Wyszukiwałeś:

silniki X

Scania X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki Scania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Ekologiczna Scania w Słupsku

Scania przekaże do eksploatacji Miejskiemu Zakładowi Komunikacji w Słupsku naokres 5 lat pięć nowoczesnych, napędzanych ekologicznym paliwem E95,autobusów miejskich, wyprodukowanych w słupskich zakładach Scania ProductionSłupsk. Producent zobowiązał się również do zapewnienia kompleksowejobsługi serwisowej.

 

Scania nagrodzona za ekologię

Producent autobusów i ciężarówek Scania został nagrodzony przezhiszpańskie stowarzyszenie transportu drogowego (CETM) oraz branżowy magazyn"Transporte Profesionel" tytułem "Premio Europa" za oferowanie ekologicznychsilników spełniających normy emisji spalin Euro 4.

 

Scania: Centrum Części Używanych

Pod koniec lutego br. ruszyło Centrum Części Używanych Scania. Używaneczęści cieszą się dużym zainteresowaniem klientów w wielu krajach Europy.System1 sprzedaży używanych, ale całkowicie sprawnych i przetestowanychczęści i podzespołów po atrakcyjnych cenach sprawdził się na wielurynkach.

 

Nowa Scania Irizar i4

Scania wprowadza na rynek europejski nową serię autobusów Scania Irizari4. Poszerza ona ofertę w segmencie pojazdów międzymiastowych(intercity) oraz autobusów przeznaczonych do przewozów regularnychi okazjonalnych.

 

Scania z Euro 5 na ulicach

Światowa premiera ultra-ekologicznych autobusów Scania zasilanychetanolem na ulicach Sztokholmu. Tym samym realizuje dostawę pierwszych 10autobusów wyposażonych w silniki trzeciej generacji zasilane etanolem.

 

Techniczny przełom – silniki Scania XPI

Scania jako pierwszy na świecie producent samochodów ciężarowychzbudowała silnik spełniający normę emisji Euro 5 bez koniecznościoczyszczania spalin. W celu uzyskania wysokich osiągów i małegozużycia paliwa wprowadzono kilka nowych technologii, w tym nowy układ wtryskupaliwa.

 

Scania uzbroi fińską armię

W przeciągu najbliższych dwóch lat Scania dostarczy fińskim siłomzbrojnym 91 samochodów ciężarowych. Umowa obejmuje równieżpięcioletni kontrakt serwisowy oraz wstępne porozumienie, dotyczące dostawykolejnych 197 pojazdów w ciągu następnych czterech lat.

 

Nowe silniki Scanii

Na wystawie INTERMAT we Francji Scania po raz pierwszy zaprezentowałapublicznie silniki spełniające normy emisji spalin Stage IIIB i Tier 4i. Wartowspomnieć, że nowe silniki spełniają normy emisji, które zacznąobowiązywać dopiero w 2011 r.

 

Scania testuje autobusy hybrydowe w Sztokholmie

Scania rozpoczyna regularne testy eksploatacyjne sześciu autobusówz napędem hybrydowym, wyposażonych w silniki zasilane etanolem w Sztokholmie.Nowe autobusy serii OmniLink w wersji 15-metrowej to kolejny krok na drodze dopoprawy jakości powietrza w stolicy Szwecji.

 

Scania dostawcą silników dla Terex Corporation

Scania i producent sprzętu budowlanego i przemysłowego Terex, mającygłówną siedzibę w Ameryce Północnej, podpisałydługookresową umowę, zgodnie z którą począwszy od 2011 r. Scaniarozpocznie dostawy silników przeznaczonych do napędu niektórychpojazdów i ciężkiego sprzętu Terex.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki Scania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017