Wyszukiwałeś:

sms

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sms

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Fiat Auto z Microsoft

Na Salonie w Genewie odbędzie światowa prapremiera nowego rozwiązaniatelematycznego Fiat Auto o nazwie "Blue&Me, opartego na WindowsMobile", oraz rozwiązania Business Unit Automotive firmy Microsoft.

 

E-mail w samochodzie

Firma IMS (Intelligent Mechatronic Systems), światowy lider w produkcjiteleinformatycznych systemów bezpieczeństwa w samochodach, przedstawiłwłaśnie swój najnowszy produkt o nazwie iLane.

 

Seat Altea - Zniszczyć czy ocalić?

Dziś rusza emocjonująca akcja marki Seat i telewizji Polsat - "Zniszczyćczy ocalić". Organizatorzy postanowili zbadać "morale" naszegospołeczeństwa proponując niezwykły eksperyment.

 

Altea zniszczona!

Dnia 20 sierpnia 2006 roku rozstrzygnęły się losy Seata Altea wiszącego oddziesięciu dni na wysięgniku mającym wysokość przeciętnego wieżowca.Wyrok na samochód przyszedł drogą tysięcy SMS-ów, wysłanych przez ludzibiorących udział w głosowaniu.

 

Chevrolet na rok. Chevrolet na zawsze

Producent samochodów marki Chevrolet rozpoczął w Polsce nową, intensywnąkampanię marketingową. Codziennie dla nowych nabywców do wygrania będziemożliwość użytkowania samochodu przez okres roku za darmo.

 

Lexus: SMS uchroni przed kradzieżą

Nowy Lexus LS może być chroniony przed ewentualną kradzieżą za pomocątelefonu komórkowego. Japońscy technicy marki stworzyli specjalny system,który alarmuje właściciela pojazdu poprzez SMS lub wiadomość E-mail opróbie kradzieży samochodu.

 

Sportowy kontratak Lexusa

Przez ostatnie tygodnie inżynierowie Toyoty testowali intensywnie nowysamochód, który sprzedawany będzie przez luksusową dywizję tejmarki. Zagranicznym reporterom udało się złapać podczas testów naniemieckim torze Nurburgring dwuosobowy prototyp o nazwie LF-A.

 

Klucze nowej generacji

Koncern General Motors przygotował coś specjalnego dla kierowców, którzybudzą się w środku nocy z potrzebą... sprawdzenia, czy w oponach ichsamochodu znajduje się wystarczające ciśnienie lub gdy zapomnieli, czy wkońcu zablokowali zamek. Według koncernu złotym środkiem na tego typudolegliwości będzie nowoczesny pilot dołączany do standardowych kluczy.

 

Kobiece auto

Czy kobiety mają inne preferencje co do aut niż mężczyźni? W pewnym sensietak, choć nie do końca. O tym, jakiego typu auta preferują panie, pokazująwyniki pierwszej edycji plebiscytu na Kobiecy Samochód Roku.

 

Tanie paliwa przez SMS

Już niebawem włoscy kierowcy w poszukiwaniu stacji paliw z najniższymi cenamisurowców będą mogli skorzystać z funkcji SMS. Oparta na technologiitelefonii komórkowej idea "Clic&Clic Fuel" jest w tejchwili ustalana przez pomysłodawców oraz przedstawicieli ihandlowców stacji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017