Wyszukiwałeś:

skrzyzowanie

. Znaleziono 2351 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skrzyzowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2351 wszystkich):

Bezpieczniej na skrzyżowaniu w Łagowie

Dwa aktywne znaki „stop" zasilane bateriami słonecznymi zamontowanezostały na skrzyżowania drogi krajowej 74 z drogą wojewódzką 756 wŁagowie (woj. świętokrzyskie). Znaki skłaniają kierowców jadącychpodporządkowaną drogą wojewódzką do zachowania jeszcze większejostrożności, a przede wszystkim do bezwzględnego zatrzymania się przedskrzyżowaniem.

 

Skrzyżowanie DK 3 i DK 12 pod nadzorem

Skrzyżowanie w pobliżu Radwanic, gdzie droga z Polkowic do ZielonejGóry (DK3) przecina się z drogą z Przemkowa do Głogowa (DK12) to jednoz niebezpiecznych miejsc na dolnośląskich drogach. W ubiegłym roku doszło tudo czterech wypadków, w których zginęły dwie osoby oraz doszesnastu kolizji. Sytuację ma poprawić sygnalizacja świetlna oraz lampy naodcinku 300 metrów.

 

Odnowione skrzyżowanie na DK 41 w Nysie

W Nysie (opolskie) oddano do użytku zmodernizowane skrzyżowanie w ciągu drogikrajowej nr 41. Skrzyżowanie ma geometrię w kształcie litery K. Takierozwiązanie konstrukcyjne powoduje, że jest to jedno z bardziej rozległychskrzyżowań na drogach krajowych województwa opolskiego. Codziennieprzejeżdża tamtędy około 20 tysięcy pojazdów.

 

Bezpieczniejsze skrzyżowanie na DK 45

Na finiszu jest przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 45 na trasieKluczbork-Opole z drogą powiatową w Lasowicach Wielkich. Skrzyżowanie będzieteraz bezpieczniejsze.

 

Nowe skrzyżowania na planowanej obwodnicy Muszyny

Powstaną dwa nowe skrzyżowania drogi wojewódzkiej 971 z planowanąobwodnicą Muszyny (powiat nowosądecki, woj. małopolskie). Nowe skrzyżowaniapowstaną u zbiegu drogi wojewódzkiej i ulicy Antoniego Kity oraz drogiwojewódzkiej z ulicą Kościelną.

 

Milion na skrzyżowanie z sygnalizacją

Trwają intensywne prace przy budowie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniudrogi krajowej nr 63 (Aleja wojska Polskiego) z ul. Obrońców Zambrowa(droga powiatowa) i ul.71 Pułku Piechoty (droga gminna) w Zambrowie.Jednocześnie modernizowane jest samo skrzyżowanie. Prace wyniosą milionzłotych.

 

Kujawsko-pomorskie skrzyżowania pod lupą

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy wykona audytybezpieczeństwa na ważnych skrzyżowaniach w Rojewie, Piastoszynie i Szafarni.To pierwszy krok do ograniczenia liczby zdarzeń drogowych w tych miejscach.

 

Głowne skrzyżowanie w Olsztynie w przebudowie

Od dzisiaj, tj 22 lutego, na kierowców podróżujacych po Olsztynieczekają utrudnienia. Związane są one z przebudową skrzyżowania ulic ArmiiKrajowej, Obrońców Tobruku  i al. Warszawskiej.

 

Dwa skrzyżowania w Gniszewie i Waćmierku do przebudowy

Rozpoczęły się prace związane z przebudową skrzyżowań na drodze krajowejnr 22 w Gniszewie i Waćmierku. W ramach inwestycji zostaną wykonane m.in. nowanawierzchnia, zatoki autobusowe, lewoskręty, chodniki, co przyczyni się dopoprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

Niebezpieczne skrzyżowanie pod Nysą do przebudowy

Jeszcze w sierpniu ruszy przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 46 z drogamipowiatowymi do Pakosławic i Prusinowic. Skrzyżowanie to jestszczególnie niebezpieczne dla poruszających się tymi drogami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017