Wyszukiwałeś:

skrzynia X

manualna X

. Znaleziono 1602 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skrzynia manualna

Spróbuj też wyszukać: skrzynia półautomat skrzynia manualna renauld kangoo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1602 wszystkich):

Skrzynia manualna czy automat?

Oferta wśród skrzyń automatycznych, jako alternatywy dla tradycyjnejprzekładni manualnej, powiększa się systematycznie. Zaskoczenia nie budząjuż nawet auta segmentu B wyposażane w tego typu rozwiązanie. Sprawdźmyzatem, kiedy lepiej doinwestować w skrzynię automatyczną, a kiedy zmianębiegów powierzyć siłom mięśni.

 

Skrzynia biegów

Jest to mechanizm składający się z kilku przekładni. Ich zadaniem jest przekazywanie napędu w zależności od obciążenia oraz prędkości samochodu. Istnieje kilka rodzajów skrzyni biegów: manualna, półautomatyczna oraz automatyczna.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Wątek na forum: CZY SILNIK 1.8 V6 ZE SKRZYNIA AUTOAMTYCZNA PASUJE DO SKRZYNI MANUALNEJ??

mam pytanie i byłby wdzięczy gdyby ktoś i udzielił normalnej odpowiedzi a nie wysyłał i niewiadomo jakich linków. przechodząc do tematu to padł mi silnik w MADZI jest w nim skrzynia manualna i do kupienia mazdę z takim silnikiem tylko ze jest w automacie:( i zastanawia nie czy jak będę wymieniał...

 

Koniec przekładni manualnych?

Wygląda na to, że wolnymi krokami, ale nieubłaganie zbliża się koniecskrzyń manualnych. Na pewno jeśli chodzi o segment supersamochodów.

 

Audi S4 i S5 bez manuala

Jak donoszą zagraniczne serwisy, sportowe modele Audi S4 oraz S5 zostanąpozbawione manualnych przekładni na rynku europejskim. Trafią one natomiast doStanów Zjednoczonych.

 

Gdzie jest granica skrzyni biegów?

Kiedyś kierowca miał do dyspozycji skrzynię, która dostarczała 4-5 przełożeń, a dzisiejsze samochody mogą być wyposażone w siedmio czy ośmiobiegowe automaty. Gdzie jest granica? Na to pytanie odpowiada firma ZF.

 

Amerykanie wolą skrzynie manualne

Przy okazji nowego Chevroleta Corvette Stingray i jego sprzedaży za wielkąwodą pojawiła się ciekawostką ukazująca preferencje tamtego, dość specyficznego rynku.

 

Niech żyje manualna skrzynia biegów!

W ostatnim czasie producenci zakochali się w skrzyniach automatycznych lubtakich, które udają automat. Coraz rzadziej można spotkaćsamochód, który będzie wyposażony w lewarek o pięciu czysześciu przełożeniach. 

 

Audi TT RS bez skrzyni manualnej

Zanosi się na ogromny przełom w Audi. Niemiecka marka w przyszłym roku wprowadzi na rynek Audi TT w wersji RS. Samochód ma być oferowany tylkoz skrzynią automatyczną.

 

BMW M5 i M6 - nie dla manualnej skrzyni

Możemy śmiało stwierdzić, że producenci samochodów luksusowychodchodzą od montowania skrzyń manualnych w swoich samochodach. BMW zamierzaporzucić ten rodzaj skrzyni w sportowych autach. Na początek stanie się to wmodelach M5 i M6.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skrzynia manualna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017