Wyszukiwałeś:

silnik X

uniwersalny X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik uniwersalny

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

BMW seria 3 Touring: Oryginalnie uniwersalne

Stare porzekadło mówi, że jeśli coś służy do wszystkiego, to jestdo niczego. Ciekawe tylko jak autor tych słów odniósłby się doswojej tezy po przejażdżce nowym BMW seria 3 Touring, który kilka dnitemu trafił na testy do naszej redakcji.

 

Hybrydowy Land Rover w tym roku

Już niedługo ciężko będzie zarzucić nowym modelom marki Land Rover, żesą mało ekologiczne. Brytyjski producent postanowił coś z tym robić, więcmożna się spodziewać, że efekty będzie można zobaczyć już w tym roku.

 

BMW X3: Samochód (prawie) idealny

Z samochodami marki BMW bywa różnie. Niby mają zepsutą opinię przezniektóre 'środowiska', ale przyciągają luksusem, elegancją, szykiemoraz sportową charakterystyką jazdy przekazywaną przez najlepsze genypoprzedników, dzięki czemu przyciągają indywidualistówzasobnych w fundusze. Z modelem X3 jest podobnie. Wygląda jak typowy SUV, aledo końca nim nie jest.

 

Seat Altea XL: Większy brat Toledo

Producent samochodów pochodzący wprost ze słonecznej Iberii wyszedł zzałożenia, że jest w stanie stworzyć samochód, który będzienie tylko użyteczny, ale też uniwersalny pod względem oferowanej przestrzeni,zachowując przy tym dynamiczny, południowy charakter. Do tego wszystkiegomożna jeszcze dołożyć ciekawy pakiet stylistyczny i wyjdzie nam modny SeatAltea XL, łączący w sobie cechy minivana, kombi i kompakta.

 

Citroen Berlingo: Do różnych celów

Jeden z liderów, a jednocześnie prekursorów segmentuosobowo-dostawczych kombivanów już od zeszłego roku dostępny jest wdrugiej odsłonie. Choć za wcześnie jeszcze na ostateczny werdykt, to wydajesię, iż najnowsze wcielenie Berlingo będzie wciąż dla wielu wzorem donaśladowania.

 

Ten sam silnik w F1 i rajdach?

Światowa Federacja Samochodowa (FIA) szykuje kolejny rewolucyjny pomysł.Prezes federacji, Max Mosley, ujawnił szczegóły dotyczące wprowadzeniauniwersalnego silnika w sporcie samochodowym. I to już za 4 lata!

 

Ford przestawia się na Euro 5

Do końca bieżącego roku wszystkie silniki benzynowe Forda będą spełniaćnormy emisji spalin Euro 5. Sama dyrektywa ma bezapelacyjnie obowiązywać od 1.stycznia 2011 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik uniwersalny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017