Wyszukiwałeś:

serwis X

ciezarowy X

. Znaleziono 248 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: serwis ciezarowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 248 wszystkich):

Nowy serwis Mercedesa

W Pyskowicach rozpoczął działalność kolejny autoryzowany punkt serwisowysamochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz, uruchomiony przezspółkę transportową Viva-Trans Sp. z o.o. Serwis zostałzaprojektowany i działa ze szczególnym uwzględnieniem specyfikiklientów ciężarowych. Jego otwarcie jest kolejnym elementemjakościowej i ilościowej rozbudowy sieci dealersko-serwisowejsamochodów cieżarowych Mercedes-Benz. W zeszłym roku otwartych zostało6 punktów.

 

Nowy serwis w sieci Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Lenartowicz otworzył we wrześniu nową autoryzowanąstację obsługi, dedykowaną samochodom ciężarowym. - Czasy są trudne itrzeba dokładnie analizować każdą inwestycję. Jednakże myślęperspektywicznie, dlatego podjąłem decyzję o uruchomieniu nowego kompleksuusługowego - powiedział Andrzej Lenartowicz, autoryzowany dealerMercedes-Benz.

 

Mercedes: Nowa stacja samochodów ciężarowych

W lutym sieć stacji dealerskich dedykowanych samochodom ciężarowymwzbogaciła się o ultranowoczesny zakład dealersko-serwisowy samochodówciężarowych Mercedes-Benz firmy Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej GarcarekSp.j.

 

Powstaje nowa stacja pojazdów ciężarowych w Strykowie

W Strykowie powstaje kolejna stacja sieci samochodów ciężarowychMercedes-Benz. Powstanie u zbiegu autostrad A1 i A2, niedaleko od Łodzi.Pierwsi klienci będą mogli pojawić się w stacji na początku 2011roku. Stacja będzie prowadzić sprzedaż i serwis naczep Schmitz Cargobulloraz pojazdów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz.

 

Największy serwis Scania rusza w Gliwicach

Pod koniec sierpnia ruszy największy serwis Scania w Polsce. Serwis o łącznejpowierzchni 2 360 m2 zostanie oficjalnie otwarty 23 sierpnia br. Obiektzlokalizowany jest w Gliwicach przy trasie wylotowej do Rybnika w pobliżuautostradowego węzła "Bojków" (A4) i niedaleko największegow Polsce autostradowego węzła "Sośnica (A1/A4).

 

Nowy serwis Volvo Trucks w Karpinie k/Warszawy

Firma Intruck Sp. z o.o. uruchomiła nowy autoryzowany punkt serwisowysamochodów ciężarowych Volvo w Karpinie k/Warszawy. Tym samym, nowyobiekt zastąpił dotychczasowy punkt dealersko-serwisowy Volvo Truckszlokalizowany w Warszawie przy ulicy Annopol.

 

Nowy serwis Volvo Trucks w Sycewicach

Z początkiem lipca br., firma Z.H.U. Józef Skrzypa uruchomiła nowy,autoryzowany punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo w Sycewicachk/Słupska. Tym samym, liczba punktów serwisowych Volvo Trucks w Polscewzrosła do 26.

 

Nowa stacja pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz

Na mapie sieci serwisowej i dealerskiej samochodów ciężarowychMercedes-Benz pojawił się kolejny punkt: Kujawski Truck Center wRogówku koło Torunia.

 

Nowy serwis Scanii w Olsztynie

W dniu 16 stycznia 2012 roku działalność rozpoczął nowy serwis Scania wOlsztynie. Serwis znajduje się przy drodze krajowej Augustów-Suwałkiprzy ulicy Lubelskiej 46.

 

Bezprzewodowy serwis Volvo

Volvo Trucks opracowało nowy, bazujący na komunikacji GSM system, któryumożliwia stacji obsługi zdalną kontrolę stanu technicznego samochoduciężarowego – rozwiązanie dające nadzieję na większądyspozycyjność i niższe koszty obsługi technicznej pojazdu. W Europie systemzostanie wprowadzony na rynek w 2013 r.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "serwis ciezarowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017