Wyszukiwałeś:

silnik X

diesla X

. Znaleziono 10097 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik diesla

Spróbuj też wyszukać: silnik diesla kia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10097 wszystkich):

4 mln silników Diesla z Polkowic

31 maja br. polkowicka fabryka Volkswagen Motor Polska (VWMP) obchodziłajubileusz wyprodukowania czteromilionowego silnika Diesla. Dotychczas nakładyinwestycyjne w VWMP zamknęły się kwotą ponad 250 mln euro.

 

MAN obchodzi 150-tą rocznicę urodzin Rudolfa Diesla

W tym roku przypada 150 rocznica urodzin Rudolfa Diesla. Z tej okazji firma MANprzygotowała specjalną wystawę ilustrującą życie i działalność tegogenialnego wynalazcy oraz zakres zastosowania i potencjał kryjący się wsilniku Diesla.

 

M Power z silnikiem diesla?

Tak, to całkiem możliwe. Sportowa dywizja BMW walczy z redukowaniem trującychgazów do atmosfery i niewykluczone, że właśnie poprzez zastosowaniesilnika diesla w modelach z serii M uda się uzyskać wymarzone rezultaty.

 

Pierwsze Infiniti z silnikiem Diesla

Pojawienie się nowego, trzylitrowego silnika Diesla V6 rozpoczyna drugą fazęekspansji Infiniti na europejski rynek samochodów luksusowych.

 

Diesel czy benzyna - pomagamy wybrać

Kupno samochodu wiąże się z koniecznością dokonania kilku wyborów.Jaki rodzaj samochodu? Jaka marka? I wreszcie, czy benzyna, czy może jednakdiesel? Dzisiaj przyjrzymy się technicznym różnicom i wspólnymcechom silników samochodowych.

 

To było pierwsze coupe z dieslem

W tym roku mija 30 lat od wprowadzenia na rynek modelu Renault Fuego Turbodiesel– pierwszego na świecie coupe z silnikiem wysokoprężnym. Na przełomielat 1982/1983 był to również najszybszy seryjnie produkowany dieselświata.

 

Silniki Diesla - wymierający gatunek?

Z roku na rok pojawiają się coraz to ostrzejsze restrykcje dotyczące emisjispalin. Producenci aut, jak mogą, modyfikują swoje jednostki napędowe, abypodporządkować się ekologicznym kagańcom. Owe kagańce mogą zabić silnikiDiesla.

 

Wątek na forum: Filtr cząstek stałych w silniku diesla

Proszę o informację czy prawdą jest, że każdy nowy samochód z silnikiem diesla musi posiadać filtr cząstek stałych, gdyż bez tego wspaniałego urządzenia nie może być w Polsce zarejestrowany? wojtel23@poczta.onet.pl

 

Mercedes inwestuje 2,9 mld dolarów w silniki Diesla

Jak podaje Road&Track, obecnie Mercedes w małych silnikach Diesla korzystaz tych samych sterowników, co VW w swoich jednostkach wysokoprężnychpodczas afery "Dieselgate". To oczywiście ma się zmienić.

 

Kupujemy coraz mniej diesli

Wrzesień ubiegłego roku. Świat obiega informacja o fałszerstwie Volkswagenaw silnikach Diesla. Na jaw wychodzą kompromitujące fakty nie tylko o VW, aleteż o polityce Unii dotyczącej jednostek wysokoprężnych. Jednak czy ta aferanadszarpnęła popularność tych silników?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik diesla".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017