Wyszukiwałeś:

silnik X

uniwersalny X

. Znaleziono 143 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silnik uniwersalny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 143 wszystkich):

BMW seria 3 Touring: Oryginalnie uniwersalne

Stare porzekadło mówi, że jeśli coś służy do wszystkiego, to jestdo niczego. Ciekawe tylko jak autor tych słów odniósłby się doswojej tezy po przejażdżce nowym BMW seria 3 Touring, który kilka dnitemu trafił na testy do naszej redakcji.

 

Ford C-MAX: Auto dla każdego

Wyobraźmy sobie, że potrzebujemy samochodu maksymalnie uniwersalnego. Częstoprzewozimy duże ilości bagażu, czasem na głowie mamy rodzinę, którątrzeba gdzieś zawieźć, a wraz z nią tabun koniecznych/nieprzydatnych rzeczy.Niekiedy pełni egoizmu chcemy sami pojeździć sobie samochodem o bardzodobrych właściwościach jezdnych, dającym na dodatek wysoką jakośćkomfortu. Ford C-MAX to jedno z tych aut, które z pewnością spełniąnasze wymagania.

 

Orlen w zmowie z Lotosem

Kary o łącznej wysokości 5,5 mln zł nałożył Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów na PKN Orlen i Grupę Lotos za zawarcie niedozwolonegoporozumienia w sprawie wycofania z rynku benzyny uniwersalnej U-95.

 

Ten sam silnik w F1 i rajdach?

Światowa Federacja Samochodowa (FIA) szykuje kolejny rewolucyjny pomysł.Prezes federacji, Max Mosley, ujawnił szczegóły dotyczące wprowadzeniauniwersalnego silnika w sporcie samochodowym. I to już za 4 lata!

 

Ford przestawia się na Euro 5

Do końca bieżącego roku wszystkie silniki benzynowe Forda będą spełniaćnormy emisji spalin Euro 5. Sama dyrektywa ma bezapelacyjnie obowiązywać od 1.stycznia 2011 roku.

 

MultiAir nagrodzony za Oceanem

Rewolucyjna technologia MultiAir opracowana przez Fiat Powertrain Technologies azastosowana w silnikach modeli marki Fiat, Abarth, Lancia oraz Alfa Romeozdobywa nagrody również za Oceanem.

 

BlueEfficiency Power

W połowie marca odbyła sie prezentacja silnika Mercedes-Benz najnowszejgeneracji przeznaczonego dla samochodów ciężarowych. Europejska wersjasilnika pod nazwą "BlueEfficiency Power", budowana w  fabryceMercedesa w Mannheim, bedzie zastosowana w nowej generacji pojazdówciężarowych Mercedes-Benz.

 

F1: Nowe silniki jednak od 2014 r.

FIA zaakceptowała propozycję zespołów Formuły 1, dotyczącą zmianyterminu wprowadzenia do czempionatu sześciocylindrowych silników Turbo opojemności 1600 ccm. Oznacza to, że tzw. "światowe silniki",których baza pojemnościowa będzie wykorzystywana także w innychdyscyplinach motosportu, w Formule 1 zacznie obowiązywać od sezonu 2014, a niejak pierwotnie zakładano od sezonu 2013.

 

Wątek na forum: Sonda Lambda ? szarpanie spadek mocy !!!!

Witam. Jestem posiadaczem s60 2001 2.4 170KM 5cyl. bez turbo. Kiedy kupiłem go w czerwcu tamtego roku zachowywał się cudownie. Na benzynie zbierał się pięknie i pięknie pożerał paliwo więc postanowiłem założyć sekwencję(wiem ze to morderstwo i to w volvo:,ale życie cóż..). gostek skasował mnie 52...

 

Nowy silnik turbo od GM

General Motors zaprezentowało nowy silnik, który zadebiutuje podczas targów Detroit w nowym Cadillacu ATS. Nowa jednostka to turbodoładowany, czterocylindrowy motor o pojemności dwóch litrów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silnik uniwersalny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017