Wyszukiwałeś:

silnik X

elektryczny X

. Znaleziono 258 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik elektryczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 258 wszystkich):

Elektryczna rewolucja

Zaawansowana technologicznie jednostka napędowa stworzona przez brytyjskichspecjalistów z firmy Zytek pozwoliła koncernowi DaimlerChrysler zaprezentowaćpierwszy podmiejski samochód elektryczny.

 

Elektryczny Opel Ampera

Na zbliżającej się marcowej wystawie w Genewie Opel zaprezentuje pojazdnapędzany silnikiem elektrycznym o nazwie Ampera.

 

Elektryczny Brilliance w Szanghaju

Okazuje się, że nie trzeba być wielkim koncernem z długą historią, abywdrażać do swoich produktów najnowsze technologie. Przykładem tegojest chiński producent samochodów marki Brilliance, który nategorocznych targach w Szanghaju zaprezentował samochód elektryczny.

 

Elektryczny "kangur"

Renault zaprezentowało prototyp samochodu elektrycznego, Kangoo be bop Z.E.Samochód dysponuje technologią bardzo zbliżoną do tej, w którąwyposażone będą w przyszłości seryjnie produkowane auta. Technologia taznajduje się obecnie w fazie prac rozwojowych.

 

Elektryczny Nissan

Nissan coraz bardziej nastawia się na rozwój bez-emisyjnychsamochodów. Przykładem tych wysiłków są pierwsze informacje natemat elektrycznego samochodu EV, który powstał na bazie modelu Tiida.

 

Leaf, czyli elektryczny Nissan

Przed kilkoma dniami opublikowaliśmy pierwsze informacje o elektrycznym modeluNissana, który do sprzedaży trafi już w przyszłym roku. Dziś znamyjuż więcej szczegółów, w tym i nazwę modelu, którabrzmieć będzie Leaf.

 

Elektryczny projekt Kumho

Koreańska firma Kumho kojarzy się głównie z oponami samochodowymi.Jednak plany tej firmy wykraczają dużo dalej niż produkowanie ogumienia.Niebawem możemy ujrzeć pierwszy samochód elektryczny tej marki.

 

Oszczędny silnik Lotusa

Lekki i bardzo wydajny. Lotus zaprojektował silnik, który pomoże wzmniejszaniu spalania i redukowaniu kosztów produkcji. Aluminiowajednostka o nazwie Range Extender ma pojemnośc 1,2 litra i moc 47 konimechanicznych.

 

Peugeot iOn do rezerwacji ale bez ceny

Peugeot rozpoczął przyjmowanie rezerwacji na elektryczny model iOn.Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowejproducenta. Samochód dostarczony będzie w 2010 roku. Absurdalne jestjednak to, że cena Peugeota iOn jest jeszcze nieznana.

 

Jeszcze nie w sprzedaży a już nagrodzony

Opel Ampera, elektryczny prototyp niemieckiej marki zdobył renomowaną nagrodę"Innovation Trophy", przyznawaną przez francuskie pismo motoryzacyjneL’Automobile Magazine w dziedzinie nowoczesnych technologii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik elektryczny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017