Wyszukiwałeś:

silnik X

bokser X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik bokser

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Subaru Legacy kombi: Dusza wojownika

Nowe Legacy kombi można scharakteryzować krótko: dynamika,bezpieczeństwo, uniwersalność oraz wybitne rozwiązania, które możnaodnaleźć w każdym elemencie. Stałe cechy tej marki to silnik typu bokser isymetryczny podział napędu na cztery koła.

 

Impreza po liftingu

W kwietniu informowaliśmy Państwa o planach Subaru co do nowego modelu swojegokultowego produktu. Czekając na następcę, firma prezentuje zmodyfikowanąwersję obecnego modelu.

 

Impreza zaatakuje wiosną

Subaru zaprezentuje podczas międzynarodowych targów w Nowym Jorku samochód,który kontynuować będzie rywalizację z Mitsubishi. 4 kwietnia odwiedzającytargi będą mieli okazję ujrzeć na żywo najnowszą generację modeluImpreza.

 

Pierwszy, wysokoprężny bokser

Tego jeszcze nie było. Po wielu miesiącach szumnych zapowiedzi i trzymaniaswoich fanów w niepewności Subaru w końcu się zdecydowało. Na rynekwchodzi historyczny, pierwszy  wysokoprężny silnik w układziecylindrów typu bokser. Czy ta jednostka dostarczy nie mniej emocji niżjego odpowiednik z zapłonem iskrowym?

 

Subaru Outback na nowo

Wystawa samochodowa w Nowym Jorku jest miejscem światowej premiery nie tylkonowej generacji modelu Legacy, ale i uterenowionej wersji kombi, czyli,oferowanego obecnie już jako odrębny model, Outbacka.

 

1.4 TSI zdobywcą Engine Of The Year 2009

Międzynarodowe jury złożone z 65 dziennikarzy motoryzacyjnych z 32krajów po raz 11 wybrało najlepsze silniki samochodowe. Głównytytuł zdobył podwójnie doładowany silnik 1.4 TSI produkcjiVolkswagena. Poza tym wygrał swoją klasę pojemnościową oraz tytuł GreenEngine of The Year 2009.

 

Subaru + Toyota = 086A Project

Marka Subaru nie była dotąd kojarzona z oszczędzaniem paliwa, a raczej zemocjami jakie można czerpać siedząc za kółkiem. Myśląc ostworzeniu sportowego i oszczędnego auta koncern rozpocząłwspółpracę z Toyotą, która swoją ekologiczną filozofiewdraża skutecznie od kilku lat.

 

Tylko dla prawdziwych fanów

Porsche postanowiło zrobić miły prezent dla największych fanów modelu911. W sprzedaży pojawi się Porsche 911 Sport Classic, który trafi do250 klientów.

 

Dzieło Subaru i Toyoty oficjalnie

Od dłuższego czasu było wiadomo, że Toyota współpracuje z Subaru nadnowym, sportowym samochodem. Japoński koncern uchylił w końcu rąbkatajemnicy i pokazał czego możemy się spodziewać na targach w Tokio.

 

Porsche 911 GT3 R - dla początkujących

Wystawa Autosport International w Birmingham była okazją do prezentacji nowegoPorsche 911 GT3 R, które jest następcą wersji GT3 Cup S.Samochód powstał z myślą o adeptach motosportu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik bokser".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017