Wyszukiwałeś:

snieg

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: snieg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Trzecia generacja Discovery

Podczas rozpoczynającego się 10 kwietnia salonu samochodowego w Nowym Jorku(Auto Show New York) Land Rover zaprezentuje najnowszą wersjęsiedmiomiejscowego modelu Discovery.

 

Goodyear wyróżniony przez ADAC

Dwie nowe opony zimowe firm Goodyear i Dunlop w testach opon zimowychniemieckiego Klubu Motoryzacyjnego ADAC dystansują swoją konkurencję.

 

Uwaga - śnieg!

Od wczesnych godzin porannych służby drogowe i kierowcy walczą z kolejnymatakiem zimy. Na obszarze zachodniej i północnej Polski występują obfiteopady śniegu.

 

Ekologiczny Land Rover

Land Rover wdrożył nowe technologie, które za zadanie mają redukowanieemisji CO2 do poziomu 150g/km w samochodzie rozmiarów Freelandera.

 

Masz Toyotę Prius? Masz problem

Jeden z dostępnych na naszym rynku samochodów o napędzie hybrydowym, ToyotaPrius, potrafi przysporzyć swoim właścicielom nie lada problemów.Użytkownicy narzekali już na samoczynnie wyłączające się układynapędowe, zużywające się szybciej niż normalnie opony oraz nieoczekiwanerozładowania akumulatorów.

 

Rajdowa karuzela ruszyła

Wczoraj wieczorem (24.01.) najlepsi rajdowi kierowcy świata zainauguruowalinowy sezon WRC 2008. Na przystawkę organizatorzy Rajdu Monte Carlo przygotowalidwa wieczorne odcinki specjalne. To początek zmagań jednej z najtrudniejszychi najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów motorowych.

 

RSMP: Przełamania i sensacje

Lepszego początku rajdowego sezonu nie można było sobie wyobrazić. RajdMagurski obfitował w wiele sensacji i przełomów. Godną odnotowaniajest z pewnością wygrana wielokrotnego Mistrza Polski Leszka Kuzaja. Pierwszana polskich odcinkach specjalnych od blisko 1,5 roku.

 

Opony zimowe - czy już czas?

Wprawdzie do zimy jeszcze trochę pozostało, jednak pierwszych oznak tej poryroku możemy spodziewać się znacznie szybciej. Całe szczęście, że corazmniej kierowców kwestionuje zasadność używania zimowego ogumienia,choć wciąż pozostaje pytanie, kiedy dokonać ich wymiany.

 

Zimowe nowości 2009/2010

Pierwszy, niespodziewany atak śniegu mamy już za sobą. To już ostatnidzwonek żeby zainteresować się kupnem opon zimowych. Zobacz jakie nowościprzygotowali najpopularniejsi producenci ogumienia na sezon 2009/2010.

 

Jazda w śniegu

Weekendowy zmasowany atak zimy pokazał, że nawet najlepiej przygotowanysamochód może się okazać niewystarczający, by uniknąćproblemów, jakie mogą pojawić się na drogach. Dlatego prezentujemygarść najistotniejszych porad, które powinny sprawić, byśmy cało ibez niespodzianek dotarli do celu naszej podróży.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017