Wyszukiwałeś:

silnik X

MPI X

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik MPI

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

Diesel czy benzyna - pomagamy wybrać

Kupno samochodu wiąże się z koniecznością dokonania kilku wyborów.Jaki rodzaj samochodu? Jaka marka? I wreszcie, czy benzyna, czy może jednakdiesel? Dzisiaj przyjrzymy się technicznym różnicom i wspólnymcechom silników samochodowych.

 

Odnowione MPI powraca

Silnik 1,6 MPI oferujący moc 102 KM, teraz po zmianach wraca do oferty –będzie dostępny dla Octavii i Nowej Octavii Tour.

 

Wątek na forum: Skoda Fabia 1,4 MPI +gaz ( pali na 3 cylindry na benzynie a na 4 na gazie )

Witam. Mam problem z samochodem Skoda fabia silnik 1,4 MPI + Gaz ( 7 mechaników w moim mieście nie ma zielonego pojęcia o co chodzi ). Mianowicie silnik chodzi jak traktor ( pali na 3 cylindry na benzynie ) - nie pali 1 wtrysk ( wtrysk jest dobry bo był przekładany ) więc wtrysk eliminujemy, cewk...

 

Skoda z nowym centrum do testowania silników

Skoda uruchomiła działalność nowego centrum testowania silników wMlada Boleslav. W rozwój obecnego Centrum Technologii i Rozwoju Skodyzainwestowano ok. 45 mln euro.

 

Nowa Skoda Fabia - jaki silnik?

Na polskie drogi wyjedzie na początku przyszłego roku, jednak już terazmożna składać zamówienia na nową Fabię. Jeśli zastanawiasz się nadjej zakupem, zobacz, jakie silniki są oferowane z trzecią generacją małejSkody.

 

Skoda Fabia III 1.0 MPI 75 KM: Krok dalej niż podstawa

Skoda Fabia. Wszędzie, gdzie bym nie postawił nogi, gdzie nie spojrzę, tamnowa Fabia! Gdy rano otwierałem drzwi lodówki, to bałem się, że itam znajdę Fabię. Pomyliłem się co do miejsca, bo Fabia z podstawowymsilnikiem pojawiła się na naszym parkingu. Pytanie nasuwa się jedno, czy tenmodel naprawdę potrzebuje aż tak wielkiej promocji?

 

Skoda Fabia 1,0 MPI Ambition - uczy spokoju

W męskich rozmowach o samochodach niemal zawsze przewija się kluczowe i uniwersalne kryterium - moc maksymalna. Wiadomo - koni ma być jak najwięcej,by spod świateł ruszać jako pierwsi i mieć pole position na następnymskrzyżowaniu. Skoda Fabia 1,0 MPI idzie w tej kwestii pod prąd, ale jejkierowca może na tym wyjść bardzo dobrze.

 

Skoda Fabia 1,0 MPI Ambition - test wideo

Ten egzemplarz Skody Fabii już znacie i dziś przyszedł czas na realizacjęnaszej obietnicy. W konkursie obiecaliśmy zrealizować pomysł na test wideojednego z naszych użytkowników. Sprawdzamy, czy Fabia 1,0 z silnikiem1,0 MPI sprawdzi się w roli samochodu dla handlowca?

 

Skoda Fabia III 1.0 MPI LPG: Gdy koszty są najważniejsze

Benzyna, olej napędowy, LPG, CNG, biopaliwo, energia elektryczna, wodór- choć wybór paliw do samochodów jest dziś coraz większy,wciąż synonimem największych oszczędności pozostaje płynny gaz.Sprawdziliśmy na przykładzie nowej Skody Fabii LPG, czy i jak dużo możnazaoszczędzić na zakupie tej wersji silnikowej.

 

Skoda Fabia z nowym silnikiem 1.0 TSI ? ceny

Do polskich salonów wkracza Skoda Fabia z nowym silnikiem 1.0 TSI,który zastąpi dotychczasową jednostkę 1.2 TSI. Polski importeropublikował cennik tego wariantu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik MPI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017