Wyszukiwałeś:

sms

. Znaleziono 94 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sms

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 94 wszystkich):

Wątek na forum: Wjeżdżamy do strefy Schengen

"lub też po informacji sms-owej o wkroczeniu w obszar zagranicznego operatora sieci komórkowej." a kiedy ta granica (takze cenowa) zniknie? ~w

 

Wątek na forum: Mini Cooper do wygrania!

Hej Chłopaki! Mam dla Was informację, jak łatwo wygrać Mini Coopera! W konkursie na supermodelka.pl wystarczy głosować na dziewczyny SMS-ami, by dostać szansę na wygranie MINI COOPERA! Wchodząc na supermodelka.pl łączycie przyjemne z pożytecznym: poza szansą na samochód i tygodniowe nagrody,...

 

Wątek na forum: filtr paliwa

mam do was takie pytanie... mam mercedesa sprintera 308 i 310 w 308 przy tym duzym filtrze powietrza jest jeszcze taki jeden mały czy w 310 tez cos takiego jest ??/ mi sie zdaje ze tam nic nie ma ale nie jestem pewien.. prosze o odpowiedź najlepiej sms na 513 386 953 albo tutaj Znajdź podobne forum Mercedes Sprinter

 

Altea zniszczona!

Dnia 20 sierpnia 2006 roku rozstrzygnęły się losy Seata Altea wiszącego oddziesięciu dni na wysięgniku mającym wysokość przeciętnego wieżowca.Wyrok na samochód przyszedł drogą tysięcy SMS-ów, wysłanych przez ludzibiorących udział w głosowaniu.

 

Lexus: SMS uchroni przed kradzieżą

Nowy Lexus LS może być chroniony przed ewentualną kradzieżą za pomocątelefonu komórkowego. Japońscy technicy marki stworzyli specjalny system,który alarmuje właściciela pojazdu poprzez SMS lub wiadomość E-mail opróbie kradzieży samochodu.

 

Tanie paliwa przez SMS

Już niebawem włoscy kierowcy w poszukiwaniu stacji paliw z najniższymi cenamisurowców będą mogli skorzystać z funkcji SMS. Oparta na technologiitelefonii komórkowej idea "Clic&Clic Fuel" jest w tejchwili ustalana przez pomysłodawców oraz przedstawicieli ihandlowców stacji.

 

Nawigacja wezwie pomoc

AutoMapa wprowadza funkcję wysyłania wiadomości alarmowej SMS pomagającąuzyskać błyskawiczną pomoc w przypadku kryzysowej sytuacji na drodze.

 

Groźne "esemesy"

Pisanie SMS-a podczas kierowania samochodu jest nawet bardziej niebezpieczne odrozmowy przez telefon. Jak się okazuje jednak, sporo kierowców przyznajesię do takich praktyk.

 

Jedziesz? Nie sms-uj!

Pisanie SMS-ów w czasie prowadzenia samochodu jest niestety częstymzjawiskiem, a kierowcy chyba zapominają, że również i takiekorzystanie z telefonu w czasie jazdy jest zabronione. Przede wszystkim jednaknie zdają sobie sprawy z tego, że może to być przyczyną poważnego wypadku.

 

Rzadziej używamy komórek podczas jazdy

Okazuje się, że z polskimi kierowcami nie jest najgorzej. A przynajmniej,jeśli chodzi o używanie telefonów komórkowych podczasprowadzenia samochodu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017