Wyszukiwałeś:

silniki X

BMW X

. Znaleziono 4098 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki BMW

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4098 wszystkich):

BMW dla Politechniki Warszawskiej

BMW Polska postanowiło rozpocząć współpracę z wiodącymi uczelniamitechnicznymi w Polsce. Na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PolitechnikiWarszawskiej zostaną przekazane cztery silniki BMW przeznaczone do celówdydaktycznych.

 

Silniki BMW znów najlepsze

Bawarski producent samochodów utwierdził swoją dominację w plebiscycieInternational Engine of the Year. Nie dość, że jeden z jego silnikówzdobył nagrodę, to na dodatek w pięciu innych kategoriach też wygrałyjednostki produkowane przez BMW.

 

Nowy silnik w Gran Turismo

Wraz z debiutem nowego BMW pod jego maską pojawił się także nowy silnik. BMW535i Gran Turismo jest zasilane jednostką wykorzystującą turbodoładowanieTwinPower Turbo oraz wtrysk High Precision Injection i technologię Valvetronic.

 

i-Setta czwartą marką BMW Group

Zarząd BMW wydał oficjalny komunikat w sprawie nowej marki, któradołączy do grupy BMW. Marka i-Setta będzie produkować małe miejskiesamochody nawiązujące do legendarnego, niemieckiego modelu z przeszłości.

 

Peugeot z silnikiem BMW

Technologiczny alians PSA z BMW trwa już nieprzerwanie od kilku lat. Niebawemta współpraca wejdzie w kolejny etap. Nowy model Peugeota ma byćwyposażony w diesla z Monachium.

 

Saab z silnikami BMW

Nie jest to jeszcze oficjalna informacja, ale potwierdzają się wcześniejszepogłoski, iż szwedzka marka będzie już niedługo wykorzystywać do napęduswoich nowych modeli silniki wyprodukowane przez BMW - poinformowało dzisiejszewydanie Automotive News Europe.

 

Saab skorzysta z silników BMW

Na wczorajszej konferencji prasowej prezes Saaba potwierdził to, o czymmówiło się już od pewnego czasu. BMW będzie dostarczać jednostkibenzynowe dla przyszłych modeli Saaba.

 

Plotki o nowym silniku BMW

Po tym jak BMW zaprezentowało animację ukazującą prace nowego silnika TwinPower, pojawiły sie spekulacje na temat nowej wersji, która będzieposiadała trzy cylindry.

 

Zielony silnik BMW z Wielkiej Brytanii

Bawarski koncern ogłosił, że jego najnowszy trzycylindrowy silnik będzieprodukowany w fabryce Hams Hall, niedaleko Birmingham.

 

Dwóch rywali Porsche 911 od BMW i Toyoty

Bawarczycy i Japończycy współpracują już od kilkunastu miesięcy.Teraz pojawiły się kolejne plotki dotyczące tej współpracy. Owocemromansu BMW i Toyoty mają być dwa auto celujące w Porsche 911.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki BMW".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017