Wyszukiwałeś:

silnik X

V10 X

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik V10

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Audi S6: Definicja sportu

W pierwszych tygodniach nowego roku Audi wprowadzi na rynek usportowionąwersję modelu A6. Auto wyposażone będzie w benzynowy 5,2 l. silnik V10dzięki któremu 100 km/h będzie widoczne na liczniku w 5,2s., a prędkośćmaksymalna 250 km/h sprawi, że niejeden kierowca będzie miał gęsiąskórkę.

 

Nie będzie V10-tki w Phaetonie

Z końcem bieżącego roku Volkswagen wycofa ze sprzedaży jedną ze swoichwersji silnikowych luksusowego modelu Phaeton. Będą to auta wyposażone wdziesięciocylindrową jednostkę TDI.

 

VW Touareg holował Boeinga 747-200!

Do niecodziennej sceny doszło na pasie lotniska Dunsfold Aerodome, 40kilometrów na południowy-zachód od Londynu. Volkswagen Touaregwyposażony w silnik V10 TDI holował ważący ponad 155 ton samolot pasażerskiBoeing 747-200.

 

Audi R8 + V10

Na słynnej północnej pętli toru testowego Nuerburgring fotoreporterom jednejz agencji udało się zrobić zdjęcia szpiegowskie Audi R8 w nowej, mocniejszejwersji RS8. Główny magnes jaki ma przyciągać klientów do tego samochodu tosilnik, wyciągnięty wprost z Lamborghini Gallardo.

 

Mocarz z Hiszpanii

Już wiemy jak wyglądałby Dodge Viper gdyby powstał na południu Europy.Hiszpania również doczekała się swojego supersamochodu. Firma GTAzaprezentowała ciekawy projekt pod maską którego kryje się V10 o mocy780 koni mechanicznych.

 

Lexus LF-A w 2011 roku?

Lexus LF-A od 2005 roku, kiedy został zapowiedziany jako koncept podczastargów w Detroit, jest cały czas w fazie nieustannego rozwoju. Pomimonieciekawych wyników finansowych koncernu nic nie wskazuje na to byprodukcja auta nie doszła do skutku.

 

Honda NSX wraca do gry

Od długiego czasu nie pojawił się jeszcze następca japońskiegosupersamochodu - Hondy NSX. Są szanse by auto trafiło do salonów, ale zpewnością nie będzie to odsłona wyposażona w silnik V10 o pojemności 5,5litra.

 

Żmija z silnikiem ogiera

Współpraca amerykańskiego koncernu motoryzacyjnego z włoskim zaczynaprzynosić pierwsze efekty. Prawdopodobnie następna generacja modelu DodgeViper będzie napędzana silnikiem V10 od Ferrari.

 

Koniec z V10 w Audi

Kryzys i ekologia mogą sprawić, że za parę lat z rozrzewnieniem będziemywspominać dziesięcio- czy dwunastocylindrowe silniki w układzie widlastym.Prawdopodobnie nowe Audi RS6 będzie pozbawione potężnego silnika.

 

Nowe BMW M5: V8 Biturbo zamiast V10

W 2010 roku na rynku pojawi się odmłodzona wersja BMW Serii 5. Rokpóźniej bawarska marka zaplanowała wprowadzenie do sprzedażysportowego wariantu M5, pod maskę którego powróci silnik V8.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik V10".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017