Wyszukiwałeś:

serwis X

volvo X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: serwis volvo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Volvo Trucks w Białymstoku

W Białymstoku rozpoczął swoją działalność nowy punkt serwisowy VolvoTrucks. Jest to już 23 autoryzowana placówka firmy w Polsce.

 

Tanio jak w… ASO

Volvo postanowiło walczyć ze stereotypem drogich serwisówautoryzowanych. W ramach akcji „4+” kusi klientówkilkudziesięcioprocentowymi rabatami na części i robociznę. Dzięki temunawet na podstawowym przeglądzie zaoszczędzić można kilkaset złotych.

 

Volvo za pół ceny!

Są powody do zadowolenia, szwedzka marka drastycznie obniżyła ceny częścizamiennych i serwisu. „Volviaków” nie opłaca się jużnaprawiać w niezależnych warsztatach.

 

Volvo Trucks umacnia pozycję w branży budowlanej

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Znajmocniejszym na świecie samochodem ciężarowym, nowymi, jeszcze bardziejekonomicznymi silnikami oraz skrzynią biegów I-Shift nowej generacji,Volvo Trucks umacnia swoją pozycję w segmencie pojazdów dla branżybudowlanej.

 

Wadliwe wycieraczki w Volvo

Volvo Auto Polska powiadomił UOKiK o wadliwym oprogramowaniu sterującym pracąwycieraczek. Do serwisów szwedzkiej marki wezwani zostaną posiadaczetakich modeli serii S80, XC70 i V70.

 

Volvo Action Service już w Rosji

Od czerwca właściciele ciężarowych Volvo mogą spokojniejpodróżować po Rosji, Białorusi i Ukrainie. Volvo Action Servicerozszerzył 24-godzinną bezzwłoczną pomoc drogową dla samochodówciężarowych Volvo na wschód.

 

Silniki Volvo bez chłodzenia

Awaria systemu chłodzenia silnika jest przyczyną rozpoczętej właśniekampanii serwisowej czterech modeli Volvo. Właściciele modeli V70, S80, XC60oraz XC70 będą musieli udać się do serwisów.

 

Przygotuj Volvo na zimę

Od 17 do 18 października 2009 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvozaprasza wszystkich właścicieli Volvo do udziału w „Jesiennej AkcjiSerwisowej 2009”. W ramach akcji klienci mogą skorzystać m.in. zbezpłatnej kontroli akumulatora i atrakcyjnych rabatów na opony zimowe.

 

40% zniżki dla właścicieli Volvo S60

4 stycznia 2010 r. rusza kampania skierowana do posiadaczy Volvo S60.Właściciele tego modelu, niezależnie od rocznika samochodu, do końca lutegomogą zaoszczędzić nawet do 40 % na częściach zamiennych i usługachserwisowych.

 

Sprzedam: Volvo V60 2013

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
kombi czarny diesel 2000 136 138012 59900PLN

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "serwis volvo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017