Wyszukiwałeś:

serwis

. Znaleziono 7425 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: serwis

Spróbuj też wyszukać: serwis renault serwis seat lakierowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7425 wszystkich):

Nowy serwis Scania

w Tomaszowie Mazowieckim uroczyście otwarto kolejny autoryzowany serwis Scania,należący do dilera Scan-Partner. Otwarcia dokonali Andrzej Granosik - PrezesZarządu Scan-Partner oraz Alexander Vlaskamp dyrektor generalny Scania Polska.

 

Nowy serwis Mercedesa

W Pyskowicach rozpoczął działalność kolejny autoryzowany punkt serwisowysamochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz, uruchomiony przezspółkę transportową Viva-Trans Sp. z o.o. Serwis zostałzaprojektowany i działa ze szczególnym uwzględnieniem specyfikiklientów ciężarowych. Jego otwarcie jest kolejnym elementemjakościowej i ilościowej rozbudowy sieci dealersko-serwisowejsamochodów cieżarowych Mercedes-Benz. W zeszłym roku otwartych zostało6 punktów.

 

Nowy serwis DAF na Lubelszczyźnie

Na terenie Lubelszczyzny działa nowy obiekt serwisowy firmy DAF. Serwis wŚwidniku to lubelski oddział Grupy Wanicki, który został przeniesionyz budynku w Lublinie.

 

Nowe serwisy Euromaster w Toruniu i Inowrocławiu

Serwisy ogumienia Opon Lan Landowscy w Toruniu przy ulicy Św. Jakuba 1oraz w Inowrocławiu przy ulicy Transportowej 7 zostały oficjalnie włączonedo ogólnoeuropejskiej sieci warsztatów samochodowych Euromaster.

 

Euromaster rozwija Mobilny Serwis

Mobilny Serwis Euromaster to profesjonalnie wyposażony pojazd świadczącyusługi naprawy i wymiany opon ciężarowych w dogodnym dla klienta miejscu iczasie, wykorzystując przerwy w pracy pojazdu (postójciężarówki w bazie firmy, załadunek). Obecnie Euromaster rozszerzausługę Mobilnego Serwisu na terenie Polski – sieć dysponuje już 15samochodami serwisowym, a w połowie kwietnia liczba ta wzrośnie do 17. Wprzyszłości w ofercie znajdzie się również obsługa pojazdówprzemysłowych.

 

Autoryzowany serwis Scania w Toruniu otwarty

Na początku maja rozpoczął działalność nowy, czwarty z kolei poWłocławku, Bydgoszczy i Płocku autoryzowany serwis Scania firmy Hołowińscy-Scanserwis Sp. z o.o. Nowy serwis zlokalizowany jest w Lubiczu koło Toruniaprzy ul. Warszawskiej 44, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 10, około 3 kmod zjazdu Toruń Północ z nowo wybudowanej autostrady A1.

 

Nowy serwis Scanii w Olsztynie

W dniu 16 stycznia 2012 roku działalność rozpoczął nowy serwis Scania wOlsztynie. Serwis znajduje się przy drodze krajowej Augustów-Suwałkiprzy ulicy Lubelskiej 46.

 

Gdy serwis nas zawiedzie

Posiadając samochód, zwłaszcza taki wysłużony - kilku, bądźkilkunastoletni, nie unikniemy wizyt w serwisach samochodowych. Nie każdy ma toszczęście, że wśród swoich znajomych ma mechanika samochodowego,dlatego taka wizyta może się wiązać z licznymi zagrożeniami. Podpowiadamy,jak się chronić przed ewentualną fuszerką.

 

Jaki będzie serwis samochodowy przyszłości?

Dość często zastanawiamy się, widząc powstające nowe modelesamochodów, jak będzie wyglądał samochód przyszłości. Jednaknie tylko same pojazdy ulegają przeobrażeniom, jakich jeszcze kilkanaście lattemu nikt by się nie spodziewał. Poważne zmiany czekają też np. serwisysamochodowe.

 

Nowy serwis Scanii w Białymstoku

Od września rozpocznie działalność w nowej lokalizacji serwis Scania Polskaw Białymstoku. Serwis zlokalizowany jest w miejscowości Choroszcz przywyjeździe z Białegostoku w stronę Warszawy przy trasie S8.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017