Wyszukiwałeś:

smierc

. Znaleziono 281 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: smierc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 281 wszystkich):

Wątek na forum: Czerwone światło dla piratów drogowych

niestety chyba nigdy nie uda sie w pelni wyrugowac "wariatow drogowych" byli, są i bedą, szkoda ze ich wariactwo moze przyczynic sie do smierci lub kalectwa innych, bo gdyby tylko chodzilo o ich zdrowie/zycie to nie byloby czym sie przejmowac. No ale druga strona medalu, dopoki bedą rowni...

 

Wątek na forum: Obwodnica Nowogradu - dwujezdniowa ekspresowa

Jeżeli ma być droższa tylko o 30% to dlaczego do tej pory budujemy takie gówna jednopasmowe gdzie śmierć się czai na każdym zakręcie i łuku drogi. Nigdy nie rozumiałem tego kraju.... ~pesymista

 

Operacja pasy bezpieczeństwa

Prawie 126 tys. przypadków braku zapiętych pasów bezpieczeństwaujawniono w czasie ogólnoeuropejskiej kampanii 'Operacja pasybezpieczeństwa'. W kampanii uczestniczyło 21 krajów. Kampania zostałaprzygotowana pod patronatem TISPOL - Europejskiego Stowarzyszenia PolicjiDrogowej, wspomagającego Unię Europejską w ograniczeniu przypadkówśmierci na drogach.

 

Chcą zabierać prawa jazdy. Na zawsze!

Do Sejmu trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu Karnego, a w nim międzyinnymi propozycja, by pijanym kierowcom, którzy spowodowali wypadekdrogowy, podczas którego śmierć poniosły inne osoby, zawsze odbieranebyło prawo jazdy. I to dożywotnio.

 

Za dużo, za mało

Jedna śmierć to tragedia, milion to statystyka - miał ponoć powiedziećStalin. Mimo że to brutalne i cyniczne słowa, nadal odpowiadają prawdzie.Tragiczny wypadek samolotu, w którym ginie dwieście osób togłówny news niemal wszystkich mediów na świecie.Ciężarówka demolująca czyjś dom zainteresuje krajowych dziennikarzy– szczególnie, jeśli kierowca jechał przeładowanym lubniesprawnym samochodem. Parę tysięcy osób, które tracą życie wwypadkach samochodów osobowych, to już temat prawie wyłącznie dlaanalityków.

 

Wątek na forum: Drogi krajowe niebezpieczniejsze niż autostrady

A jak zostało wyliczone to, że drogi krajowe są bardziej niebezpieczne niż autostrady ? Z podanych danych wynika, że: 1. Na drogach jednojezdniowych, dwukierunkowych, co 9 wypadek kończy się śmiercią. 2. Na drogach o dwóch jezdniach jednokierunkowych, co 15 wypadek kończy się śmiercią. 3. Na drog...

 

Długi weekend majowy na drogach

Długi majowy weekend już za nami, a wraz z nim dalsze Polaków wyjazdy.I choć na drogach doszło do mniejszej liczby wypadków niż przedrokiem, to jednak w ich efekcie zginęło więcej osób.

 

Ma być bezpieczniej! Oto kilka pomysłów

Bezpieczeństwo na drogach zależy od kilku czynników. Albo i kilkunastu.I choć na polskich drogach z roku na rok poprawia się sytuacja, to jednakwciąż nasz kraj znajduje się w europejskiej końcówce pod względembezpieczeństwa. Przedstawiamy kilka pomysłów, nad którymipracuje parlamentarny zespół ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego, aktóre mają przyczynić się do zmniejszenia liczby śmiertelnych ofiarna naszych drogach.

 

Tragiczny długi weekend na drogach

Tegoroczny, trwający cztery dni, pierwszolistopadowy długi weekend jak zwykle,niestety, zebrał swoje śmiertelne żniwo. W 338 wypadkach śmierć poniosło38 osób.

 

Williams składa hołd dla Ayrtona Senny

W tym roku minie 20 lat od tragicznej śmierci legendy Formuły Jeden, AyrtonaSenny. Williams postanowił oddać hołd tragicznie zmarłemu kierowcyumieszczając specjalne logo na swoim tegorocznym bolidzie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017