Wyszukiwałeś:

skrzynia X

ZF X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skrzynia ZF

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Daewoo/Chevrolet Lacetti

Nowe Lacetti jest kontynuacją ofensywy produktów GM DAT (Daewoo AutoTechnology) na rynku europejskim. Pięciodrzwiowy hatchback jest drugimpojazdem, po sedanie, w nowej serii samochodów kompaktowych.

 

Snobistyczne portfolio Jaguara

Jaguar znany jest z tego, że potrafi stworzyć piękne, szybkie i przedewszystkim drogie samochody. Po raz kolejny udowodnił to podczas tegorocznychtargów motoryzacyjnych w Londynie prezentując model XJR Portfolio.

 

Kolejna karnacja Arnage

Producent luksusowych limuzyn marki Bentley kontynuuje stopniowy rozwójflagowych modeli w kolejnych rocznikach modelowych. Nowa odsłona Arnagewyposażona została w modyfikacje, które według zapewnień producentawzmocniły siłę samochodu aż o 11 procent.

 

Pierwsze zdjęcia nowego Hyundaia

Kilka dni temu Hyundai zaprezentował pierwsze zdjęcia samochodu koncepcyjnegoo nazwie Genesis, który zostanie zaprezentowany na początku kwietnia podczastargów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. Nowy model pozwoli koreańskiemuproducentowi rywalizować efektywnie z innymi markami w segmencie premium.

 

Futurystyczna skrzynia biegów Jaguara

Wszystko wskazuje na to, że producent samochodów marki Jaguar pracujewłaśnie nad nowoczesnym interfejsem skrzyni biegów, która po raz pierwszyzostała użyta w studium koncepcyjnym C-XF.

 

Nowa Scania Irizar i4

Scania wprowadza na rynek europejski nową serię autobusów Scania Irizari4. Poszerza ona ofertę w segmencie pojazdów międzymiastowych(intercity) oraz autobusów przeznaczonych do przewozów regularnychi okazjonalnych.

 

Osiem biegów od Audi i BMW

Wojna na osiągi i technologie pomiędzy niemieckimi koncernami nie dobiegłajeszcze końca. Tym razem przenosi się ona na temat skrzyń biegów.Firma ZF, która dostarczyła pierwszy sześciobiegowy automat dla BMW,wprowadza właśnie przekładnię wyposażoną w osiem przełożeń.

 

Odświeżone Iveco Eurocargo

Możliwości wykorzystania Eurocargo są bardzo szerokie - samochód ten dostępny jest bowiem w zakresie od 6 do 19t DMC. Najbardziej typowezastosowania obejmują sektor komunalny, użyteczności publicznej, dystrybucjędetaliczną i ogólne zastosowania transportowe.

 

Automat, który gaśnie

System Start-Stop to jedna z wielu nowoczesnych form zmniejszających zużyciepaliwa, jakie zostały opracowane w ostatnim czasie. Jednak do tej pory,korzystać z niego mogły tylko samochody wyposażone w skrzynie mechaniczne.Dzięki firmie ZF, ma się to zmienić. Inżynierowie tej marki przedstawiliwłaśnie odpowiednik systemu Start-Stop w wersji dla automatów.

 

Duch się ujawnił

Rolls-Royce kazał sobie długo czekać na oficjalną prezentację modelu Ghost.Jednak w porównaniu ze studium koncepcyjnym 200EX nic się nie zmieniło.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skrzynia ZF".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017