Wyszukiwałeś:

silnik X

MPI X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik MPI

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Dacia Logan: Czy jeszcze interesuje?

Pomysł na Dacię Logan - prosty, łatwy i przyjazny samochód, co możewskazywać na kopiowanie pomysłu od produkujących kiedyś proste i taniesamochody Japończyków.

 

Fabia w wersji Scout oraz GreenLine

Choć niewątpliwie głównym bohaterem podczas wystawy samochodowej weFrankfurcie na stoisku Skody była Fabia kombi, to jednak warte uwagi byłytakże prototypowa Fabia Combi Scout oraz ekologiczna seria GreenLine.

 

Dacia Logan z otwartą paką

7.250 euro kosztować będzie Dacia Logan Pick-up - czwarta wersja nadwoziowarodziny Logana. Jeszcze w tym roku auto to trafi na pierwsze rynki, do Polskijednak najwcześniej za rok.

 

Nowa Skoda Octavia: Face - lifting + [VIDEO]

Skoro produkt jest dobry to nie warto go zmieniać. Wystarczy nanieść tylkokilka poprawek. Tą zasadą pokierował się czeski producent w stosunku doOctavii, która otrzymała kilka delikatnych, ale istotnych zmian.

 

Logan Van i Pick-up - nowe dostawczaki od Dacii

W listopadzie Dacia wprowadziła na europejskie rynki dwa nowe modelesamochodów dostawczych. Tym razem rodzina modelu Logan powiększyła sięo wersję Pick-up oraz Van.

 

Nowe Polo już w sprzedaży

Debiutujący w tym roku na wystawie motoryzacyjnej w Genewie nowy VolkswagenPolo jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku. Ceny zaczynają się od41.590 zł za podstawową wersję pięciodrzwiową z 1,2-litrowym silnikiembenzynowym.

 

Skoda Octavia: Tym razem z gazem

Skoda wprowadza do masowej produkcji swój najpopularniejszy model wwersji zasilanej gazem LPG. Średnie spalanie w tym trybie wynosi 9,2 l. na 100km.

 

110 lat silników Skody

Od 1899 roku fabryka w Mladá Boleslav produkuje jednostki napędowe,stosowane dziś nie tylko w modelach Škody, ale także w pojazdach innychmarek wchodzących w skład grupy VW.

 

Octavia z silnikiem 1.2 TSI

Gama dostępnych jednostek silnikowych dla modelu Skoda Octavia powiększy sięo turbodoładowany, czterocylindrowy silnik 1.2 TSI oferujący moc 105 KM.Samochód będzie dostępny na polskim rynku już od początku lutego2010.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik MPI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017