Wyszukiwałeś:

silniki X

Mercedes X

. Znaleziono 101 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki Mercedes

Spróbuj też wyszukać: silnik mercedes vito 3 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 101 wszystkich):

Mercedes GL: Terenowa ekstraklasa

Na targach motoryzacyjnych w Detroit będzie miała miejsce kolejna światowapremiera. Koncern DaimlerChrysler zaprezentuje nową, superluksusowąterenówkę - Mercedes Klasa GL.

 

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku Mercedes przedstawi klasę E po liftingu. Jednakprawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowaklasa E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

Mercedes Klasa E: Przedsmak możliwości

Mocniejsze silniki, bogatszy pakiet bezpieczeństwa i świeży wygląd. Narozpoczynającym się już niebawem na salonie samochodowym w Nowym JorkuMercedes zaprezentuje zliftingowaną wersję klasy E, która stanowi pewnewprowadzenie do zapowiedzianej na 2009 rok nowej generacji tego modelu.

 

Mercedes walczy ze stereotypem

Mercedes-Benz kontynuuje ofensywę silników Diesla. Po dobrym przyjęciu nowejgeneracji klasy E wyposażonej w silnik wysokoprężny w Stanach Zjednoczonychproducent podjął decyzję o wprowadzeniu identycznego modelu na rynekjapoński.

 

Mercedes SLK po liftingu

Operacje plastyczne są ostatnio w modzie. Również w świecie motoryzacji. Nataki zabieg zdecydował się Mercedes w modelu SLK. Zbyt wydatny icharakterystyczny 'nos' został zmieniony, a poprawiona wersja samochodu wejdzieniebawem do sprzedaży.

 

Milionowy Mercedes-Benz w Brazylii

Mercedes-Benz do Brasil sprzedał milion samochodów ciężarowychMercedes-Benz od czasu rozpoczęcia produkcji w 1956 roku. Ten wyjątkowy rekordzostał uświetniony wprowadzeniem na rynek limitowanej jubileuszowej serii Axor2544.

 

F1: Duże zainteresowanie silnikami Mercedesa

Sukcesy teamu Brawn GP-Mercedes sprawiły, że wzrosło zainteresowaniesilnikami Mercedesa, który w tym sezonie dostarcza jednostki napędowe dotrzech ekip.

 

Mercedes-Benz Econic NGT w ALDI SÜD

Pierwszy ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Econic napędzany gazem ziemnym iprzeznaczony do dystrybucji żywności został przekazany grupie ALDI SÜD.Szyty na miarę pojazd o niskiej kabinie łączy ekonomię i ekologię –dzięki temu został oznaczony odznaką “Blue Angel”.

 

Mercedes w 2010 roku

W bieżącym roku Mercedes planuje wprowadzić na rynek kilka swoich nowości,utrzymując tym samym trend wzrostowy z 2009 roku. Wzrost sprzedażyzagwarantować ma ponadto pojawienie się nowej rodziny silnika benzynowego CGI.

 

Mercedes rozszerza gamę ciężarówek spełniających normę EEV

Norma EEV (Enhanced Environmentally Friendly Vehicle) zakłada poziom emisjicząstek stałych o jedną trzecią niższy niż określony już i takrygorystycznym limitem normy Euro 5. Od lipca 2010 w rozszerzonej oferciesamochodów ciężarowych znajdą się stopniowo kolejne modelepojazdów Mercedes-Benz Actros, Axor i Atego określonych klas mocy,wyposażane w technologię EEV.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki Mercedes".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017