Wyszukiwałeś:

serwis X

opon X

. Znaleziono 163 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: serwis opon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 163 wszystkich):

Nowe serwisy Euromaster w Toruniu i Inowrocławiu

Serwisy ogumienia Opon Lan Landowscy w Toruniu przy ulicy Św. Jakuba 1oraz w Inowrocławiu przy ulicy Transportowej 7 zostały oficjalnie włączonedo ogólnoeuropejskiej sieci warsztatów samochodowych Euromaster.

 

Euromaster rozwija Mobilny Serwis

Mobilny Serwis Euromaster to profesjonalnie wyposażony pojazd świadczącyusługi naprawy i wymiany opon ciężarowych w dogodnym dla klienta miejscu iczasie, wykorzystując przerwy w pracy pojazdu (postójciężarówki w bazie firmy, załadunek). Obecnie Euromaster rozszerzausługę Mobilnego Serwisu na terenie Polski – sieć dysponuje już 15samochodami serwisowym, a w połowie kwietnia liczba ta wzrośnie do 17. Wprzyszłości w ofercie znajdzie się również obsługa pojazdówprzemysłowych.

 

Serwis opon ciężarowych Continental w 37 krajach UE

Od września br. usługa mobilności Continental świadczona jest w 37 krajacheuropejskich. To część popularnego pakietu Conti360° Fleet Services. Jakzapewnia Continental, obecne gwarancje czasowe wymiany uszkodzonych opon wramach tej usługi, są coraz krótsze.

 

Jedziesz zmienić opony? Zabezpiecz je!

Jesień to czas zmiany opon z letnich na zimowe. Wielu kierowców w drodzedo serwisu wulkanizacyjnego pakuje więc drugi komplet pneumatyków dobagażnika lub na tylne siedzenia i rusza. Bez jakiegokolwiek zabezpieczeniaładunku. A co jeśli po drodze dojdzie do wypadku? Niemiecki automobilklub ADACprzeprowadził testy zderzeniowe symulujące właśnie taką sytuację.

 

Najlepsze Serwisy Partnerskie Sieci Conti360o w Polsce

Wysoka jakość usług i wiarygodność serwisu opon ma ogromne znaczenie dlawłaściwego funkcjonowania parku samochodowego flot ciężarowych. Dlatego jużpo raz czwarty Continental przygotował ranking najlepszych serwisównależących do Sieci Conti360° Fleet Services. Ranking powstał w oparciu oaudyt zgodności z wysokimi standardami jakości Conti360° jakie musispełniać każdy z ocenianych serwisów.

 

Nie doceniamy znaczenia opon

Polacy nie doceniają codziennego znaczenia opon i mają małą świadomośćprawidłowego ich użytkowania oraz wpływu na bezpieczeństwo jazdy i koszty.Takie są najważniejsze spostrzeżenia wynikające z badania na tematświadomości znaczenia opon dla bezpieczeństwa jazdy i ochrony środowiska,przeprowadzonego przez Millward Brown dla Polskiego Związku PrzemysłuOponiarskiego.

 

Jaki będzie serwis samochodowy przyszłości?

Dość często zastanawiamy się, widząc powstające nowe modelesamochodów, jak będzie wyglądał samochód przyszłości. Jednaknie tylko same pojazdy ulegają przeobrażeniom, jakich jeszcze kilkanaście lattemu nikt by się nie spodziewał. Poważne zmiany czekają też np. serwisysamochodowe.

 

Droższa wymiana opon, ale będzie bezpieczniej

Komisja Europejska co rusz ingeruje w różne dziedziny życia, w tym i wsektor motoryzacji. Dba m.in. o bezpieczeństwo oraz o ochronę środowiska. Itaki właśnie cel przyświeca nowemu, obowiązkowemu wyposażeniusamochodów - czujnikom ciśnienia w oponach. Tyle że spowodująjednocześnie wzrost kosztów wymiany opon.

 

Wątek na forum: Serwis opon w Poznaniu

Hej, szukam dobrego warsztatu z serwisem opon, bo jak wiadomo zima zaskoczyła kierowców :) Macie swoje sprawdzone miejsca ?? AdamCz.1

 

Wątek na forum: Serwis opon w Poznaniu

Hej, szukam dobrego warsztatu z serwisem opon, bo jak wiadomo zima zaskoczyła kierowców :) Macie swoje sprawdzone miejsca ?? AdamCz.1

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "serwis opon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017