Wyszukiwałeś:

silniki X

Scania X

. Znaleziono 102 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki Scania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 102 wszystkich):

Legenda kończy 40 lat

Moc, doznania i charakterystyczny dźwięk – oto nieodłączne elementylegendy silnika Scania V8. Dodaj do tego doskonałą ekonomikę paliwową w tejklasie mocy, reputację niezniszczalnej jednostki napędowej i wysoką wartośćprzy odsprzedaży, a otrzymasz produkt, który nie ma sobierównych. Wraz z wprowadzeniem na rynek w roku 2000 wersji 16-litrowej,znakomita reputacja jaką zdobył sobie pierwszy, 14-litrowy silnik V8 zostałaprzeniesiona w zupełnie nowy wymiar.

 

Scania dostawcą silników dla Terex Corporation

Scania i producent sprzętu budowlanego i przemysłowego Terex, mającygłówną siedzibę w Ameryce Północnej, podpisałydługookresową umowę, zgodnie z którą począwszy od 2011 r. Scaniarozpocznie dostawy silników przeznaczonych do napędu niektórychpojazdów i ciężkiego sprzętu Terex.

 

Scania V8 w nowej gamie

Nowy, sztandarowy silnik Scania V8 o mocy 730 KM  i 3500 Nm momentuobrotowego to najsilniejsza w swojej klasie jednostka napędowa. Nowa Scania zsilnikiem V8 dzięki nowym akcentom stylistycznym będzie równieżrozpoznawalna na pierwszy rzut oka.

 

Scania prezentuje silniki Euro 6

Scania prezentuje 13-litrowe silniki o mocy 440 i 480 KM, spełniające normęemisji spalin Euro 6 . Nowe jednostki napędowe łączą w sobie szereginnowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniających radykalną redukcjęemisji zanieczyszczeń, a jednocześnie charakteryzują się równieniskim zużyciem paliwa, jak silniki Scania Euro 5.

 

Współpraca Scania i Doosan Infracore

Scania i południowokoreański producent maszyn Doosan Infracore zawarłyporozumienie o umocnieniu współpracy. List intencyjny podaje, że od2014 Scania będzie dostarczać silniki nie tylko do wozideł i ładowarekDoosan, ale również do innych produktów koreańskiej firmy.

 

Nowe silniki SCR Scanii

Oferta Scania powiększyła się o pojazdy z silnikami 9- i 13-litrowymiwyposażonymi w pompowtryskiwacze PDE i układ SCR. Ich głównym atutemjest duża tolerancja na paliwo o większej zawartości siarki oraz bardzoniskie zużycie paliwa.

 

Silniki Scanii na lotniskach

Scania podpisała umowę o dostarczeniu 3000 silników zgodnych z normąemisji spalin Tier i4, które będą zamontowane w pojazdachprzeciągających samoloty po płycie lotniska.

 

Scania na targach militarnych

Podczas XXI edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w KielcachScania zaprezentowała swoją pełną gamę silników do różnychzastosowań, przede wszystkim tych dedykowanych potrzebom przemysłu obronnego.

 

Chimera, czyli nie byle jaka ciężarówka

Chimera to najnowsze dzieło Svempy Bergendahla, słynnego Szweda zajmującegosię tuningiem ciężarówek. 1460 KM osiągnięte z silnika Scania V8mówi samo za siebie. Już pod koniec sierpnia Chimerę będzie możnazobaczyć w Gdańsku podczas 13. edycji Pomorskiej Miss Scania.

 

Silniki Scania do maszyn Hyundaia

Scania i Hyundai Heavy Industries podpisały porozumienie o współpracy,na mocy którego Scania będzie dostarczać silniki do koparek iładowarek produkowanych przez oddział maszyn budowlanych koncernu HyundaiHeavy Industries.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki Scania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017