Wyszukiwałeś:

skrzynia X

biegow X

. Znaleziono 4727 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skrzynia biegow

Spróbuj też wyszukać: skrzynia biegow vito skrzynia biegow fiat ducato skrzynia biegOw mercedes mb 100 d

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4727 wszystkich):

Skrzynia biegów

Jest to mechanizm składający się z kilku przekładni. Ich zadaniem jest przekazywanie napędu w zależności od obciążenia oraz prędkości samochodu. Istnieje kilka rodzajów skrzyni biegów: manualna, półautomatyczna oraz automatyczna.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Prąd ze skrzyni biegów

W poszukiwaniu źródeł energii inżynierowie zagłębiają się wnajmniej przypuszczalne podzespoły samochodu. Części z nich udało siępozyskać moc impulsów ze skrzyni biegów.

 

Nowa skrzynia biegów w gamie Renault

Nowa skrzynia biegów EDC Renault należy do grupy skrzyń automatycznych.W samochodzie nie ma pedału sprzęgła, a zmiana przełożeń jest identycznajak w skrzyniach automatycznych z trybem sterowania impulsowego (+/-).

 

20 milionów skrzyń z Sewilli

15 czerwca 2010 roku, o godzinie 10.15 hiszpańska fabryka Renault w Sewilliwyprodukowała swoją dwudziestomilionową skrzynię biegów. Była toręczna 5-biegowa skrzynia biegów typu JH3, która zostaniezamontowana w Nissanie Micra.

 

4 miliony skrzyń biegów

Skoda świętuje jubileusz produkcji 4-milionowej przekładni MQ 200. Skrzyniebiegów MQ 100, dla "Nowej Rodziny Małych Pojazdów",będą produkowane również w fabryce w Mlada Boleslav.

 

9 biegów od ZF

Znana firma ZF, dostarczająca skrzynie biegów wielu światowymproducentom samochodów, zaprezentowała na konferencji"Transmissions in Vehicles 2011" pierwszą na świeciedziewięciobiegową skrzynię automatyczną.

 

Scania i MAN będą mieć wspólne skrzynie biegów

Firmy Scania oraz MAN będą korzystać z tych samych skrzyń biegów doswoich modeli z segmentu ciężkich pojazdów użytkowych.

 

Nowa skrzynia biegów do Dacii Duster

Po raz pierwszy w Dacii Duster pojawi się automatyczna skrzynia biegów.Będąc konkretnym - chodzi o zautomatyzowaną przekładnię mechanicznąEasy-R.

 

Nie będzie nowej skrzyni biegów od Mercedesa?

Mercedes ogłosił, że nie będzie pracował nad nową, automatyczną skrzyniąbiegów. Z jakimi przekładniami będziemy mieli do czynienia w nowychmodelach producenta ze Stuttgartu?

 

Wątek na forum: Problem z automatyczną skrzynia biegów x90 t6 2,9 bi-turbo

Witam jak w temacie mam problem z automatyczna skrzynią biegów w Volvo XC 90 z 2003 z silnikiem T6 2,9 bi-turbo skrzynia GM TE65 mianowicie ślizgało mi się sprzęgło skrzynia wchodziła w tryb awaryjny i jechała tylko na trzecim biegu po czym pojechałem do jednej z lepszych firm w Poznaniu zajmują...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skrzynia biegow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017