Wyszukiwałeś:

silniki X

V8 X

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki V8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Silniki BMW znów najlepsze

Bawarski producent samochodów utwierdził swoją dominację w plebiscycieInternational Engine of the Year. Nie dość, że jeden z jego silnikówzdobył nagrodę, to na dodatek w pięciu innych kategoriach też wygrałyjednostki produkowane przez BMW.

 

Techniczny przełom – silniki Scania XPI

Scania jako pierwszy na świecie producent samochodów ciężarowychzbudowała silnik spełniający normę emisji Euro 5 bez koniecznościoczyszczania spalin. W celu uzyskania wysokich osiągów i małegozużycia paliwa wprowadzono kilka nowych technologii, w tym nowy układ wtryskupaliwa.

 

Mercedes rezygnuje z nowego V12

Nie będzie nowej generacji silników dwunastocylindrowych od Mercedesa.Zamiast na nich, producent ze Stuttgartu będzie chciał się skupić na rozwojujednostek V8, z podwójnym doładowaniem turbo.

 

Legenda kończy 40 lat

Moc, doznania i charakterystyczny dźwięk – oto nieodłączne elementylegendy silnika Scania V8. Dodaj do tego doskonałą ekonomikę paliwową w tejklasie mocy, reputację niezniszczalnej jednostki napędowej i wysoką wartośćprzy odsprzedaży, a otrzymasz produkt, który nie ma sobierównych. Wraz z wprowadzeniem na rynek w roku 2000 wersji 16-litrowej,znakomita reputacja jaką zdobył sobie pierwszy, 14-litrowy silnik V8 zostałaprzeniesiona w zupełnie nowy wymiar.

 

Tak może wyglądać BMW 6

W sieci pojawiły się pierwsze artystyczne wizje tego, jak wyglądać będziekolejna generacja BMW Serii 6. Jedną z takich propozycji serwuje portalwoldcarfans.com.

 

1.4 TSI zdobywcą Engine Of The Year 2009

Międzynarodowe jury złożone z 65 dziennikarzy motoryzacyjnych z 32krajów po raz 11 wybrało najlepsze silniki samochodowe. Głównytytuł zdobył podwójnie doładowany silnik 1.4 TSI produkcjiVolkswagena. Poza tym wygrał swoją klasę pojemnościową oraz tytuł GreenEngine of The Year 2009.

 

Koniec z V10 w Audi

Kryzys i ekologia mogą sprawić, że za parę lat z rozrzewnieniem będziemywspominać dziesięcio- czy dwunastocylindrowe silniki w układzie widlastym.Prawdopodobnie nowe Audi RS6 będzie pozbawione potężnego silnika.

 

Nowe BMW M5: V8 Biturbo zamiast V10

W 2010 roku na rynku pojawi się odmłodzona wersja BMW Serii 5. Rokpóźniej bawarska marka zaplanowała wprowadzenie do sprzedażysportowego wariantu M5, pod maskę którego powróci silnik V8.

 

Koniec 6.3 V8 w AMG

Podczas rozmowy z dziennikarzem zagranicznego magazynu, członek zarządukoncernu Daimler poinformował, że już za dwa lata silnik pracujący waktualnych wersjach gamy modelowej AMG zostanie zastąpiony przez mniejszą jednostkę.

 

700-konne V8 w Ferrari

Już od dłuższego czasu inżynierowie pracujący dla stajni z Maranellorozwijają projekt, który będzie następcą dla Ferrari Enzo. Nowe autootrzyma nowy silnik, który będzie mocniejszy od dotychczasowej V12-tki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki V8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017