Wyszukiwałeś:

skrzynia X

automatyczna X

. Znaleziono 582 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skrzynia automatyczna

Spróbuj też wyszukać: skrzynia automatyczna renault scenik 1 9 d skrzynia automatyczna mondeo skrzynia automatyczna ford focus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 582 wszystkich):

Ssangyong w Polsce

30 czerwca w Warszawie miała miejsce oficjalna premiera nowej marki na polskimrynku - Ssangyong. Wyłącznym importerem samochodów tej marki będzie firmaAlmeco.

 

Nowy silnik i skrzynia w 207

Peugeot zaprezentował właśnie dwie nowe wersje modelu 207, które zostanąwyposażone w nowoczesny silnik o pojemności 1,6 litra oraz czterostopniową,automatyczną skrzynię wyciągniętą prosto z Porsche.

 

Automat nie taki zły...

W naszym kraju ciągle pokutuje przekonanie o tym, że szeroko pojęte hasło"skrzynia automatyczna" jest rozwiązaniem stworzonym na potrzebykobiet i amatorów rozpoczynających swoją przygodę za kółkiem.Ponoć nie daje poczucia panowania nad autem jak manual, ciągle się psuje, anaprawy słono kosztują. Jak to jest naprawdę i dlaczego automat w wielukwestiach wygrywa ze skrzynią mechaniczną?

 

Zadbaj o automat

Do wygody, jaką daje automatyczna skrzynia biegów w samochodzie, nietrzeba nikogo przekonywać, kto choć raz miał okazję wypróbować torozwiązanie „na własnej skórze”. Pomimo tego że automatpodczas jazdy wymaga minimalnej uwagi kierowcy, to na jego bezproblemowy żywotskłada się wiele czynników.

 

Automat, który gaśnie

System Start-Stop to jedna z wielu nowoczesnych form zmniejszających zużyciepaliwa, jakie zostały opracowane w ostatnim czasie. Jednak do tej pory,korzystać z niego mogły tylko samochody wyposażone w skrzynie mechaniczne.Dzięki firmie ZF, ma się to zmienić. Inżynierowie tej marki przedstawiliwłaśnie odpowiednik systemu Start-Stop w wersji dla automatów.

 

Dwusprzęgłowa skrzynia dla małych Fordów

Ford zamierza wprowadzić dwusprzęgłowe skrzynie do najmniejszych modelisprzedawanych na terenie Stanów Zjednoczonych. Sześciostopniowa skrzyniaPowerShift będzie się pojawiać w pierwszych samochodach już w przyszłymroku.

 

Automatyczny problem

Jeszcze niedawno kupno samochodu wyposażonego w skrzynię automatyczną byłoodbierane raczej jako przejaw kosztownej ekstrawagancji niż wygody. Przez wielelat pokutowała opinia, że starsze "automaty" są bardzo awaryjne.Okazuje się jednak, że częściej do serwisu trafiają nowsze rozwiązania.

 

Nowe silniki i skrzynia u Mazdy

Podczas salonu w Tokio Mazda Motor Corporation po raz pierwszy zaprezentujesilniki i automatyczną przekładnię nowej generacji. Zostanie zaprezentowanysilnik benzynowy „Mazda SKY-G” z bezpośrednim wtryskiem paliwa,ekologiczny silnik Diesla „Mazda SKY-D” oraz automatyczna skrzyniabiegów „Mazda SKY-Drive”.

 

Start-Stop po raz pierwszy z automatem

Audi jako pierwszy producent połączył funkcję Start-Stop ze skrzyniąautomatyczną. Rozwiązanie będzie można otrzymać na początku w modelu AudiA3.

 

Skrzynia manualna czy automat?

Oferta wśród skrzyń automatycznych, jako alternatywy dla tradycyjnejprzekładni manualnej, powiększa się systematycznie. Zaskoczenia nie budząjuż nawet auta segmentu B wyposażane w tego typu rozwiązanie. Sprawdźmyzatem, kiedy lepiej doinwestować w skrzynię automatyczną, a kiedy zmianębiegów powierzyć siłom mięśni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skrzynia automatyczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017