Wyszukiwałeś:

skrzyzowanie

. Znaleziono 196 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skrzyzowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 196 wszystkich):

Pierwsze rondo w Polsce

Wczoraj, 21 września prezydent Krakowa Jacek Majchrowski otworzył przebudowaneskrzyżowanie ulic Kocmyrzowskiej - Gen. Andersa - Bieńczyckiej. "Oddajemynajważniejsze zmodernizowane Rondo Kocmyrzowskie, łączące Nową Hutę zeStarym Miastem. To najbardziej nowoczesne rondo w Polsce"- powiedziałprezydent.

 

Pierwsze z 25 niebezpiecznych

Skrzyżowanie z Piątnicy (woj. podlaskie) jest pierwszym z 25 skrzyżowań,które zostaną przebudowane w tym roku w ramach projektu, którego podstawowymcelem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa i ograniczenie liczby wypadków.Wartość podpisanego kontraktu wynosi 1,7 mln zł, a okres realizacji planujesię na 5 miesięcy.

 

Przebudowa skrzyżowania we Włodawie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała kolejny kontrakt naprzebudowę niebezpiecznego skrzyżowania. Przebudowane zostanie skrzyżowaniedrogi krajowej numer 82 (Cyców - Włodawa), z drogą wojewódzką numer 812(Biała Podlaska - Włodawa) we Włodawie.

 

Nowe rondo w Zakliczynie

Otwarto przebudowane na rondo skrzyżowanie dróg wojewódzkich nr 975 i nr 980w Zakliczynie (woj. małopolskie). Koszty modernizacji wyniosły prawie 1 mln300 tys. zł, z czego Województwo Małopolskie zapłaciło ponad 900 tys. zł,a Gmina Zakliczyn ponad 300 tys. zł.

 

Nowe rondo w Nieporęcie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie poinformował o oddaniu doużytku przebudowanego skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 631 i633 w Nieporęcie. Kolizyjne skrzyżowanie zostało zastąpione rondem. Kosztinwestycji to ponad 2 mln zł.

 

Nowe rondo turbinowe w Prądach

Opolski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddał doużytku jedno z pierwszych w Polsce rond turbinowych. Nowe skrzyżowanieznajduje się na łącznicy węzła autostrady A4 w Prądach, gdzie krzyżujesię ona z drogą krajową nr 46.

 

Sośnica czy Gliwice?

Gliwice chcą, aby powstające skrzyżowanie autostrad A1, A4 i drogi krajowejnr 44, czyli węzeł Sośnica, otrzymał nową nazwę (węzeł Gliwice).Niestety wygląda na to, że Generalna Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad nie jest zainteresowana zmianą.

 

Kraków: Rozbudują rondo Ofiar Katynia

Wojewoda małopolski wydał decyzję lokalizacyjną dla inwestycji związanej zprzebudową ronda Ofiar Katynia w Krakowie. To ważne skrzyżowanie drógkrajowych nr 7, 79 i 94 zostanie rozbudowane do trzech poziomów.Powstanie m.in. nowa estakada i tunel.

 

Utrudnienia na A4

W dalszym ciągu trwają remonty na odcinku autostrady A4 Katowice –Kraków, które są podstawowymi obowiązkami koncesjonariusza,czyli firmy Stalexport Autostrada Małopolska. W związku z tym kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami.

 

Utrudnienia na śląskim odcinku A4

W związku z remontami obiektów mostowych oraz remontami nawierzchni naautostradzie A4 Katowice-Kraków od soboty kierowcy muszą liczyć się zutrudnieniami w ruchu. Utrudnienia potrwają do końca czerwca.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017