Wyszukiwałeś:

skrzynia X

PDK X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skrzynia PDK

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Nowa 911-tka już za miesiąc

5 lipca Porsche wprowadza na rynek nową generację 911. Cztery nowe modele– dwa coupe i dwa kabriolety – z klasycznym napędem na tyłotrzymają nowe, mocniejsze, sześciocylindrowe silniki typu bokser opojemnościach 3,6 i 3,8 litra.

 

Która 911-tka jest najszybsza?

Porsche postanowiło pójść w ślady Nissana i Cadillaca i przetestowaćtrzy wersje modelu 911 Carrera na torze Nurburgring w Niemczech. Najszybsząwersją okazała Carrera S wyposażona w całkowicie nową, dwusprzęgłowąprzekładnię PDK, która „wykręciła” czas 7 minut 50sekund.

 

Panamera od środka

Jak będzie wyglądać pierwsze czterodrzwiowe coupe Porsche z zewnątrz jużwiemy. Jak dotąd jedyną tajemnicą, jaka dotyczyła tego modelu, był wyglądjego wnętrza. Porsche opublikowało właśnie pierwsze zdjęcia.

 

Oto nowe Porsche 911 Turbo

Nowe Porsche 911 Turbo już jest. Przynajmniej na zdjęciach bo do momentupojawienia się w salonach pozostało jeszcze trochę czasu. Auto zostanieoficjalnie pokazane publiczności podczas targów we Frankfurcie, ale mymamy już pierwsze szczegóły.

 

Automatyczny problem

Jeszcze niedawno kupno samochodu wyposażonego w skrzynię automatyczną byłoodbierane raczej jako przejaw kosztownej ekstrawagancji niż wygody. Przez wielelat pokutowała opinia, że starsze "automaty" są bardzo awaryjne.Okazuje się jednak, że częściej do serwisu trafiają nowsze rozwiązania.

 

Szybszy maluch Porsche

Rodzina Caymana właśnie zyskała nowe dziecko - odmianę z literką"R", które będzie najszybszą wersją najmniejszegoniemieckiego auta z Zuffenhausen.

 

Już 3,5 miliona DSG w samochodach

Fabryka Volkswagena w Kassel wyprodukowała dotychczas 3,4 miliona skrzyń DSG.Kolejne 150.000 sztuk skrzyń tego typu zbudowano w fabryce koncernu w chińskimDalian.

 

Porsche 911 GT3 tyko z automatem

Najnowsza generacja Porsche 911 pojawiła się już w wersji coupe oraz bez dachu. Na drogach są już testowana inne mocniejsze wersje. Pojawiły się już pierwsze spekulacje dotyczące 911 GT3.

 

Porsche przedstawia wzmocnionego Caymana

Ludzie z Zuffenhausen mają zaszczyt zaprezentować światu swoje najnowszedziecko - Caymana GTS. Do salonów auto trafić ma w maju.

 

10 biegów w Mustangu

Mustang, który od roku jest sprzedawany globalnie będzie niebawemoferowany z 10-biegową skrzynią automatyczną. Takie przecieki pojawiły sięw sieci kilka dni temu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skrzynia PDK".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017