Wyszukiwałeś:

sonda X

Lambda X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sonda Lambda

Spróbuj też wyszukać: sonda lambda mazda 6 sonda lambda volvo v40 2 0 1999 sonda lambda denso

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

30 urodziny sondy Lambda

Dokładnie trzydzieści lat temu firma Volvo Cars pokazała światu oryginalneurządzenie, które ograniczało zanieczyszczanie środowiska - trójfunkcyjnyreaktor katalityczny z sondą Lambda, który redukował zawartość toksycznychskładników w spalinach.

 

Rewolucyjna sonda

Kiedy 30 lat temu firma Bosch jako pierwszy producent na świecie wprowadziłasondy lambda do produkcji seryjnej, nikt nie spodziewał się, że dzięki tejinnowacji zmieni się całkowicie oblicze silników pod względem emisjizanieczyszczeń.

 

Iveco Stralis na CNG

Ciężarówki Iveco Stralis od niedawna mogą być zasilanerównież sprężonym gazem ziemnym CNG (Compressed Natural Gas).Samochody te stanowią dopełnienie oferty pojazdów Iveco zasilanych CNG,która obecnie spełnia potrzeby transportowe praktycznie we wszystkichsegmentach pojazdów użytkowych: gama Daily (3,5-6,5 t), EuroCargo (12-16t) oraz Stralis (18-26 t) z silnikami o mocach od 106 do 272 KM.

 

Najczęściej psuje się...

Według raportu brytyjskiej firmy ubezpieczeniowej Mondial Assistance usterkielektryczne zaczynają dominować spośród wszystkich powodów, dlaktórych samochody musiały pojawić się w warsztacie w ramach naprawygwarancyjnej.

 

Nie lekceważ falowania

Gdy odpadalamy rano samochód i zamiast regularnej pracy silnika wita nasdławiącym się odgłosem, a obrotomierz lata w górę i w dół,oznacza to, że nasz samochód dopadło falowanie obrotów. Wbrewpozorom może to być coś poważnego.

 

Zimą też można oszczędzać paliwo

Rozkręcone na maksimum ogrzewanie i jazda na zimnym silniku to w zimie dwanajczęściej popełniane grzechy, które skutkują ogromnym wzrostemzużycia paliwa. Istnieje jednak kilka sprawdzonych zasad, dzięki którymspalanie samochodu o tej porze roku, można ograniczyć nawet o 20%.

 

Sprzedam: Volkswagen Golf III 1.4 3 DRZWI -ZOBACZ ! 1994

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
hatchback pomarańczowy benzynowy 1.4 60 183000 4900PLN

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sonda Lambda".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017