Wyszukiwałeś:

snieg

. Znaleziono 611 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: snieg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 611 wszystkich):

Uwaga - śnieg!

Od wczesnych godzin porannych służby drogowe i kierowcy walczą z kolejnymatakiem zimy. Na obszarze zachodniej i północnej Polski występują obfiteopady śniegu.

 

Zimowe nowości 2009/2010

Pierwszy, niespodziewany atak śniegu mamy już za sobą. To już ostatnidzwonek żeby zainteresować się kupnem opon zimowych. Zobacz jakie nowościprzygotowali najpopularniejsi producenci ogumienia na sezon 2009/2010.

 

Jazda w śniegu

Weekendowy zmasowany atak zimy pokazał, że nawet najlepiej przygotowanysamochód może się okazać niewystarczający, by uniknąćproblemów, jakie mogą pojawić się na drogach. Dlatego prezentujemygarść najistotniejszych porad, które powinny sprawić, byśmy cało ibez niespodzianek dotarli do celu naszej podróży.

 

Poranne powinności kierowcy

Zima w tym roku zaatakowała jeszcze z końcem jesieni i, jak na razie, niezamierza odpuszczać. Opady śniegu nie tylko utrudniają samą jazdę, alepowodują, że znacznie wydłuża się czas porannego przygotowania auta dowyjazdu. Niestety, ale wielu kierowców bagatelizuje te czynności.

 

RSMP: Sołowow testował na śniegu

Choć załoga Cersanit Rally Team Forda używa już od kwietnia ubiegłego roku,dopiero teraz Michał Sołowow i Maciek Baran mieli okazje aby sprawdzić jakFiesta S2000 zachowuje się na śniegu. Niestety na skutek awarii awarii silnikazespół musiał nieco szybciej powrócić z okolic Olsztyna do bazyw Kielcach.

 

Łańcuchy przeciwśnieżne, czyli nie daj się zimie

Opony zimowe z kolcami to najlepsze połączenie kiedy na drodze zalega ubityśnieg i lód. W realnym świecie używać ich mogą jednak tak naprawdękierowcy ze Skandynawii. W Polsce korzystać mogą z nich kierowcy rajdowi wzawodach sportowych, dojeżdżający do odcinków specjalnych albo...rowerzyści. Alternatywnymi produktami, które poprawiają przyczepnośćauta w zimie, są w pewnym stopniu łańcuchy przeciwśnieżne, tekstylne rzepyi spraye do opon. Które z nich spisują się najlepiej?

 

Gdzie w Europie konieczne są zimówki?

W Polsce co jakiś czas przewija się temat stosowania obowiązkowego zimowegoogumienia. Póki co na dyskusjach się kończy i to od dobrej wolikierowcy zależy, jakie opony będzie używał, gdy za oknem śnieg imróz. Tymczasem takiej dowolności nie ma w niektórycheuropejskich krajach. Warto wiedzieć, gdzie zimą konieczne są zimówki.

 

Jak bezpiecznie przejechać przez zaspę?

Obfite opady śniegu w niektórych rejonach Polski spowodowały, że jazdasamochodem jest tam wyjątkowo utrudniona. Powstające zaspy wymagająodpowiednich umiejętności i odpowiednio przygotowanego samochodu, aby w nichnie utknąć na dobre.

 

Bezpieczna jazda w śniegu

Już tylko dni dzielą nas od pierwszych opadów śniegu. Warto zatemodpowiednio wcześniej dowiedzieć się, jak przygotować się do jazdy wzimowych warunkach oraz na co zwrócić szczególną uwagę, abyprzemieszczać się w bezpieczny sposób.

 

Jazda po śniegu

Wystarczy jedna noc z opadami śniegu i na drugi dzień obserwujemy jak miastozwalania, a niektórzy kierowcy nie potrafią radzić sobie z taką,nagłą zmianą aury. A wystarczy zapamiętać kilka prostych rady, by zimowajazda w śniegu nie stała się naszym wrogiem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017