Wyszukiwałeś:

silniki X

V12 X

. Znaleziono 421 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki V12

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 421 wszystkich):

Audi Q7 V12 TDI quattro - wyjątkowa technologia

Tym razem niemiecka firma prezentuje silnik, którego jeszcze wsamochodach osobowych nie montowano - V12 TDI.

 

Nie będzie R8 V12 TDI

Po przeszło roku oczekiwań i wielkich zapowiedzi Audi ogłosiło zawieszenieprojektu o nazwie R8 V12 TDI, które miało być najmocniejszym dieslem whistorii sportowych aut dopuszczonych do ruchu drogowego.

 

BMW Z3 z silnikiem V12

W tym tygodniu, na Facebooku, na oficjalnym profilu oddziału M Power pojawiłysię trzy zdjęcia prototypowego BMW Z3 wyposażonego w silnik V12!

 

25 lat V12 w BMW

Bawarski koncern postanowił uczcić ćwierćwiecze istnienia jednostki V12 WBMW. Z tej okazji w USA pojawi się specjalna edycja modelu z Serii 7,którą będzie mogło zakupić tylko 15 klientów.

 

Silnik V12 w Aston Martinie Cygnet!

Ta informacja wydaje się być tak nieprawdopodobna, jak piknik z Yeti, czynurkowanie z potworem Loch Ness. O obu stworach wszyscy słyszeli, ale nikt taknaprawdę ich nie widział. Czy zatem podobnie bęzie z Cygnet V12?

 

Limitowany do 10 sztuk model Ferrari

W Maranello powstało wyjątkowy model zasilany silnikiem V12. Super auto zotwartym dachem powstało aby uczcić 60 lat obecności marki Ferrari na rynkuAmeryki Północnej.

 

Silniki V12 przetrwają w Aston Martinach

Ograniczenia emisji spalin spowodowały już wycofanie lub zmniejszenie niejednego napędu w świecie sportowych wozów. Aston Martin pozostanie jednak wierny tradycji i nie przestanie tworzyć wielkich silników V12.

 

Ferrari pozostanie wierne silnikom V12

Na ostatnich targach Włoska marka zaprezentowała nowy model 488 GTB. To pierwsze od dawna Ferrari z silnikiem turbodoładowanym. Od razu pojawiły sięgromy wśród fanów marki, ale Ferrari uspokaja - nie zrezygnują z silników V12.

 

Następca DB9 z silnikiem turbo

Ferrari nie zamierza dokładać turbo do silników V12, o czyminformowaliśmy przed minionym weekendem. Dziś okazuje się, że przeciwnykierunek obierze brytyjski Aston Martin, który następcę DB9 mawyposażyć w silnik V12 turbo.

 

Mercedes-AMG - od teraz silniki V12 z napędem 4Matic?

Do tej pory jeśli chciałeś kupić topową odmianę Mercedesa-AMG z silnikiemV12, byłeś skazany na tylny napęd - nie żeby było to coś złego.Wyjątkiem była tylko terenowa klasa G, ale teraz 4Matic ma pojawić się teżw pozostałych modelach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki V12".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017