Wyszukiwałeś:

slonce

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: slonce

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Krystalicznie sportowy Ford

Kalifornia. Samo południe. Słońce odbijające się od wypolerowanychostróg kowbojskich butów. Dwie, potężne strzelby dwulufoweskierowane prosto w Ciebie. Nagle huk, kurz i... nic - dalej stoisz tam gdziestałeś.

 

Piątek, 16:30: Uważaj na drodze!

Na zlecenie firmy Continental Tyres przeprowadzono badanie, którego celembyło uzyskanie informacji na temat tego, w jakiej porze dnia najczęściejzdarzają się wypadki na drogach w Wielkiej Brytanii. Okazało się, żenajmniej bezpieczną porą są jesienne, piątkowe popołudnia, czyli czas kiedywiększość z nas wraca właśnie z pracy..

 

75 lat Fuso

Mitsubishi Fuso Truck & Bus Corporation (MFTBC) oficjalnie ogłosiła 75-tąrocznicę powstania marki Fuso. Dokładnie trzy ćwierćwiecza temu, w 1932roku, w fabryce Shipyard and Machine Works w Kobe powstał pierwszy autobus B46,któremu producent - Mitsubishi Heavy Industries - nadał nazwę Fuso.

 

Citroen C4 Picasso: Mniejszy visiovan

Citroen, jak niewiele firm motoryzacyjnych, potrafi świetnie połączyć waloryfunkcjonalne z estetycznymi. Przed paroma miesiącami mieliśmy okazjęprzekonać się o tym na przykładzie modelu Grand C4 Picasso. Teraz wpadł namw ręce mniejszy z minivanów, bez przydomka Grand. Czy równieżpotwierdzi się ta teza?

 

Seat na energię słoneczną

Nie, nie chodzi tu jeszcze o samochody hiszpańskiej marki napędzane energiąsłoneczną. Seat planuje instalację kolektorów słonecznych w swojejfabryce w Martorell, które umożliwią wytwarzanie czystej energiielektrycznej.

 

Nissan NV200 – idealny dla podwodniaków

Na odbywających się w Brnie targach motoryzacyjnych Autotec 2008 swojąuroczystą, czeską premierę miał nowy koncept użytkowy Nissana o nazwieNV200. Wcześniej jego światowa premiera odbyła się w 2007 r. na targachTokyo Motor Show.

 

Dublet Citroena na rozpoczęcie sezonu!

Tak samo jak w 2007 r., dwa Citroeny C4 WRC Sebastiena Loeba oraz Dani Sordozajęły dwa pierwsze miejsca w Rajdzie Irlandii - pierwszej eliminacjitegorocznego cyklu o Rajdowe Mistrzostwo Świata

 

Kubica: Pokonać Ferrari to za mało

"Nie sądzę, abyśmy w najbliższym czasie znowu mieli okazję na walkę ozwycięstwo" - mówi w rozmowie z Przeglądem Sportowym RobertKubica.

 

Rajd Elmot: "Dobry-Brothers" najszybsi w ośce

Pochodzący ze Świdnicy bracia Marcin i Michał Dobrowolscy pewnie wygrali 37.edycję Rajdu Elmot - Krause w klasyfikacji Citroen Racing Trophy Polska.Korzystając z doskonałej znajomości odcinków, zawodnicy znokautowalikonkurencję wygrywając 9 z 15 oesów.

 

Co piąty rodzic nie posiada w samochodzie fotelika

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Korporację Badawczą Pretendent dlaprogramu „Bezpieczeństwo dla wszystkich” Renault, aż co piątyrodzic nie posiada w samochodzie fotelika dla dziecka.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017