Wyszukiwałeś:

siec X

stacji X

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: siec stacji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Wątek na forum: Kontrolowanie ciśnienia opon będzie obowiązkowe

Stwórzmy do tego specjalny urząd, oraz delegatury terenowe które utworzą sieć stacji kontroli gdzie kierowcy będą się udawali na to comiesięczne sprawdzenie ciśnienia w ogumieniu. Co do automatów kontrolujących ciśnienie w oponach, to system oparty o czujniki ABS wykrywa coś, dopiero jak ciśni...

 

Pierwsza sieć stacji z prądem

Auta elektryczne to jeden z pewnych kierunków, w którym rozwijaćsię będzie motoryzacja w najbliższych latach. W Kanadzie powstaje jużpierwsza sieć stacji z dystrubutorami prądu.

 

Dramatycznie spada liczba stacji benzynowych

Dramatycznie spada liczba stacji paliw w Polsce. W I kwartale 2009 r. zamkniętoprawie 200 stacji paliw. Eksperci szacują, że w ciągu najbliższej dekadymoże ubyć ich jeszcze 800 - pisze "Gazeta Prawna".

 

Zelektryzują Europę, ale nie tak szybko

Przyszłość samochodów elektrycznych stoi w blokach startowych.Producenci w znacznym stopniu zdołali opanować większość technicznychzawiłości nowego napędu i dumnie zapowiadają produkcję pierwszych seryjnychegzemplarzy. Niestety na przeszkodzie do rozpoczęcia elektrycznej rewolucji wmotoryzacji stoją póki co wysokie koszty produkcji i znajdująca się wpowijakach infrastruktura.

 

Będą tanie stacje Lotosu

Lotos Optima to ekonomiczna sieć stacji paliwowych, która będzierywalizować o klienta przede wszystkim tańszą ceną paliw. Odpowiedniki siecistacji Bliska, należącej do koncernu PKN Orlen, pojawią się na naszychdrogach w drugiej połowie roku.

 

Najlepsze stacje benzynowe są w...

Po badaniach salonów oraz warsztatów samochodowych InternationalService Check w badaniu mystery shoping tym razem pod lupę wziął stacjebenzynowe. W sumie tajemniczy klienci pojawili się na 208 stacjach z 31 siecipaliwowych zlokalizowanych w dziewięciu krajach naszego regionu Europy.

 

Wątek na forum: Wicepremier Pawlak o przyszłości samochodów bez spalin

a haha ha, żebym do Nivy mógł zapakować reaktor to bym się zgodził a tak to tylko kijem pisane pierdu pierdu, niby Waldek tak jak ja - zwykły wsiok ochotniczy starażok ;) ale przydałyby sie drogi i sieć stacji. Polska jest w europie ale 90% to dziura na dziurze i łata na łacie + wertepy. zauważył...

 

Ma być więcej stacji do ładowania energii, z tymi samymi wtyczkami

Unia Europejska, która promuje proekologiczne rozwiązania w sektorzemotoryzacji, będzie chciała wprowadzić na przestrzeni kilku najbliższych latpakiet rozwiązań, dzięki którym znacząco ma wzrosnąć liczba stacjiz paliwem alternatywnym. Chodzi tu o LPG, CNG, ale także energię elektryczną,wodór a nawet LNG.

 

Mniej tanich stacji benzynowych

Niskie marże na paliwo, coraz bardziej restrykcyjne wymagania technicznedotyczące zbiorników na paliwo sprawiają, że z rynku znikają tanie,często samoobsługowe stacje benzynowe.

 

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Wczoraj doszło do podpisania umowy pomiędzy Lukoil Europe BV, a austriackim koncernem na sprzedaż stacji w Polsce, na Litwie i Łotwie.Oznacza to, że rosyjski koncern wycofuje się z rynku nadwiślańskiego orazkrajów bałtyckich.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "siec stacji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017