Wyszukiwałeś:

silnik X

VR6 X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik VR6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Volkswagen Sharan: auto godne polecenia!

4.75 polecam każdemu, kto szuka pojemnego,rodzinnego auta, a zarazem cieszyć się dobrym przyspieszeniem i pięknąmelodią silnika VR6!

 

Wątek na forum: Kolejna wizja szpanerskiego Corrado

No Panowie Decydenci z VW , trochę odwagi życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To jest świetny pomysł ! ~observer

 

Audi rezygnuje z dużych silników

Według najnowszych doniesień Audi zamierza zrezygnować a montowania w swoichsamochodach jednostek V6 i VR6 o pojemności 3,2 litra. Dodatkowo koncernzamierza zrezygnować z produkcji modelu S8.

 

Volkswagen Passat: Solidny samochód

4.75 Jeżeli dbasz o samochód to nie powinnobyc problemów. Standardowo: dobre oleje, filtry, części, paliwo i nie mapowodów do płaczu. Samochód z tym silnikiem dostarcza sporo frajdy z jazdyale najpierw trzeba nauczyc się nim jeździć.

 

Volkswagen Passat: passat VR6

4.75 Polecam każdemu kupno vr6 tylko podwarunkiem że traficie nie zajechany egzemplarz co czasem graniczy z cudem jaswoim jeżdżę od 2 lat i nie narzekam.

 

Czy warto kupić: Volkswagen Sharan I (1995-2010)

Samochody rodzinne przeznaczone w dalekie podróże były domenąproducentów amerykańskich, a potem francuskich. W połowie latdziewięćdziesiątych pojawiła się propozycja od koncernu VAG, którajuż bardzo długo gości na rynku.

 

Czy warto kupić: Volkswagen Vento (1992- 1998)

Choć wielu postrzega go jako Volkswagena Golfa III, tyle że w czterodrzwiowymnadwoziu, to w rzeczywstości Vento różni się od swojego bardziejznanego kuzyna w większej liczbie detali. Na polskim rynku Vento sławęzyskało nie tylko dzięki swoim rodzinnym koneksjom, ale także dziękipolicji, która wykorzystywała ten model jako radiowóz.

 

Mocne serce od Volkswagena

Niemiecki producent z Wolfsburga na imprezie tuningowej Wortherseezaprezentował koncepcyjny model stworzony na bazie Golfa GTI - Design VisionGTI. Oba auta różnią się jednak ważnym elementem, silnikiem,który w studyjnym modelu dostarcza aż 503 KM.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnaokreślić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 

Volkswagen Golf R kontra Peugeot RCZ R

Podejdź bliżej, bo sport będzie podgrzewał emocje. Podejdź bliżej, gdzieinżynieria pokaże swoją najlepszą stronę. Podejdź bliżej, bo francuskilew chce zaatakować niemiecką bestię. Podejdź bliżej do miejsca, wktórym sport sprowadzony został do jednej litery - R.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik VR6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017