Wyszukiwałeś:

slaskie

. Znaleziono 1462 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: slaskie

Spróbuj też wyszukać: Brak porozumienia Nexteer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1462 wszystkich):

Śląska autostrada A1

Już cały, 167-kilometrowy, odcinek autostrady A1 w granicachwojewództwa śląskiego posiada decyzje lokalizacyjne. Dzięki temumożliwe jest podjęcie prac przygotowawczych oraz wykup nieruchomości.

 

Dodatkowe inwestycje w śląskim

Dodatkowo142, 5 mln euro dostanie województwo śląskie w ramach tzw.rekompensaty, jaką rząd przeznaczył dla czterech województw,które straciły na algorytmie podziału unijnych pieniędzy międzyregiony. Z tej puli pięć z siedmiu zgłoszonych projektów otrzyma ześrodków unijnych dofinansowanie w wysokości blisko 79 proc.kosztów inwestycji.

 

Przed EURO 2012 o śląskich drogach...

Przedstawiciele samorządu woj. śląskiego spotkali się z ministremtransportu. Spotkanie dotyczyło koncepcji budowy nowego połączenia drogowegomiędzy Bytomiem a obwodnicą Tarnowskich Gór, z pominięciem częściPiekar Śląskich i dzielnicy Świerklańca – Orzech.

 

Którędy przebiegnie gliwicka DTŚ?

Do końca lipca członkowie zespołu ekspertów powinni skierować naręce wojewody śląskiego propozycje na piśmie dotyczące przebiegu iarchitektury Drogowej Trasy Średnicowej w obrębie Gliwic.

 

Śląskie walczy o pieniądze z RPO

Województwo śląskie podpisało pierwsze umowy o dofinansowanie ześrodków Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Dotycząone przebudowy drogi krajowej nr 52 w Bielsku-Białej i budowy bytomskiegoodcinka Obwodnicy Północnej Aglomeracji Górnośląskiej.

 

Przyspiesza tempo prac na śląskim odcinku A1

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to już w połowie bieżącego roku całyśląski odcinek autostrady A1 od Pyrzowic do granicy z Czechami będzie wbudowie. W tej chwili na kilku fragmentach prowadzone są już zaawansowaneprace budowlane. Na pozostałych odcinkach roboty mają się wkrótcerozpocząć.

 

Przegląd inwestycji na śląskich drogach wojewódzkich

W tym roku na modernizację i utrzymanie dróg wojewódzkich naŚląsku zaplanowano 282,1 mln zł z budżetu Samorządu Województwa.Dwie główne inwestycje to budowa przejazdu pod torami kolejowymi wPszczynie (DW 933) i gruntowna przebudowa ponad dwukilometrowego odcinka DW 941między Wisłą Głębcami a przełęczą Kubalonka. Rocznie remontuje sięgruntownie ok. 100 km dróg – informuje UM woj. Śląskiego.

 

Koniec remontu na DK 78 w Wodzisławiu Śląskim

Zakończył się remont drogi krajowej nr 78 w Wodzisławiu Śląskim. Prace na2,2 km odcinku wyniosły prawie 19 mln zł. DK 78 jest główna arteriąmiasta.

 

Zmiany na śląskiej A4

Przywrócono docelową organizację ruchu na autostradzie A4 w RudzieŚląskiej. Do grudnia potrwają jeszcze prace na moście w Ruszie Śląskiej iw poblizu węzła Wirek.

 

Koniec prac na A4 w Rudzie Śląskiej

9 grudnia 2014r. zakończyły się roboty na obiekcie mostowym nad ul.Kochłowicką w rudzie Śląskiej. Kierowcy mogą już bez utrudnień korzystacz A4.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017