Wyszukiwałeś:

silnik X

F1 X

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik F1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Klimat F1 w Renault Megane

Renault co i rusz szuka kolejnych sposobów na uczczenie swojego sukcesu wwyścigach Formuły 1. Teraz Francuzi wypuszczają na rynek limitowaną serięRenault Megane sygnowaną emblematem F1.

 

Clio z duszą F1

Wczoraj w Amsterdamie pion techniczny Renault Sport przedstawił mocnousportowioną wersję modelu Clio. Symbol 'R27', który otrzymało Clio tonawiązanie do osiągnięć i tradycji marki związanych z Formułą 1.

 

Renault Clio prosto z F1

Już od maja będzie można nabyć w naszym kraju nową wersję Renault Clio.Model F1 Team R27 poza bardzo dynamicznym wyglądem będzie sięcharakteryzować mocno sportowym duchem jazdy.

 

F1: Honda pojedzie w tym sezonie

Ten scenariusz sprzedaży zespołu F1 przez Hondę był najmniej prawdopodobnyale jak się okazało ostatecznie, najbardziej realny. Ross Brawn, dotychczasowyszef ekipy, zdecydował się przejąć team i wystawić go do walki w sezonie2009 pod nazwą Brawn GP.

 

Ten sam silnik w F1 i rajdach?

Światowa Federacja Samochodowa (FIA) szykuje kolejny rewolucyjny pomysł.Prezes federacji, Max Mosley, ujawnił szczegóły dotyczące wprowadzeniauniwersalnego silnika w sporcie samochodowym. I to już za 4 lata!

 

FIA narzuciła silniki "nowym" w F1?

Masz silnik Cosworth - jedziesz w Formule 1. Nie masz - proste, nie jedziesz.Tak przynajmniej twierdzą zespoły, którym nie dane będzie wystartowaćw nowym sezonie Formuły 1.

 

F1: Polak w Brawn GP - wywiad

Wielkimi zwycięzcami tegorocznego sezonu Formuły 1 są Jenson Button i jegozespół Brawn GP. W tym sukcesie mamy również polski akcent. Zasprawne działanie silników zespołu odpowiada Polak – PawełBiałota z ExxonMobil.

 

F1: Nowi w Formule 1

W przyszłym roku rywalizację urozmaicą cztery debiutujące teamy: CamposMeta, Manor GP, USF1 i Lotus. Przegląd Sportowy przedstawia krótkącharakterystykę każdego z nowych zespołów F1.

 

F1: Cosworth ma już gotowe silniki

Brytyjski Cosworth zakończył produkcję pierwszych jednostek napędowychCA2010 do bolidów Formuły 1. Silniki wkrótce trafią doodbiorców, a firma rozpoczyna budowę kolejnej serii jednostek.

 

Kovalainen: Silnik Coswortha dobry jak Mercedesa

Heikki Kovalainen, który pomiędzy sezonami przesiadł się z boliduMcLarena do Lotusa twierdzi, że silniki przygotowane przez Coswortha są niemaltak dobre jak jednostki Mercedesa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik F1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017