Wyszukiwałeś:

skrzynia X

DCT X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skrzynia DCT

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

BMW M3 z nową skrzynią

Najnowsza generacja BMW M3 otrzyma najprawdopodobniej już za kilka miesięcynową skrzynię biegów. Będzie to siedmiostopniowy automat wyposażony wpodwójne sprzęgło, stworzony na wzór przekładni DSG.

 

Dodge Journey w Polsce

Dodge postanowił wyjść naprzeciw bardzo zróżnicowanym oczekiwaniomklientów w Europie. Stworzył model Journey, który przyciągadość ciekawym wyglądem, dysponuje dużą przestrzenią dla pasażerówi bagaży, a pod względem osiągów i kosztów eksploatacji niepowinien odstawać od zwykłych samochodów osobowych.

 

Nowa skrzynia dla BMW M

BMW już od wielu lat próbowało implementować w swoich modelach corazszybsze skrzynie biegów, w których nie trzeba było operowaćsprzęgłem. Po trzech generacjach przekładni SMG (Sequential M Gearbox) wwydajnych modelach z Monachium pojawi się nowoczesna skrzynia M-DCT (MDouble-Clutch Transmission).

 

Podwójne oblicze automatu

Automatyczne skrzynie biegów to wynalazek, który doskonalesprawdził się w Stanach Zjednoczonych, gdzie zakręty występują tak często,jak stacje paliw przy polskich autostradach, a galon paliwa kosztował mniejniż sześciopak piwa. Dlatego nikt nie przejmował się tam takimi kwestiamijak większe zużycie paliwa, straty mocy czy słabsze właściwości jezdne.

 

Nadchodzi nowa "trójka"

Po pojawieniu się najnowszej generacji Mercedesa Klasy C notowania jegobawarskiego konkurenta nieco spadły. W przyciągnięciu klientów niepomógł też zbytnio face-lifting. Dlatego BMW przygotowuje się dowprowadzenia nowej generacji modelu Serii 3, która ma być małąrewolucją.

 

Renault Fluence - nowy model dla wybranych

Jesienią tego roku koncern Renault wprowadza do sprzedaży nowego sedana− Fluence. Auto ma ambicje stać się najatrakcyjniejszą ofertą w swejkategorii.

 

Automatyczny problem

Jeszcze niedawno kupno samochodu wyposażonego w skrzynię automatyczną byłoodbierane raczej jako przejaw kosztownej ekstrawagancji niż wygody. Przez wielelat pokutowała opinia, że starsze "automaty" są bardzo awaryjne.Okazuje się jednak, że częściej do serwisu trafiają nowsze rozwiązania.

 

Lepsze niż M3 CSL?

Kilka tygodni temu na torze Nurburging pojawiło się niezidentyfikowane BMW.Wyglądało jak wzmocnione M3 z charakterystycznym wielkim spojlerem z tyłu.Prawda wyszła w końcu na jaw. Oto BMW M3 GTS.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skrzynia DCT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017