Wyszukiwałeś:

silnik X

V6 X

. Znaleziono 263 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik V6

Spróbuj też wyszukać: silnik v 6 3000

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 263 wszystkich):

Toyota Auris z silnikiem V6!

Toyota Blade Master G - to nowy wariant modelu Auris, który niebawem pojawisię w sprzedaży na rynku japońskim. Co jest w nim szczególnego? Silnik V6 omocy 276 koni mechanicznych, który pochodzi od Lexusa IS 350.

 

Nowe V6 od Audi

Audi ujawniło kilka nowych detali dotyczących nowego silnika V6, którypojawi się w nowej generacji Audi S4 oraz w przyszłym roku dołączy do gamysilników nieco większego modelu A6.

 

Nowy silnik 3.0 TFSI od Audi

Audi prezentuje nową wersję silnika widlastego V6. Jednostka napędowa 3.0TFSI wytwarza moc 213 kW (290 KM) i moment obrotowy 420 Nm.

 

Diesel V6 Turbo od Renault

Alians Renault-Nissan zaprezentował swój pierwszy wspólnieopracowany silnik wysokoprężny, który zawita pod maski modeli obumarek. To jednostka V6 dCi o pojemności 3000 ccm i mocy 235 KM.

 

280-konny amerykański Accord

Choć oczy europejskich fanów motoryzacji zwrócone są już wstronę Genewy, to warto przypomnieć, iż za oceanem trwa właśnie wystawasamochodowa w Chicago. Jedną z premier jest tam Acura TSX z silnikiem V6.

 

Mniejszy silnik w M3

Tego można było się spodziewać. Po tym jak AMG złożyło broń i zaczęłosię zastanawiać jak uczynić swoje supersportowe auta bardziej oszczędnymi,przyszedł i czas na BMW. W 2013 zostanie zaprezentowane nowe M3, a wraz z nimcałkiem nowy silnik.

 

Nowy silnik V6 w Grand Cherokee

Nowy Jeep Grand Cherokee, który pojawi się w 2011 roku będzie pierwszymsamochodem koncernu Chrysler LLC, który będzie zasilany jednostkąPentastar V6. Nowa jednostka pokazuje możliwości koncernu i jednocześnie mabyć jedną z recept na recesję na rynku samochodowym.

 

Audi S5 Sportback

Audi S5 Sportback będzie jedną z gwiazd wystawy we Frankfurcie na stoiskukoncernu z Ingolstadt. Eleganckie coupe z trzylitrowym silnikiem V6 powinnoprzypaść do gustu wielu zwiedzającym.

 

Aluminiowe V6 w Mustangu

Pod maskę dzikiego konia spod znaku niebieskiego owalu trafi nowa jednostka.Jest to V6 wykonane w całości z aluminium. Tak więc nie dość, że lżejsza,to jeszcze mocniejsza i oszczędniejsza.

 

Bazowe wersje Panamery

Po udanym debiucie rynkowym gama Porsche Panamera będzie teraz rozszerzana okolejne wersje. Już w maju na naszych drogach pojawią się Panamera i Panamera4 z nowym 3,6-litrowym silnikiem V6.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik V6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017