Wyszukiwałeś:

skrzynia X

zautomatyzowana X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skrzynia zautomatyzowana

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Nowości Citroena

Oferta Citroena zostanie wzbogacona o nową 6-przełożeniową skrzynię biegów(oferowaną w C4) oraz nowy silnik wysokoprężny 2,2 HDi o mocy 173 KM (w C5).

 

Skoda Octavia: Lider średniaków

5 360. Taka liczba sprzedanych egzemplarzy w 2006 roku pozwoliła zająćSkodzie Octavii II, czołowe miejsce w zestawieniu najbardziej popularnychsamochodów w Polsce. W zasadzie można przyjąć, że czeski reprezentantklasy średniej został liderem tego segmentu bowiem pod względem liczbysprzedanych aut Octavia drugiej generacji przegrała tylko... z jejpoprzedniczką, Octavią Tour. Postanowiliśmy ponownie przyglądnąć się temuliderowi, tym razem jednak w wersji kombi 1.9 TDI i automatyczną skrzynią DSG.

 

Automat nie taki zły...

W naszym kraju ciągle pokutuje przekonanie o tym, że szeroko pojęte hasło"skrzynia automatyczna" jest rozwiązaniem stworzonym na potrzebykobiet i amatorów rozpoczynających swoją przygodę za kółkiem.Ponoć nie daje poczucia panowania nad autem jak manual, ciągle się psuje, anaprawy słono kosztują. Jak to jest naprawdę i dlaczego automat w wielukwestiach wygrywa ze skrzynią mechaniczną?

 

Nowa Scania Irizar i4

Scania wprowadza na rynek europejski nową serię autobusów Scania Irizari4. Poszerza ona ofertę w segmencie pojazdów międzymiastowych(intercity) oraz autobusów przeznaczonych do przewozów regularnychi okazjonalnych.

 

Techniczne nowości w Lancerze Evo

Mitsubishi Motors Corporation opracowało dwa całkowicie nowe systemy,które zostaną zaimplementowane do nowego Lancera Evolution. Pierwszymechanizm nazywa się S-AWC, co w skrócie oznacza Super All Wheel Controli jest odpowiedzialny za kontrolę dynamiki pojazdu. Z kolei Twin Clutch SST tozautomatyzowana, sportowa skrzynia biegów, szybsza i bardziej płynnaniż dotychczasowe.

 

Nowa skrzynia w Fiacie

Fiat dołącza właśnie do elitarnej grupy producentówsamochodów, które dysponują technologią podwójnegosprzęgła. Nowa skrzynia biegów ukrywa się pod nazwą C635. Będziedostępna w modelach takich jak Grande Punto, Bravo oraz w kilku modelach AlfaRomeo.

 

Automat w ciężarówkach Volvo FL

Volvo Trucks wprowadza do swojej oferty Volvo I-Sync – nową,zautomatyzowaną skrzynię biegów, przeznaczoną dla pojazdówdystrybucyjnych Volvo FL.

 

Smart z nowymi technologiami

Od października 2008 roku modele smart fortwo napędzane benzynowymi silnikamio mocy 45 kW/61 KM i 52 kW/71 KM zostaną wyposażone w hybrydowy układnapędowy micro-hybrid (mhd) wraz z automatyczną funkcją start-stop. Nowetechnologie mają zmniejszyć spalanie średnio o 8 procent w cyklu mieszanym inawet do 20 procent w trybie jazdy miejskiej.

 

Renault Midlum Optitronic

Renault Trucks poszerza gamę pojazdów dystrybucyjnych dzięki nowejofercie zautomatyzowanych skrzyń biegów, zbudowanych tak, aby zaspokoićspecyficzne wymagania przemysłu dystrybucyjnego. W gamie dystrybucyjnej RenaultTrucks do tej pory brakowało pojazdu ze zautomatyzowaną skrzyniabiegów, od dzisiaj lukę tą wypełnił Midlum ze skrzynią Optitronic.

 

Volvo FE dostępne ze zautomatyzowaną skrzynią biegów

Obecnie wszystkie modele pojazdów Volvo Trucks, przeznaczone domiejskiego i regionalnego transportu dystrybucyjnego, mogą być wyposażone wzautomatyzowaną skrzynię biegów. Ostatnio grupę tę rozszerzono opojazdy dystrybucyjne Volvo FE ze skrzynią biegów I-Sync. Działanie tojest elementem strategii polegającej na wzmocnieniu pozycji firmy w segmenciepojazdów dla transportu dystrybucyjnego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skrzynia zautomatyzowana".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017