Wyszukiwałeś:

silniki X

BMW X

. Znaleziono 135 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki BMW

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 135 wszystkich):

BMW dla Politechniki Warszawskiej

BMW Polska postanowiło rozpocząć współpracę z wiodącymi uczelniamitechnicznymi w Polsce. Na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PolitechnikiWarszawskiej zostaną przekazane cztery silniki BMW przeznaczone do celówdydaktycznych.

 

BMW zadzwoni po pomoc

Niemiecki producent zamierza uruchomić innowacyjny system, który będziewspomagał ofiary wypadku samochodowego. Nazywa się on Enhanced BMW AssistEmergency Call i współpracuje on z popularną technologiąConnectedDrive. Jego zadaniem będzie wysyłanie szczegółowychinformacji na temat kolizji do służb ratowniczych.

 

BMW inwestuje w Polsce

W Słubicach (Lubuskie) grupa BMW wybuduje centrum logistyczno-magazynowe.Będą w nim składowane części zamienne i akcesoria na potrzeby polskich iniemieckich spółek BMW.

 

Silniki BMW znów najlepsze

Bawarski producent samochodów utwierdził swoją dominację w plebiscycieInternational Engine of the Year. Nie dość, że jeden z jego silnikówzdobył nagrodę, to na dodatek w pięciu innych kategoriach też wygrałyjednostki produkowane przez BMW.

 

Nowa turbo "czwórka" od BMW

Niebawem Porsche nie będzie osamotnione w pracach nad nowym, czterocylindrowymsilnikiem. Według najnowszych doniesień zza zachodniej granicy BMW będziekolejnym niemieckim producentem, który zamierza stworzyć wydajny motorzbudowany z czterech cylindrów.

 

Naj, naj... BMW

BMW zaprezentowało topową wersję swojej najbardziej luksusowej limuzyny. Podmaską BMW 760i znalazł się 544-konny silnik V12, którywspółpracuje, po raz pierwszy w BMW, z ośmiostopniową przekładniąautomatyczną.

 

Tak może wyglądać BMW 6

W sieci pojawiły się pierwsze artystyczne wizje tego, jak wyglądać będziekolejna generacja BMW Serii 6. Jedną z takich propozycji serwuje portalwoldcarfans.com.

 

BMW 5 Gran Turismo w Polsce + [VIDEO]

Kilka dni temu w jednym z hangarów lotniska Okęcie odbyła sięprezentacja nowego modelu firmy, która z lotnictwem miała swego czasudużo wspólnego. Chodzi oczywiście o bawarskie BMW, którezaprezentowało połączenie coupe z kombi.

 

G-Power dla BMW

Stare silniki nie umierają. Taką maksymą kierują się pracownicy firmyG-Power, którzy stworzyli specjalny zestaw do samodzielnego montażu,który w szybki i dość prosty sposób pozwala wydobyć dodatkowekonie mechaniczne.

 

Nowe silniki w BMW X1

W marcu tego roku w gamie jednostek napędowych dostępnych w modelu BMW X1pojawią się nowe silnik cztero- i sześciocylindrowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki BMW".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017