Wyszukiwałeś:

siec X

stacji X

. Znaleziono 312 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: siec stacji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 312 wszystkich):

Pierwsza sieć stacji z prądem

Auta elektryczne to jeden z pewnych kierunków, w którym rozwijaćsię będzie motoryzacja w najbliższych latach. W Kanadzie powstaje jużpierwsza sieć stacji z dystrubutorami prądu.

 

Stacje Lukoil docenione przez klientów

Lukoil zajął pierwsze miejsce w kategorii stacje benzynowe w rankingu"Jakość Obsługi" organizowanym przez konsumencki portal internetowywww.jakoscobslugi.pl i dziennik "Rzeczpospolita". Swoje opiniewyraziło ponad 200 tysięcy osób.

 

150. stacja w barwach Lotosu

Nową placówkę otwarto w Ząbkach pod Warszawą. To już stopięćdziesiąta stacja własna, należąca do spółki LOTOS Paliwa.Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacjiprzy autostradach w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych.

 

Będą tanie stacje Lotosu

Lotos Optima to ekonomiczna sieć stacji paliwowych, która będzierywalizować o klienta przede wszystkim tańszą ceną paliw. Odpowiedniki siecistacji Bliska, należącej do koncernu PKN Orlen, pojawią się na naszychdrogach w drugiej połowie roku.

 

Najlepsze stacje benzynowe są w...

Po badaniach salonów oraz warsztatów samochodowych InternationalService Check w badaniu mystery shoping tym razem pod lupę wziął stacjebenzynowe. W sumie tajemniczy klienci pojawili się na 208 stacjach z 31 siecipaliwowych zlokalizowanych w dziewięciu krajach naszego regionu Europy.

 

50 stacji LOTOS Optima w pół roku

Zgodnie z zapowiedziami spółka LOTOS Paliwa uruchomiła w ubiegłym roku50 stacji LOTOS Optima. Jednocześnie firma pobiła rekord włączając doswojej sieci aż 63 nowe placówki.  

 

Sieć stacji LOTOS powiększyła się o kolejny MOP

LOTOS uruchomił kolejne Miejsce Obsługi Podróżnych. Chodzi o stacjępaliw w miejscowości Sitno na trasie S3, prowadzącej ze Szczecina do GorzowaWielkopolskiego. W sumie LOTOS dysponuje już 11 obiektami MOP w całej Polsce,a do końca tego roku uruchomi dwa kolejne.

 

ABB uruchomiła dwie stacje DC do ładowania pojazdów elektrycznych

Na mapie Polski pojawiły się dwie nowe stacje do ładowania pojazdówelektrycznych. Ze stacji można skorzystać bez żadnych opłat. Firma ABBzainstalowała je w Krakowie oraz Aleksandrowie Łódzkim, umożliwiającużytkownikom „doładowanie” samochodu nawet w kwadrans.

 

Lotos uczy samotankowania LPG

W sieci stacji paliw Lotos rozpoczęto już udostępnianie stanowisk dosamodzielnego tankowania LPG przez kierowców. Z punktu widzenia kierowcyproces tankowania autogazu niewiele różni się od tankowania benzyny luboleju napędowego.

 

Mniej tanich stacji benzynowych

Niskie marże na paliwo, coraz bardziej restrykcyjne wymagania technicznedotyczące zbiorników na paliwo sprawiają, że z rynku znikają tanie,często samoobsługowe stacje benzynowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "siec stacji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017