Wyszukiwałeś:

silnik X

diesla X

. Znaleziono 369 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik diesla

Spróbuj też wyszukać: silnik diesla kia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 369 wszystkich):

X-Type nagrodzony za silnik diesla

Jaguar X-Type zdobył główną nagrodę w kategorii samochodów z silnikiemdiesla przyznawaną przez magazyny Fleet Week oraz Fleet Management. Drugiemiejsce w kategorii luksusowych aut zdobył Jaguar XJ.

 

Honda CR-V: SUV z dieslem

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po razpierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawiatakże w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

Peugeot z nowym silnikiem Diesla

Na targach samochodowych w Lipsku (1-9. kwietnia) Peugeot przedstawi model 307wyposażony w silnik Diesla o mocy mniejszej niż 100 KM. Będzie to światowapremiera jednej ze słabszych jednostek zbudowanych przez francuską markę.

 

Czysty diesel nowej generacji

Targi genewskie były okazją dla Hondy aby zaprezentować nowy silnik Dieslakolejnej generacji, w którym zastosowano pionierskie technologie. Mają one nacelu zredukowanie emisji gazów do poziomu osiąganego przez jednostkibenzynowe.

 

Co drugi silnik Diesla z filtrem z Gliwic

Japoński producent filtrów do silników Diesla - NGK Ceramics Polska wkwietniu 2005 roku uroczyście otworzył fabrykę w Gliwicach w którejzatrudnia około 1600 osób. Firma wytwarza nowoczesne filtry ceramiczne dosilników Diesla. Szacuje się, ze co drugi używany na świecie silnik Dieslawyposażony będzie w filtr pochodzący z Gliwic.

 

MAN obchodzi 150-tą rocznicę urodzin Rudolfa Diesla

W tym roku przypada 150 rocznica urodzin Rudolfa Diesla. Z tej okazji firma MANprzygotowała specjalną wystawę ilustrującą życie i działalność tegogenialnego wynalazcy oraz zakres zastosowania i potencjał kryjący się wsilniku Diesla.

 

Alfa Romeo z nowymi silnikami

Gama Alfy Romeo wzbogaciła się o dwie nowe jednostki napędowe - 200-konnysilnik benzynowy i 170-konnego diesla - które dostępne będą w modelach159, Brera oraz Spider.

 

M Power z silnikiem diesla?

Tak, to całkiem możliwe. Sportowa dywizja BMW walczy z redukowaniem trującychgazów do atmosfery i niewykluczone, że właśnie poprzez zastosowaniesilnika diesla w modelach z serii M uda się uzyskać wymarzone rezultaty.

 

Nowy silnik w starej szacie

Mercedes przeprowadził nietypowy eksperyment, który miał za zadaniepokazać jaki postęp nastąpił w technice motoryzacyjnej przez ostatnie 17lat. Do Mercedesa 190 włożono nowoczesnego diesla z modelu C250 CDI.

 

Jaguar XJ: Nowa Era + [VIDEO]

Właśnie na naszym rynku pojawiła się nowa generacja Jaguara XJ, którazrywa z dotychczasowym klasycznym designem. Jednak mimo nowych kształtówsamochód nadal potrafi wzbudzać niemałe emocje. Aktualna generacjaprzynosi nie tylko nowe technologie, ale także nowy silnik Diesla.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik diesla".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017