastosowaniu kilku chwytów,polegających na wyciągnięciu uszkodzonego elementu nadwozia. Jednak wprzypadku większych wgnieceń, naprawa wymaga wycięcia trefnej części,przyspawania nowej i koniecznego lakierowania. Do teraz.

 

Międzynarodowa Konferencja Motoryzacyjna

Łukasz Szarama, Przewodniczący Sekcji Blacharsko – Lakierniczej przyPIM, właściciel firmy "Auto-Komplex" oraz Maciej Brzeziński zB.U.H. Consulting to kolejni prelegenci, którzy wystąpią z referatamipodczas listopadowej, krakowskiej Międzynarodowej Konferencji Motoryzacyjnej!

 

Oto najlepsi serwisanci Forda!

21 października firma Ford Polska zorganizowała w Łodzi finałkonkursów, które składały się razem na Olimpiadę serwisową.Była to kolejna edycja konkursu, który odbywa się każdego roku.

 

Mirosław Wróbel buduje nowoczesną blacharnię

Centrum Blacharsko-Lakiernicze, jedno z najnowoczęśniejszych i najbardziejekologicznych tego typu warsztatów na Dolnym Śląsku, stanie wPietrzykowicach. To inwestycja wrocławskiego dealera marki Merdes-Benz,spółki Mirosław Wróbel. Miesięcznie warsztat obsłuży 200 aut.

 

Wrocławski dealer Mercedesa przejmuje Lubin

Spółka Mirosław Wróbel rozszerza pole działania na ZagłębieMiedziowe. Już wkrótce zostanie uruchomiony salon MirosławWróbel Lubin – będzie to już szósty odział tego dealera.

 

Kto i po co odwiedza warsztat, i ile tam płaci?

Z usług mechanika samochodowego najczęściej korzystamy w ramach szkody z OClub AC, której naprawa waha się od 2 do 5 tys. złotych. Jeślidecydujemy się na naprawę prywatną, wówczas nasze wydatkinajczęściej zamykają się w kwocie do 1 tysiąca złotych.

 

A Ty jak wybierasz swojego mechanika?

Idealny mechanik samochodowy? Zaufany, fachowiec, oferujący tanie naprawy i dotego z niedaleko zlokalizowanym warsztatem samochodowym. Nie każdy jednak maszczęście spotkać takiego na swojej motoryzacyjnej drodze życia. Jak zatempolscy kierowcy wybierają miejsce napraw swoich samochodów?

 

Wątek na forum: Serwis blacharsko-lakierniczy Auto-Dom zaprasza:) (Poznań)

Zapraszamy do skorzystania z usług Serwisu Auto-Dom:)nJesteśmy serwisem blacharsko-lakierniczym, świadczymy również usługi w zakresie napraw mechanicznych. nnPonadto oferujemy:n-wyprawki lakiernicze, usuwanie rys na lakierze,n-polerowanie oraz konserwację lakieru, n-wymianę oraz montaż szyb samoc...

 

Wątek na forum: wyszukiwarka warsztatów samochodowych w Polsce

Ja nie wierze w takie cuda..Uważam, że trudno znaleźć dobrego mechanika. nie sztuką jest oddać samochód byle gdzie. Trudniej jest kogoś sensownego znaleźć. Ja mam np. sprawdzony serwis blacharsko lakierniczy Zabrze i nie zamieniłabym go na żaden inny. Przy okazji, jakby ktoś byl zainteresowany, t...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "serwis blacharski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017