Wyszukiwałeś:

silnik X

elektryczny X

. Znaleziono 13064 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik elektryczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13064 wszystkich):

Elektryczna rewolucja

Zaawansowana technologicznie jednostka napędowa stworzona przez brytyjskichspecjalistów z firmy Zytek pozwoliła koncernowi DaimlerChrysler zaprezentowaćpierwszy podmiejski samochód elektryczny.

 

Elektryczny Opel Ampera

Na zbliżającej się marcowej wystawie w Genewie Opel zaprezentuje pojazdnapędzany silnikiem elektrycznym o nazwie Ampera.

 

Elektryczny "kangur"

Renault zaprezentowało prototyp samochodu elektrycznego, Kangoo be bop Z.E.Samochód dysponuje technologią bardzo zbliżoną do tej, w którąwyposażone będą w przyszłości seryjnie produkowane auta. Technologia taznajduje się obecnie w fazie prac rozwojowych.

 

GM stawia na silniki elektryczne

W celu redukcji kosztów produkcji, koncern General Motors zamierzazostać pierwszym z koncernów, który zajmie się projektowaniem ibudową siników elektrycznych.

 

GM będzie budował silniki elektryczne

General Motors stanie się pierwszym, dużym producentem aut w USAprojektującym i produkującym elektryczne jednostki napędowe dlapojazdów hybrydowych oraz elektrycznych.

 

Elektryczny eksperyment Saaba

Targi w Paryżu będą miejscem prezentacji koncepcyjnego modelu Saab 9-3ePower. Będzie to pierwszy napędzany wyłącznie jednostką elektryczną modeltej szwedzkiej marki, który ma stanowić pierwszy krok w kierunkuwprowadzenia całej palety tego typu aut.

 

Audi pracuje nad dźwiękiem elektrycznego silnika

Nadchodzi nieubłaganie era bezszelestnych samochodów elektrycznych.Koncerny, które przykładały do tej pory bardzo dużą uwagę dodźwięku wydobywającego się z rur wydechowych szukają rozwiązań dla autelektrycznych.

 

Mała elektryczna Honda

Honda jest kolejnym producentem, który staje w blokach startowych dowyścigu, w którym rywalizować będą pojazdy napędzane wyłączniesilnikiem elektrycznym. Na wystawie w Los Angeles pokazany został koncepcyjnyjeszcze model Fit EV, który do sprzedaży ma jednak trafić już w 2012roku.

 

Stworzą silniki elektryczne dla Mercedesów

Niemiecki koncern Daimler przygotowuje się również do wprowadzenia narynek pojazdów napędzanych silnikami elektrycznymi. W tym celu zamierzautworzyć wspólnie z firmą Bosch spółkę, projektującą orazprodukującą tego typu napędy.

 

Stworzą silniki dla smartów i Mercedesów

Koncern Daimler razem z firmą Bosch podpisały umowę w sprawie założeniaspółki joint venture, która będzie się zajmować rozwojem,produkcją oraz dystrybucją silników dla pojazdów elektrycznychobu marek należących do niemieckiego koncernu samochodowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik elektryczny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017