Wyszukiwałeś:

silniki X

V12 X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki V12

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Audi Q7 V12 TDI quattro - wyjątkowa technologia

Tym razem niemiecka firma prezentuje silnik, którego jeszcze wsamochodach osobowych nie montowano - V12 TDI.

 

Mercedes rezygnuje z nowego V12

Nie będzie nowej generacji silników dwunastocylindrowych od Mercedesa.Zamiast na nich, producent ze Stuttgartu będzie chciał się skupić na rozwojujednostek V8, z podwójnym doładowaniem turbo.

 

12-cylindrowy Aston Martin Vantage

W dobie walki o każdy litr paliwa i gram CO2 nawet producenci ultrasportowych iultraluksusowych samochodów starają się wprowadzać bardziejekologiczne rozwiązania. A tymczasem Aston Martin na wystawie w Genewiezaprezentuje najmocniejszą wersję modelu Vantage.

 

Powrót do przeszłości

Powróćmy na krótko do lat trzydziestych ubiegłego wieku. Wtedyto dumnie wkroczył na rynek Maybach Zeppelin DS7 oraz DS8.  Oba auta byływyposażone w silniki V12, generujące niesamowitą jak na owe czasy moc 150 oraz 200 koni mechanicznych.

 

Naj, naj... BMW

BMW zaprezentowało topową wersję swojej najbardziej luksusowej limuzyny. Podmaską BMW 760i znalazł się 544-konny silnik V12, którywspółpracuje, po raz pierwszy w BMW, z ośmiostopniową przekładniąautomatyczną.

 

One-77 gotowy do produkcji

Aston Martin One-77 został po raz pierwszy zaprezentowany podczas tegorocznychtargów motoryzacyjnych w Genewie. Jednak nie był to samochódgotowy do wyjechania na drogi. Raczej była to techniczna ilustracja samochodu.

 

Nie będzie R8 V12 TDI

Po przeszło roku oczekiwań i wielkich zapowiedzi Audi ogłosiło zawieszenieprojektu o nazwie R8 V12 TDI, które miało być najmocniejszym dieslem whistorii sportowych aut dopuszczonych do ruchu drogowego.

 

"Wielki" Bentley nadchodzi

Do tej pory Bentley Arnage dzierżył miano najbardziej dostojnego modelulegendarnego, brytyjskiego producenta. Nadchodzi jednak jego następca,który został wstępnie ochrzczony jako Grand Bentley.

 

Luksus z Wolfsburga

W 2002 roku kiedy pojawiła się pierwsza generacja modelu Phaeton naVolkswagena spadła lawina krytyki. Co prawda krytycy oceniali auto wysoko, aletwierdzili że to niepotrzebny wydatek dla koncernu.

 

700-konne V8 w Ferrari

Już od dłuższego czasu inżynierowie pracujący dla stajni z Maranellorozwijają projekt, który będzie następcą dla Ferrari Enzo. Nowe autootrzyma nowy silnik, który będzie mocniejszy od dotychczasowej V12-tki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki V12".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017