Wyszukiwałeś:

skrzynia X

ZF X

. Znaleziono 82 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skrzynia ZF

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 82 wszystkich):

8 biegów w każdym Audi

Audi zamierza w najbliższym czasie wprowadzać do swojej gamy modelowejośmiostopniową przekładnię automatyczną zaprojektowaną przez firmę ZF.Zastąpi ona dotychczasową, sześciostopniową przekładnię.

 

Dziewięć biegów od Mercedesa

Mercedes wyznacza kolejne standardy. Według najnowszych doniesień koncern zeStuttgartu pracuje nad automatyczną skrzynią biegów, któraposiada aż dziewięć przełożeń.

 

Bentley Continental ze skrzynią Audi

Brytyjska marka pod sterami VW wprowadza silnik V8 do swojego Gran Turismo,który wymaga nieco innej skrzyni biegów niż dotychczasowa typuZF.

 

9 biegów w Chryslerze

Znana niemiecka firma ZF, która dostarcza skrzynie biegów dlawielu producentów, opracowała właśnie pierwszą na święciedziewięciobiegową skrzynię dla samochodów przednionapędowych.

 

9 biegów od ZF

Znana firma ZF, dostarczająca skrzynie biegów wielu światowymproducentom samochodów, zaprezentowała na konferencji"Transmissions in Vehicles 2011" pierwszą na świeciedziewięciobiegową skrzynię automatyczną.

 

Gdzie jest granica skrzyni biegów?

Kiedyś kierowca miał do dyspozycji skrzynię, która dostarczała 4-5 przełożeń, a dzisiejsze samochody mogą być wyposażone w siedmio czy ośmiobiegowe automaty. Gdzie jest granica? Na to pytanie odpowiada firma ZF.

 

Wątek na forum: Gdzie jest granica skrzyni biegów?

Technicznie granicy nie ma. Już od dawna są skrzynie bezstopniowe (np. Audi multitronic), które przełożenie zmieniają płynnie (więc teoretycznie mają nieskończenie wiele biegów) Jest jedno ale ... konstukcje są coraż droższe/cięższe i bardziej awaryjne rzecz jasna. Co z tego że spalenie zmniejsz...

 

9 biegów w Range Roverze Evoque

Model Evoque będzie pierwszym seryjnie produkowanym autem, które zostanie wyposażone w 9-biegową skrzynię automatyczną. Przekładnia została skonstruowana przez niemiecką firmę ZF.

 

ZF: Nie potrzebujemy 10. biegu

Kilku producentów, wśród których jest Volkswagen pracujenad  10-biegową skrzynią automatyczną. Niemiecka firma ZF z kolei niema zamiaru brać udziału w wyścigu o 10 bieg.

 

Nie będzie nowej skrzyni biegów od Mercedesa?

Mercedes ogłosił, że nie będzie pracował nad nową, automatyczną skrzyniąbiegów. Z jakimi przekładniami będziemy mieli do czynienia w nowychmodelach producenta ze Stuttgartu?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skrzynia ZF".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017